Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~112~ тема

  • 66 769
  • 735
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 486

Да!  Heart  С по-добро качество се получава. Много хубав момент е този!
Не говоря за качество, а за ефект, образите се движат, не стоят като препарирани... на пета страница съм качила сменящи се колажи... файлът е с разширение гиф, но вътре в основата са снимки. Всяко мърдащо се нещо е гиф, но разлика огромна.


Така и така свалих 14 епизод, да пусна още от него Laughing



Еве Hug

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 13:06 от savovas

# 91
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Здравейте  Hug
Васе  Hug Линде  Hug BVAR Hug Еви Hug
BVAR,това което си качила и за мен не е гиф,а слайдшоу,гиф е часта от секундата от  видеото  която искаш да си резнеш,тоест това което  Васето е казала Peace
Хубаво Несли и без грим   Peaceдано имаме какво да нищим за лятото, да са по -активни патроните


Последна редакция: нд, 27 май 2018, 15:03 от Ивве

# 92
  • Мнения: 10 486
Здравейте  Hug
Васе  Hug Линде  Hug BVAR Hug Еви Hug
BVAR,това което си качила и за мен не е гиф,а слайдшоу,гиф е часта от секундата от  видеото  която искаш да си резнеш,тоест това което  Васето е казала Peace
Хубаво Несли и без грим   Peaceдано имаме какво за нищо лятото, да са по -активни патроните
Скрит текст:


Иве Hug тя дава пример с видеото, че и там са снимки, но снимки с видеокамера, което е различно от фотоснимките Peace затова гифовете от фотоснимки са неподходящи, сменят се само снимките Peace

# 93
  • Мнения: 9 530
Алоооо, майсторки на анимацията , ще вземете и мен да ме ,,заразите '' с гифоманията Heart Eyes Hug Heart
Много са хубави и гифчетата и снимките
Еви , гледам в контакта в групата си яхнала метлата .Не знам какво се е случило , но те подкрепям на 100 % !

# 94
# 95
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Цитат
затова гифовете от фотоснимки са неподходящи, сменят се само снимките
Анджак де,получава се видео но като слайд Peace
Фили Hug няма лошо, ще си гледаш любимите моменти от сериалите и ще запълваш време-не е сложно,два три опита и се учиш

.......



Днеска ще заседна и аз над дъното

# 96
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Момичета - разбирам ви какво имате предвид с гиф-вете. Но когато един файл е с разширение gif - той си е гиф файл без значение от съдържанието му. Както ако имаш файл в уърд с картинки не казваш ,че е картинка, той си остава doc файл. Да има по-семпли гифове, приличат на пуснато слайдшоу, но пак си е гиф файл. И на мен по ми харесват тези, които вие пускате. По-хубави са екстрактнатите от филма. Хубави неща правите и темата става цветна! Flowers Hibiscus

# 97
  • Мнения: 22 048
Скрит текст:
Цитат
затова гифовете от фотоснимки са неподходящи, сменят се само снимките
Анджак де,получава се видео но като слайд Peace
Фили Hug няма лошо, ще си гледаш любимите моменти от сериалите и ще запълваш време-не е сложно,два три опита и се учиш
.......





Много са сладки тук  Heart Eyes В началото на връзката си и си личи закачката между тях  Peace

# 98
  • Мнения: 10 486
Но когато един файл е с разширение gif - той си е гиф файл  Flowers Hibiscus
Така е, технически крайният файл е  с разширение гиф Peace аз затова горе казах, че всяко мърдащо и блещукащо нещо е гиф, Peace но на практика не е съвсем така

Ето и пример, заради блещукащите звезди файлът е с разширение гиф, но според мен си е снимка колаж+даден ефект/звездите Laughing



# 99
  • София
  • Мнения: 13 634
Чета ви и се опитвам да схвана цялата процедура, но накрая съвсем се оплетох  ooooh!
Затова продължавам със снимките  newsm62
Колко истинска и неподправена е радостта в очите на Несли, когато Кадир и предложи брак  smile3508
Прочетох при комшийките преди време, че Несли се надявала Бурак да я хареса и поиска  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Блажени са вярващите  smile3534


