Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 443
  • 795
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 167
Ето за Новия сезон започващ на 27.02 от 21.00 ч.
https://www.btv.bg/video/shows/brigada-nov-dom/video/v-novija-se … -21-00-chasa.html

# 766
  • Мнения: 6 604
Еее, изпуснала съм епизода. Къде мога да го гледам? 🤔 🤗

# 767
  • Мнения: 1 754
Диди, става дума за следващия месец. Иначе старите можеш да гледаш на btvplus.bg

# 768
  • Мнения: 6 604
Диди, става дума за следващия месец. Иначе старите можеш да гледаш на btvplus.bg
Ужас. 😜 😂 😂 😂 😂
За муните съм май.
Иначе 3 пъти погледнах календара да се уверя, че вчера е било 27ми.
Да бях погледнала и месеца. 😜 😂

# 769
  • София
  • Мнения: 5 247
Май има нов майстор в бригадата..поне така ви се видя от клипчето. А колко общо епизода са в новия сезон?

# 770
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
От 27 Февруари  до 28 МАЙ - всеки четвъртък - смятай си ги.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 16:05 от Варненец

# 771
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 760
Май има нов майстор в бригадата..поне така ви се видя от клипчето. А колко общо епизода са в новия сезон?

Новите майстори са известни хора.

# 772
  • Мнения: 4 539
Всъщност, ако не се прави баня и ако се работи с американски материали, пет дни може да са достатъчно. Гледам, че вече в американските предавания за ремонти много ползват всякакви плоскости, включително вместо отливане на цимент. Вероятно имат по-добри и бързосъхнещи бои и материали. Но ако има мухъл, теч от съседи или външен, не ми е ясно как за пет дни ще решат проблема. Аз втора година се боря с един мухъл у нас, само го местя от стена на стена.

# 773
  • Мнения: 1 754
Сигурна съм, че в къщата на майката с 3-те деца е имало много мухъл. Подозирам, че и покрива не е бил в ред...

# 774
  • Sofia
  • Мнения: 26 358
Мернах Мария Илиева.
За чий са там известните?!
Ще ремонтират,спонсорират или за реклама?!

# 775
  • Мнения: 1 754
Тя Мара навсякъде се изплясква в последно време. Явно няма много певчески ангажименти.

# 776
  • Мнения: 777
Тя Мара навсякъде се изплясква в последно време. Явно няма много певчески ангажименти.
В майстор ли се е преквалифицирала?

# 777
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Мернах Мария Илиева.
И още Графа, Жоро Тошев, Павел и Венци, Ники Илиев, Емилия, Митко Павлов, Фицата, Теди Кацарова.
Вероятно си мислят, че ще направят сезона по-гледаем ли, що ли?... Rolling Eyes

# 778
  • Sofia
  • Мнения: 26 358
Всичките са много лигави и не знам с какво биха допринесли за бърз и качествен ремонт.Само Фицата е казвал по интервюта,че сам си строи къщата и прави ремонти и той би допринесъл с нещо...другите само реклама ще си направят.

# 779
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И една блондинка дават в гръб - качила се с високите токчета върху него, а те я подпират да не падне. На Натали Трифонова ми прилича.

Днес Мария Силвестър беше при Диана Любенова заедно с Елисавета Белобрадова и Оля Малинова - говореха по-скоро за стенд-ъп комедийното шоу "One Night Stand". Накрая имаше въпрос и за БНД. Мария освен за "звездите" каза и това, че този сезон епизодите ще са с по-голяма продължителност. Не каза колко, но началото е 21 ч. и сигурно ще е до 22.30 (когато започва ШНЦ).

Общи условия

Активация на акаунт