Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~112~ тема

  • 66 829
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 532
Линде , мерси за инфото , а баща му от къде е , от Чукотка ?Stuck Out Tongue Winking Eye
Коте , наистина музиката в Карата е много въздействаща и на мен още от началото ми напомни на Езел .Но определено предпочитам Карата , а такъв очарователен негодник като Емир никъде няма !
Това за Австралия е много любопитно , ще има интересни фотки , макар нашите сладури да не робуват чак толкова на соц. мрежи .

# 106
  • Мнения: 10 486
Линде , мерси за инфото , а баща му от къде е , от Чукотка ?Stuck Out Tongue Winking Eye
Коте , наистина музиката в Карата е много въздействаща и на мен още от началото ми напомни на Езел .Но определено предпочитам Карата , а такъв очарователен негодник като Емир никъде няма !
Това за Австралия е много любопитно , ще има интересни фотки , макар нашите сладури да не робуват чак толкова на соц. мрежи .
Не съм Линда Joy Joy Joy гледай кой ти пуска линковете Laughing първият път си замълчах, ма ти все ме прекръстваш Joy Joy Joy

Мисля, че баща му е грък, а може и всякакъв да е, знам ли го. На друго място четох, че майка му е от турски произход, израснала и живееща в Солун /дали е родена там, не се споменава/, после имигрира в Турция. А че е толкова висок, идва от волейбола и баскетбола, тренирал е активно в юношеските си години.

# 107
  • София
  • Мнения: 13 678
Да отдадем заслуженото и на Зерин Текиндор  Peace
Много добра актриса, всичките и роли които съм гледала до сега са ми харесали. Тя играе много сполучливо и в театралната постановка "Трамвай желание"





И нещо много мило  smile3521 
В памет на бащата Догулу  bouquet

# 108
  • Мнения: 9 532
Линде , мерси за инфото , а баща му от къде е , от Чукотка ?Stuck Out Tongue Winking Eye
Коте , наистина музиката в Карата е много въздействаща и на мен още от началото ми напомни на Езел .Но определено предпочитам Карата , а такъв очарователен негодник като Емир никъде няма !
Това за Австралия е много любопитно , ще има интересни фотки , макар нашите сладури да не робуват чак толкова на соц. мрежи .
Не съм Линда Joy Joy Joy гледай кой ти пуска линковете Laughing първият път си замълчах, ма ти все ме прекръстваш Joy Joy Joy

Мисля, че баща му е грък, а може и всякакъв да е, знам ли го. На друго място четох, че майка му е от турски произход, израснала и живееща в Солун /дали е родена там, не се споменава/, после имигрира в Турция. А че е толкова висок, идва от волейбола и баскетбола, тренирал е активно в юношеските си години.


Васееее  Joy Heart Blush
Ами аз доказах , че напоследък съм голям кукумицин , първо исках линк за новата тема , а вече се бях разписала , после ви побърках за Дъното , сега защо писах Линда съвсем не си го обяснявам...Ох , овсЪ съм голяма ...
Много мерси за инфото , сестро , а утре ще гледаме какво ще ни спретнат СЦ в Ябълката .Знам ,че съм в темата за Патроните , ама както е тръгнало аз и темите мога да объркам Cold Sweat по лошо - мога да отида в темата на Птичките и да пиша за Кадир и Несли Laughing

# 109
  • София
  • Мнения: 13 678
Линде , мерси за инфото , а баща му от къде е , от Чукотка ?Stuck Out Tongue Winking Eye
Коте , наистина музиката в Карата е много въздействаща и на мен още от началото ми напомни на Езел .Но определено предпочитам Карата , а такъв очарователен негодник като Емир никъде няма !
Това за Австралия е много любопитно , ще има интересни фотки , макар нашите сладури да не робуват чак толкова на соц. мрежи .
Не съм Линда Joy Joy Joy гледай кой ти пуска линковете Laughing първият път си замълчах, ма ти все ме прекръстваш Joy Joy Joy

Мисля, че баща му е грък, а може и всякакъв да е, знам ли го. На друго място четох, че майка му е от турски произход, израснала и живееща в Солун /дали е родена там, не се споменава/, после имигрира в Турция. А че е толкова висок, идва от волейбола и баскетбола, тренирал е активно в юношеските си години.