# 100
  • Мнения: 10 486
Чета ви и се опитвам да схвана цялата процедура, но накрая съвсем се оплетох  ooooh!


Линде Joy Joy Joy Joy  Joy чешем си езиците за  технически термини, които не са важни тук, а са важни само за това с какво ще го отвориш този файл Peace технически горното качено от мен е гиф Laughing


Пак ще го сложа - ох, умрях от смях Joy Joy Joy Joy Joy Joy за нас това е гиф

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 17:01 от savovas

# 101
  • Мнения: 345
Чета ви и се опитвам да схвана цялата процедура, но накрая съвсем се оплетох  ooooh!
Затова продължавам със снимките  newsm62
Колко истинска и неподправена е радостта в очите на Несли, когато Кадир и предложи брак  smile3508
Прочетох при комшийките преди време, че Несли се надявала Бурак да я хареса и поиска  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Блажени са вярващите  smile3534



http://levissime.com/catalog/51_intensive-eye-contour-programme/eye-balsam


# 102
  • София
  • Мнения: 13 634
"Как сообщает один из самых известных блогеров «TV Dünyasi», освещающий турецкие новости, в Марокко объявили статистику сериалов с наиболее большим просмотром. Лидерами просмотров стали наш легендарный сериал «Чёрная любовь», дневной сериал «Прости меня» и «Ни за что не откажусь». Эта тройка сериалов от которых марокканцы не готовы отказаться"

Според един от най-известните блогъри "TV Dünyasi", който обхваща турските новини в Мароко, обяви статистиката на сериалите с най-голямо гледане. Лидер по гледаемост е станал сериалът "Черна любов", следван от "Прости ми" и "Никога няма да се откажа".



Аз много ги харесвам в тези първи серии, когато все още бяха много щастливи




Последна редакция: нд, 27 май 2018, 19:12 от БлагаВест

# 103
  • Мнения: 10 486
Скрит текст:
"Как сообщает один из самых известных блогеров «TV Dünyasi», освещающий турецкие новости, в Марокко объявили статистику сериалов с наиболее большим просмотром. Лидерами просмотров стали наш легендарный сериал «Чёрная любовь», дневной сериал «Прости меня» и «Ни за что не откажусь». Эта тройка сериалов от которых марокканцы не готовы отказаться"

Според един от най-известните блогъри "TV Dünyasi", който обхваща турските новини в Мароко, обяви статистиката на сериалите с най-голямо гледане. Лидер по гледаемост е станал сериалът "Черна любов", следван от "Прости ми" и "Никога няма да се откажа".


Аз много ги харесвам в тези първи серии, когато все още бяха много щастливи





Мда и хал хабер си нямаха какво ги очаква ooooh!  


Фили, питаш за Онур Туна в ябълките.  Ето информация за него

https://cinematurk.ru/onur-tuna-biografiya-filmografiya-akter.html

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 20:22 от savovas

# 104
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 370
Привет момичета Hug
Сигурна съм че Севдата тепърва ще трупа фенове извън Турция Wink. Сценарий, каст, режисура невероятно добра комбинация Stuck Out Tongue Winking Eye. Сега се сещам, че другия сценарий на турско дизи, който ме впечатли навремето беше на Езел Heart Eyes. Кенан Имирзаулу беше страхотен в ролята си на Езел. Джансу Дере, Баръш Фалай, Киво, Ръза Heart Eyes все добри актьори за мен. Но Севдата повече ме грабна. Излишно е да казвам, че музиката също е едно от нещата в сериала което ме спечели от раз. Обожавам Тойгар Heart Eyes. Още като чух откъс по време на старта му през 2015 ми напомни на Езел без дори да знам, че ще намеря сходство.

Общи условия

Активация на акаунт