странно

  • 3 775
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 363
Напълно нормално е, както ти самата каза така откриват себе си, опзнават тялото си. Интересно им е  Grinning
Аз също така съм чела, че ако им се повтаря, колко лошо е да си пипат пишлето след време това може да доведе до психологични сексуални проблеми.
Когато станат по големички и могат да разбират да им се обясни, че не е хубаво на публични места да се си играят с пишелто и така.

# 16
  • София
  • Мнения: 650
аз бих посъветвала да му направите профилактично изследване за глисти. Чувала съм че яйцата на глистите се рапространяват и по главичката на половия член и предизвикват сърбеж, което кара детето да се пипа по-често там и оттам тръгват нещата. Същото се получава и при натрупване на смегма ако не е забелен пишока. Задължително трябва да се обсъди с педиатъра, не че е нещо ненормално, а поради възможни токива причини.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И моето дете си го пипа винаги, когато му сваля памперса...........аз  никога не съм му обръщала специално внимание върху това.......Напълно е естествено и по- бих се притеснила ако не си го пипа.....тогава верочтно е нещо да не функционира както трябва

# 18
  • Мнения: 2 125
И моя син мачка и дърпа Grinning...нормално е! Опознават се децата и научават кое им доставя удоволствие. Неосъзнато е всичко това все още, но когато порастнат ще им обясняваме. Джуджето от няколко дена ме гушка и иска да го целувам по гушката, около ушите и се смее, но като погледна в гащите - пишока е щръкнал Blush

# 19
  • Мнения: 138
ама колко често "мастурбира" вашият? моя днес си прави движенията с дупето на горе надолу, върху едно плюшено пате/умря от смях.казах му-може яким да не иска...хе хе,яким е патокът/ няколко пъти. по 5-10 минути. проверих за глисти в акото-нищо, ама не е ли много често?

# 20
  • Мнения: 2 237

 Мила,и аз мисля че е нормално.Не се притеснявай,напротив - радвай се че детето ти се развива нормално.Сигурно наистина скоро и другия мъник ще открие това удоволствие.В човешката сексуалност няма нищо лошо,така сме устроени.Ако това ще те успокои,аз също от доста малка (бях в детската градина) открих колко е хубаво да се пипам там Embarassed  (ауу,признах си...)

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

.Ако това ще те успокои,аз също от доста малка (бях в детската градина) открих колко е хубаво да се пипам там Embarassed  (ауу,признах си...)

И аз съм от тези ........." извратени " деца

# 22
  • Мнения: 138
 Sunglasses
 Blush
 :hug:10х за подкрепата.  малко се бях попритеснила и ми беше кофти.

Общи условия

Активация на акаунт