Васееее  Joy Heart Blush
Ами аз доказах , че напоследък съм голям кукумицин , първо исках линк за новата тема , а вече се бях разписала , после ви побърках за Дъното , сега защо писах Линда съвсем не си го обяснявам...Ох , овсЪ съм голяма ...
Много мерси за инфото , сестро , а утре ще гледаме какво ще ни спретнат СЦ в Ябълката .Знам ,че съм в темата за Патроните , ама както е тръгнало аз и темите мога да объркам Cold Sweat по лошо - мога да отида в темата на Птичките и да пиша за Кадир и Несли Laughing

hahaha hahaha hahaha
Фили сакън, ще ти оскубят перушината  newsm48 newsm48 newsm48

# 110
  • Мнения: 10 486
Скрит текст:
Линде , мерси за инфото , а баща му от къде е , от Чукотка ?Stuck Out Tongue Winking Eye
Коте , наистина музиката в Карата е много въздействаща и на мен още от началото ми напомни на Езел .Но определено предпочитам Карата , а такъв очарователен негодник като Емир никъде няма !
Това за Австралия е много любопитно , ще има интересни фотки , макар нашите сладури да не робуват чак толкова на соц. мрежи .
Не съм Линда Joy Joy Joy гледай кой ти пуска линковете Laughing първият път си замълчах, ма ти все ме прекръстваш Joy Joy Joy

Мисля, че баща му е грък, а може и всякакъв да е, знам ли го. На друго място четох, че майка му е от турски произход, израснала и живееща в Солун /дали е родена там, не се споменава/, после имигрира в Турция. А че е толкова висок, идва от волейбола и баскетбола, тренирал е активно в юношеските си години.

Васееее  Joy Heart Blush
Ами аз доказах , че напоследък съм голям кукумицин , първо исках линк за новата тема , а вече се бях разписала , после ви побърках за Дъното , сега защо писах Линда съвсем не си го обяснявам...Ох , овсЪ съм голяма ...
Много мерси за инфото , сестро , а утре ще гледаме какво ще ни спретнат СЦ в Ябълката .Знам ,че съм в темата за Патроните , ама както е тръгнало аз и темите мога да объркам Cold Sweat по лошо - мога да отида в темата на Птичките и да пиша за Кадир и Несли Laughing

hahaha hahaha hahaha
Фили сакън, ще ти оскубят перушината  newsm48 newsm48 newsm48
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 111
  • София
  • Мнения: 13 678
Словения е готова за среща с Бурак, по повод излъчването на сериала там  Heart Eyes
Даже са направили и график за снимки  newsm62 newsm62 newsm62

# 112
  • Мнения: 22 151
Филипинче, нашите не робуват, но Дениз и особено Назлъ са фенове на социалните мрежи. Аз затова написах, че няма да ни е толкова постно това лято откъм новини  Sunglasses Ще видим де  Whistling



 Страхотни очи Heart Eyes

 
Тук явно е използвала балсамчето, което пернатата колежка любезно й предложи  Joy Joy Joy

# 113
  • Дубай
  • Мнения: 3 751
Добро утро мили момичета  Hug
Кафето този път с Кадир  Peace

Линде ей ги и датите и местата където ще бъде Бубо в Словения
Цитат
29 мая в 16:00 в ТЦ CityCenter в городе Целе (Словения).

29 мая в 19:00 в ТЦ EuroPark в городе Марибор (Словения).

