На пазар във Варна - тема 57

  • 26 485
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 749

 
Кога, Къде , Какво - питайте, споделяйте,
нека сме си полезни [/color]
!

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
продължение от предната тема - басейн Приморски отваря след 15 май....
необходимо им е време да го почистят и дезиkфекцират, на дом младост вероятно чак от 1 юни.

Не разбрах ще и отворят ли  на 6 май плажните заведения край буните на Варна градска част и Аспарухово....писах им на Плевнята и Фантастико на нос Галата и не отговарят....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Мярна ми се във фб Casa Felice Крайбрежна алея отваря. Даже не го знам Simple Smile но според мен ще почнат всички един по един.
За басейна - все още не се знае по какъв график,  чувам едни безумия и дано не са верни. Освен това на басейна с кулата още не е започнал ремонта /два месеца нищоправене дотук/, така че ще е още по-сложно.

# 3
  • Мнения: 8 749
И Стария Чинар на Преслав отваря .

# 4
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Плажните зони свободни ли са за разходка?

# 5
  • Мнения: 233
Модера (бившото Пикадили парк ) и Бар де Руж (центъра) отварят утре.Може би тогава ще отворят още заведения.

# 6
  • Мнения: 8 749
КПП-та отпадат от тази вечер, така че разходките могат да започнат от утре! .

# 7
  • Мнения: 10 679
На Колхозния и около Ботевата още от вчера работят кафенетата, имаше доста клиенти.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Нали казаха на 6ти вечерта че ще премахват КПП-тата... да се избегнело масовото напускане на населените места

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
https://nova.bg/news/view/2020/05/05/287047/%D0%BC%D0%B0%D1%85%D … 0%B2%D0%B5%D0%B4/


КПП-та никаква работа не вършат за спиране....снощи кацнаха на летище Варна три самолета от Дортмунд - Лутън и Лондон между 20 и 21.30  часа

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Естествено, ние повечето сме здрави, но нас ни ограничават, а междувременно вкарват заразата отвън.... Но това е друга тема....
А иначе това изрично го казаха - за да не се юрнат всички на Гергьовден, щели да падат КППтата вечерта.
Но може да има някаква промяна, знае ли човек.... След малко ще мина през КППто на магистралата и ще кажа дали го има още.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 444
В полунощ падали, не сега.

# 12
  • Мнения: 15 356
Естествено, ние повечето сме здрави, но нас ни ограничават, а междувременно вкарват заразата отвън.... Но това е друга тема....
А иначе това изрично го казаха - за да не се юрнат всички на Гергьовден, щели да падат КППтата вечерта.
Но може да има някаква промяна, знае ли човек.... След малко ще мина през КППто на магистралата и ще кажа дали го има още.
Направо ги питай кога събират цирка.

# 13
  • Мнения: 272
Благодаря за новата тема, мъжът ми работи в ресторант на Константин и Елена и утре отварят.

# 14
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
По темата с басейн Приморски. Днес говорих с нашата треньорка и всички са възмутени.РЗИ не позволява клубовете да ползват басейна. Басейна ще е отворен само за граждани. Треньорите обмислят какви действия да предприемат относно забраната.

Общи условия

Активация на акаунт