На пазар във Варна - тема 57

  • 27 012
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Малко извън темата ама някой знае ли защо, аджеба, нямаме вода в Трошево? На сайта на ВиК намирам инфо само част от Левски.
Без вода днес ще бъдат:
02.07.2020 г.
- абонатите от кв. Трошево, около МОЛ Варна , около ул. "Петко Стайнов" и ул."Андрей Сахаров" от 10,30 часа до около 15 часа.

# 721
  • Мнения: 15 356
Мисля, че в магазина на Неди стил на Владислав, над Билла може да се намерят също удобни анатомични обувки - там предлагат Ромика. Ако не греша имат магазин и на Княз Борис - над х.Черно море.
От Неди стил имам страхотни боти,ярко червени,ниски,страшно топли и удобни.Сурках ги две зими, почти нон стоп,само избеляха накрая.Но от доста време не са там,ако някой знае къде е преместен магазина да каже.От поне 7-8 месеца се дава под наем и е празно.

# 722
  • Мнения: 1 359
Бобче, виж тук е писала Tall poppy
Благодаря за препоръката! 

 
Магазинът на Милейди вече не е срещу Габина, на негово място съвсем отскоро е Неди стил.
На Владислав вече няма Неди стил. Другият им магазин е на Княз Борис.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Благодаря за инфото за водата!

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Точно ортопедични не съм сигурна дали имат, скоро поръчах за баща ми сандали от Sport depot, водят се за дълги преходи, но не са супер спортни и беше много доволен. Може да разгледате на сайта, ако ви хареса някой модел, се вижда в кой магазин е наличен по градове. Аз поръчах онлайн, писах на магазин с наличност с молба да ми измерят стелката в см и всичко беше точно. Имат намаления все още. Strim Co имат намаления, нямат физически магазин тук, но продават доказани марки, които са създадени за максимален комфорт на крака. Заменят, с бърза доставка са. На майка ми поръчах балерини на Skechers доста намалени, те са много комфортни също, както и Timberland като марка(в намаление цената е поносима).

# 725
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Магазин за ортопедични буйки орто,с до хотел черно море нагоре по булеварда към винса от дясната страна след книжарницата . Имам някакви кодове за -% ако някой се интересува. Даже подаряваха джапанки над определена сума.

# 726
  • Мнения: 1 359
Знам ги, гледах ги и тях, над 200 лева е чифта иначе са изненадващо красиви като за ортопедични Simple Smile не знам защо особено дамслите ги правят доста груби, да не кажа грозновати Simple Smile

# 727
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
От Неди стил съм си вземала ортопедични сандали.Удобни са,но визията е,като на германска туристка в зряла възраст.Но ми помогнаха в период на проблеми в кръста.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 556
Момичета, имам малък кокер шпаньол и искам да го взимаме с нас на плаж. Тези от вас, които имат кученца, ще препоръчат ли плажове около Варна.

# 729

Общи условия

Активация на акаунт