За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 63

  • 40 925
  • 752
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 13
Една приятелка води в студио нейното дете, беше много доволна. Мисля, че 15-20 обработени кадъра + всички останали 100-200 снимки ги получавате, има 3 декора и е 50лв. Аз уж да се наканя да снимам моя господин и все нещо изниква. Ако искаш, мога да потърся координати да ти пратя на лично.

Здравей, Неизвестна 16. Би ли изпратила координатите на това студио и на мен?

# 331
  • Мнения: 16 872
Ако може и на мен Flowers Hibiscus

# 332
  • София
  • Мнения: 2 410
Направо тук в скрит текст Simple Smile. Ще е полезно за всички.

# 333
  • София
  • Мнения: 5 617
Нямам идея как се прави от телефона. Ако някой ме светне, ще го направя.

# 334
  • Мнения: 284
Една приятелка води в студио нейното дете, беше много доволна. Мисля, че 15-20 обработени кадъра + всички останали 100-200 снимки ги получавате, има 3 декора и е 50лв. Аз уж да се наканя да снимам моя господин и все нещо изниква. Ако искаш, мога да потърся координати да ти пратя на лично.
Определено искам!
Много благодаря!

# 335
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Нямам идея как се прави от телефона. Ако някой ме светне, ще го направя.
[.spoiler]  тука пишеш [/spoiler]
Без точката

# 336
  • София
  • Мнения: 5 617
Проба

Скрит текст:
Страницата във фейсбук е Marri Style Photography. Аз не съм водила детето при нея, но приятелка е и е много доволна. Може да видите и снимки и да пишете за повече инфо.

# 337
  • Мнения: 18 481
Аз съм водила и двете щерки на фотосесия в

Скрит текст:
Sweetbabymoments . Не е 50лв., но и 300 не е.
.


# 338
  • Мнения: X
От кога могат да се въведат смокини в пресен вид, непасирани? А бисквити, не специални за бебета?

# 339
  • Мнения: 1 985
В бисквитите има захар. Моята е на 1, 6 и не и давам такива от магазина. Правя и домашни с продукти, които преценя. Любимите ми са едни с овесени ядки, ябълки и извара.

# 340
  • Мнения: X
И аз така си помислих. Ще бера ядове със свекървата Simple Smile

# 341
  • Мнения: 16 872
И аз така си помислих. Ще бера ядове със свекървата Simple Smile
Joy

Мяу, твоето не се ли роди скоро?
Какви бисквити я гонят Simple Smile

# 342
  • Мнения: X
И аз така си помислих. Ще бера ядове със свекървата Simple Smile
Joy

Мяу, твоето не се ли роди скоро?
Какви бисквити я гонят Simple Smile

Не става въпрос за моето...все още, а на братовчедката на мъжа ми 10-месечното бебе.

# 343
  • София
  • Мнения: 39 771
От кога могат да се въведат смокини в пресен вид, непасирани? А бисквити, не специални за бебета?
Копнах стар пост на Косе Босе

Цитат
Смокини
- 8-10 месеца: пресни или стерилизирани
- 18-36 месеца: сушени, на парченца или цели
- обикновено се въвеждат на по-късна възраст: няма под каква подходяща форма да се приготвят и предложат по-рано, както и опасност от задавяне от сушените плодове
- слаб алерген
- различни витамини, отличен минерален състав (няколко важни минерала накуп)
- много добър източник на калций (сушени)

Ако се пасират добре и се смесят с друг плод, семчестата им вътрешност няма да дразни небцето и стомахчето. Например черните семки на ягодите не са проблем от тази гледна точка след 8-9 м. Най-важното е, че смокините са слаб алерген в детското хранене.

Може да се замразят – измити и подсушени, без захар, без други добавки. След размразяване запазват сладостта си (от опит). Всъщност са доста сполучлив плод за замразяване.

За бисквитите...
Може би съм дала към 2г възраст.
Иначе купувах безглутенови на Плазмон.

# 344
  • Мнения: 1 086
Не съм съгласна, че се захранва масово по един и същ начин и че "схемите за захранване в България си доста изостанали". Най-малкото тук в темата срещнах много разнообразни мнения. И има много педиатри със съвременни разбирания за захранването. Нашата например за изключително кърмено бебе препоръчва захранване след 6-я месец със зеленчуково пюре. Какво му е изостаналото на това? За сравнение аз и сестра ми сме захранени на 4 месеца със сок и кисело мляко със захар Grinning

Точно така. препоръките в Европа са горе долу сходни. Дълго кърмене и захранване с кореноплодни.

Момичета, моето (красиво)бебе вече казва мамамамамама !!! Само, че не на мен, а абстрактно си го казва ! Heart

Общи условия

Активация на акаунт