30 мая в ТЦ CityPark в городе Любляна (Словения).
Кекса от Тях.Не торта беше Peace



# 114
  • София
  • Мнения: 13 678
Добро утро в понеделник, лека и ползотврна седмица момичета  bouquet
Иве   Hug    да започнем деня с нещо освежително и подкрепящо   Heart Eyes



Илкер вече се е привел в по-приличен вид, явно е излязъл от роля   smile3503

# 115
  • Мнения: 22 151
Здравейте, сладури  Hug Hug Hug

Иве  Hug Heart Eyes Линде  Hug Heart Eyes

 Heart Eyes



# 116
  • Мнения: 9 532
Здравствуйте ребята !
Еве Heart , Линде  Heart , Иве Heart
Най- после Илкер заприлича на човек Sunglasses ,че беше като циганин-клошар  Ill
Ако наистина заминат за Австралия предполагам ,че по-дълго  време ще останат , а щом са любители на соц. мрежи Аслъ и Дениз , значи и ние ще гледаме фотки  Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 3 747
Привет. И тук да кажа голямо благодаря за превода на "Дъно" момичета. Flowers Bouquet
На мен сериалът много ми хареса Получи се един различен, интересен, висококачествен проект, който по нищо не отстъпва на американските хит сериали.
Сигурно някои от вас знаят, че в началото бях скептична, че Илкер и Неслихан ще са добър тандем. Т.е нямам предвид, че не са талантливи, просто ми изглеждаха несъвместими.
Всъщност, така  мислят и  голяма част от феновете на Неслихан, които останаха разочаровани, че  новия партньор на Неслихан не е мистър вселена Grinning и няма да й подхожда.
Тук обаче идва голямото но.
 Аз за разлика от тези, които прецениха по външния вид съм гледала и двамата. Неслихан- все в драматични роли и изобщо не мислех, че във Билге ще открия нещо по-различно. Както се надявах обаче- опровергаха ме, и то само как. Бих  казала, че за осем епизода не можах да им се наситя. Може в сериала да не показаха любов, страст и тн., предвид тематиката не е и нужно, но показаха невероятна игра, колегиалност, добри взаимоотношения и респект към партньора. В общите им сцени си личеше, че са свободни да играят и да разгърнат потенциала си като актьори.
Още повече ме впечатлиха зад кадър - излъчват топлота и приятелство. И двамата казват чудесни неща един за друг и за екипа.




Не само те двамата, всички останали актьори се справиха невероятно с ролите си и доказаха, че могат с лекота да преборят актьорските предизвикателства, които постави този нетипичен проект, изненадвайки зрителите.


Илкер вече се е привел в по-приличен вид, явно е излязъл от роля   smile3503



Тази снимка е от 2015г., но да, появиха се нови снимки с ужасно качество, на които се вижда, че "се е привел в по-приличен вид " Wink

Ползотворна и спорна нова седмица на всички Grinning

# 118
  • Мнения: 10 486
Привет и от мен Hug Hug Hug


# 119
  • София
  • Мнения: 13 678
Фили   Hug  Ради   Hug  Васе   Hug
Ради толкова точно си анализирала сериала на Нес и Илкер, че нямам какво да допълня. И на мен много ми хареса и сериала и играта. За първи път да гледаме нещо коренно различно в турското кино. Радвам се, че Неслихан успя да се оттърси от образа на Нихан и изигра прекрасно нов образ, този на Билге. Толкова истински се въплати, че за миг не може човек да я сравни с изиграните до сега от нея образи.
Показа , че след всяка роля тя израства все повече и става наистина един професионален артист. Когато и насреща имаш също такъв професионарист,  се получава качество. А когато то е подплатено и с взаимно уважение, това вече води до удоволствие за зрителя да ги гледа. Неслихан е много сърдечно  и добронамерено момиче и обикновено поддържа много добри отношени с колегите си. smile3501 smile3501 smile3501  
Възхищавам се на това момиче, че не спира да опитва нови неща. Не иска да лежи на стари успехи, а се стреми да се развива. Дано следващият и проект също да е така хубав и успешен.
----------------------------------------------------------
Нещо много интересно и приятно  Peace
Аслъ Енвер е харесала тази снимка на Несли и я отметнала  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 13:25 от БлагаВест

Общи условия

Активация на акаунт