Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 485
  • 795
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
Тези нямат ли пари за по една хубава маска,щели да подишат прахoляк,еми дишайте бе...

# 496
  • Мнения: X
Диванчето много много симпатично, не знам защо го потрошиха, може и да е било изтърбушено. Имаше и хубава велинградска мебел, сега ще сложат пак талашитени боклуци.

# 497
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Момичето на колко години е?

# 498
# 499
  • Мнения: 14 966
Леле, само от Икеа се купуват джиджавките.
Онзи ден бях там, точно тези постери гледах.
А купата беше на прИмоция Blush.

# 500
  • Мнения: 1 231
Покриха естественият  дървен паркет с мокет, или така ми се видя 😲 Бюрото, естествено дърво, било олющено!  И майката, завършила интериорен дизайн, с тази наличност от добри материали да докара до това положение жилището!? Изумена съм!

# 501
  • Мнения: 4 571
Изпуснах началото, а майката защо не работи? Заболяване или просто не може да намери?

Цветовете бяха... Ужасен ужас и този път. В коридора етажерка след етажерка и нито едно шкафче и гардеробче не видях. Поне са си направили сами банята, че кой знае какви жабешки плочки щяха да им налепят. Дървените мебели не ги строшиха, но метнаха мокета върху непочистения паркет. Като нямаха да правят баня, можеха малко да се постараят, можеха и да им сменят ел таблото, че онова се разпадна. Много неприятно впечатление прави, че не сменят интериорни врати. Всичко ново, само вратите стари и наплескани с боя.

# 502
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Мен нещо не ме докосна този епизод....

# 503
  • Мнения: 11 566
Майката, след дълги години работа в ИТ фирма, я сменя с нова, предвид по- добро заплащане, откъдето я освобождават след два месеца работа- нямали повече нужда от нея. И сега не може да намери.

Не интериорен, космичен дизайн да е завършила, без пари- така се е докарала дотук. Пак биваше жилището, за разликата от предишни епизоди.
Покриха естественият  дървен паркет с мокет, или така ми се видя 😲 Бюрото, естествено дърво, било олющено!  И майката, завършила интериорен дизайн, с тази наличност от добри материали да докара до това положение жилището!? Изумена съм!

# 504
  • София
  • Мнения: 4 429


Дъщерята която много ''обича и жали'' майка си, досега не е проявила желание да готви и поне с това да й помага,  сега заради новата кухня, евентуално би опитала да сготви нещо.

Като знам колко хора с наистина трагични условия на живот, пишеха на страницата на предаването, на Мария и на Караджов...и те не ги отразяваха по никакъв начин, как така решиха, че точно тези се нуждаят от такъв ремонт.



епизод 2.5.2019

# 505
  • Мнения: 6 417
Детето е на 15 години. Защо да готви на безработна майка?

# 506
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Мария беше изненадана от печката с котлони,а сложиха същата...

# 507
  • Мнения: 5 690
И аз мисля, че има по нуждаещи се семейства от тези. И сякаш радостта им от новото жилище не беше искрена, така ми изглеждаше на мен.

# 508
  • Мнения: 4 400
Не мога да простя покриването на естествен паркет с мокет! Ако не е супер съсипан, едно полиране или байцване плюс хубави килими биха изглеждали в пъти по-добре.

# 509
  • София
  • Мнения: 11 569
На мен ми харесаха, харесаха ми и цветовете, точно това е искало момичето за стаята си, това получи.

Винаги има и по-нуждаещи се, но това, че тази жена се е постарала да стегне поне малко жилището, не означава, че нямат нужда от помощ. Не е лесно на самотен родител да изплаща и кредит за жилище.

Аз съм твърдо ЗА да се подпомагат и такива семейства, а не само мързеливи, които са оставили апартаментите си съвсем да се разрушат.

Общи условия

Активация на акаунт