Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 460
  • 795
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 286
Някой беше реагирал възмутено  на пердетата в горния етаж, под скосения таван. Мислех си за друг вариант,  но сега, като гледам снимките, не мога да се сетя. Вероятно това е единственият начин да се сложат корнизи.

# 691
  • Мнения: 1 925
Здравейте, тази вечер имаше ли епизод ?

# 692
  • София
  • Мнения: 4 429
Здравейте, тази вечер имаше ли епизод ?






Черешката - епизод 30.5.2019

# 693
  • Мнения: 1 925
Жива и здрава да си Mari_Mar !! Благодарение на теб, гледам любимите ми предавания HugHug

# 694
  • Мнения: 4 380
Благодаря и аз за директните линкове! Така го гледам от чужбина Simple Smile

# 695
  • Мнения: 3 865
Благодаря и аз за директните линкове! Така го гледам от чужбина Simple Smile

абонирай се в нетера. За мижав абонамент получаваш доста телевизии в реално време и на запис при това с премахнати реклами

# 696
  • Мнения: 1 925
Изобщо не ми хареса как направиха апартамента. От към цветове пак беше много зле.

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Много си е добре даже...кога щеше да го направи майката в този му вид,никога...

# 698
  • Мнения: 11 985
Две неща не ми харесаха - плочките в банята. Те не са ли подови с тази форма и размер, да не говорим, че "декорът" не пасва на размера. Стоеше ми грозно, но както някой писа тя и толкова не биха могли сами да направят.
Другото, което не ми хареса е, че много сбутаха кухнята в хола. Имам предвид, че по-добре щеше да е един малък плот, на който да се хранят, без масата с шестте стола и етажерката, която разделя на две кухнята и стаята. Стана доста претрупано. Горните шкафове с що можеха да са по-високи, хората нямат много място за съхранение.
А общината е за убиване как предлага на крайно нуждаещи се абсолютно разнебитени и необитаеми жилища.

# 699
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Това семейство ми е много познато визуално. Дали са участвали и в друго реалити?
Единственото за което мисля след епизода е, как ще реагират съучениците на момичето на това, че баща й е убиец Sad Как ли се чувства....

# 700
  • Мнения: 15 196
Тук беше идеален терен за ремонт, но 7 етаж без асансьор. Добре се получи предвид какво са дали за живеене.
Не одобрявам спането на тези дивани. Не е удобно никак.

# 701
  • Мнения: 11 985
В случая няма какво друго да се направи, тъй като жилището е едностайно. Или майката и дъщерята трябваше да спят заедно, или това. След няколко години момичето, ако замине да учи или работи майката ще спи в нейната стая, а не на дивана.

# 702
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз като го видях това жилище в оригиналният му вид и направо изпаднах в потрес. То и цигани да са живяли преди там, пак нямаше да е толкова разбито. Като че ли говеда ще живеят там, а не хора. Абсурд е сами жени с една минимална заплата да се справят. Само мебелите колко струват.  Цената на ремонта не я коментирам изобщо. Банята си е много добре даже, за без пари толкова. У нас икономичен вариант се върза към 5000лв само банята и няма нищо луксозно. И хем майстора я прави 10-12 дни, само банята, тук как успяват за 5 дни всичко, не знам.

# 703
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не разбрах защо няма асансьор. Така ли си е по принцип в този блок, или е нещо временно?
Изобщо не виждам как биха се справили две жени без асансьор с такъв ремонт. Един стол да качиш седем етажа, си е приключение.
Аз съм живяла в блок без асансьор, но на пети етаж, и знам каква хамалогия е един ремонт. Правихме го сами, но приятели помагаха за носенето.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Душът в банята беше странно свързан с батерията на мивката Thinking

Общи условия

Активация на акаунт