Майстор за мебели от ПДЧ-София

  • 3 004
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 942
Не съм казала, че е нормално, а че като знаете, че е без договор и това не ви харесва, може да откажете.

# 16
  • Мнения: 252
Какво да откажа? Аз не съм поръчвала.
Как човек си прави заключение, че съм поръчала?
С кое мое действие съм направила поръчката?
С кое според вас съм го подвела?

# 17
  • Мнения: 8 942
Не е нормално, обаче вие търсите добро качество на ниска цена, това с договор няма как да стане.

# 18
  • Мнения: X
Договор за посредничество и изработка може да се подписва и м/у физически лица.
Посредничество при закупуване на материали.
При закупуването на материалите (плоскости, обков..) фактурите се издават на името на клиента.
Разликата от оферираната цена е за изработка.
При вземане на размери и офериране трябва да се въведе плащане,
като тази сума след това да се приспада, ако станете клиент.
"Само" вземане на размери до оферта включва:
- време
- транспортни разходи
- въвеждане на размери в софтуерен продукт, който прави разкрой за необходимите материали

# 19
  • Мнения: 252
Не е нормално, обаче вие търсите добро качество на ниска цена, това с договор няма как да стане.

За качеството не мога да кажа какво е, но за цената вече споделих, че още 3 фирми ми дадоха същата цена.
Т.е. не е по-ниска цената определено.

# 20
  • Мнения: 3 070
Не е нормално, обаче вие търсите добро качество на ниска цена, това с договор няма как да стане.


Моля? Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 423
Наистина ли някой вярва, че е нормално да направиш поръчка за 5000 лв и да не изискваш да имаш подписан договор? Така за честна дума? А гаранция или някаква застраховка. Кой би си рискувал парите така? И откога наличието на договор или липсата му се свързва с качеството?  Може майсторът да е много добър, но е некоректен. Направо плаче за данъчните. Иначе агитираме да се спазват правилата, да сме изрядни, ама май "според зависи". Единствената вина на Румба е, че веднага не е изяснила нещата. Без договор няма поръчка.
Досега форумът винаги е давал информация за добри или лоши лекари, майстори, учители. Явно вече трябва да сме с едно наум, че може да ни рекламират съпруг или партньор в сивия сектор.

# 22
  • Мнения: 656
Хора, пълна глупост е да се поръчва нещо без договор или поне да има шоурум и после да търси парите/стоката си.
Абсолютно несериозно някави “дърводелци” със съмнителни осигуривки, данъци и пр.

Общи условия

Активация на акаунт