Всичко за косата Тема 4

  • 65 368
  • 700
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 855
Препоръчвам стимуланта на Икаров за коса(за съживяване и растеж на по-плътна и здрава коса), както и по-горе споменатото кокосово масло. Simple Smile

# 541
  • Мнения: 18 589
И в ръцете се разтапя кокосовото масло и директно мажа, на водна баня и в микровълнова. Оставяла съм го и на слънце,на стайна температура,ако не бързам то си се втечнява супер бързо.

# 542
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте.
Това масло https://remedium.bg/hair-nourishing/dove-pure-care-dry-oil-100-ml.html хидратиращо ли е ?
Срещах доста постове ,в който го хвалят.
Имам това http://greenzonevitality.com/product/matrix-exquisite-oil-s-maslo-tamanu , но ми наелектризира ужасно много косата .
Последните месеци забелязвам,че косата ми изглежда  по-добре с хидратиращи продукти,затова си търся и хидратиращо олио.

# 543
  • Мнения: 2 855
Здравейте.
Това масло https://remedium.bg/hair-nourishing/dove-pure-care-dry-oil-100-ml.html хидратиращо ли е ?
Срещах доста постове ,в който го хвалят.
Имам това http://greenzonevitality.com/product/matrix-exquisite-oil-s-maslo-tamanu , но ми наелектризира ужасно много косата .
Последните месеци забелязвам,че косата ми изглежда  по-добре с хидратиращи продукти,затова си търся и хидратиращо олио.

  Използвам това. Състава му е предимно от масла. Хубаво е.

# 544
  • Мнения: 997
Лия, в момента ползвам маслото на Дав ( това, което си показала) и е страхотно! Много леко като консистенция, приглажда и ухае невероятно и придава хубав блясък на косата. Не утежнява, а укротява.
Аз го взех съвсем импулсивно и случайно, без никакви очаквания, но то ги надхвърли.
После сподели и твоите впечатления, ако го вземеш. Simple Smile

# 545
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ви, за коментарите момичета. Hug

# 546
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 374
Ще купувам Приорин за свекърва ми, след като го похвалите така. Обаче имате ли идея защо има такава драстична разлика в цените -  в Субра е 56+лв, в Ремедиум е 37+лв? Все за 60 капсули става дума.

# 547
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Просто Ремедиум поддържат най-ниските цени.Аз съм им редовен клиент,почти всичко си поръчвам от тях.(от сайта им,защото нямам на близо тяхна аптека)

# 548
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 374
Просто Ремедиум поддържат най-ниските цени.Аз съм им редовен клиент,почти всичко си поръчвам от тях.(от сайта им,защото нямам на близо тяхна аптека)

Колко време след поръчка получаваш доставка? В сряда вечерта поръчах от сайта им ампулите за косопад на Виши. Освен, че получих мейл, че съм поръчала, друга вест нямам. Ако и утре не ги получа, ще видя как да им ги откажа и ще ида на място. Нямам и аз близка аптека, но мога да слезна след работа на СУ с метрото и да ида до аптеката им на Шишман.

# 549
  • Мнения: 18 055
Пие витамини. Не е нормално нейното косопадане. Подобно имаше преди години, когато провеждаше лечение, подобно на химио. Но сега няма видна причина.
В крайна сметка й взех шампоана на Виши+балсама на Дюкре.
В понеделник ще си пуска изследвания разни.

Пиши после, защото и аз от години се боря и не съм успяла. Като чуя да се открие причината и лошо ми става...през какви ли не лекари минах, нищо....а коса не остана. Какво ли не съм пила и мазала, нищооооо

# 550
  • Мнения: 18 589
Много са го вдигнали приорина. Едно време беше 42 -45 лв според зависи откъде.
 Нещо странно ми се случи на мен. Онзи ден си правих маска със Стимулант Икаров и 2 жълтъка+оцет. И косата ми се начупи, стана на вълни. Такива хубави
 Направо не мога да се начудя. Стана супер. Оставих я да изсъхне сама, а тя направо на места беше почти навита. Случвало ли ви се е? Чудя се на какво се дължи. И възможно ли е от някой от продуктите да е станала такава?
Тя ми е чуплива по принцип, но този път съвсем подчертани бяха и по-оформени сякаш, а не както е обикновено по една никаква чупка,
стърчи тук-там. Мисля, че е от жълтъка. Той ми се отразява чудно на косата. Яйцата бяха домашни(ако има звачение). Сега ще се клепам с удоволствие.😊

# 551
  • Мнения: 18 055
Коя боя на Лореал хвалехте, нали са на промоция този месец, Екселенс или Кастинг? Каква е разликата  между тях, търся си цвят 6 или 7, 6 да не е много тъмно....

# 552
  • Мнения: 427
Аз ползвам Екселенс. Не е агресивна, покрива бели коси, а след боя косата е прекрасна. Освен това има голяма туба с балсам, който е много хубав и малка тубичка  серум за предпазване на косата преди боядисване. Мисля вече да ползвам само тази боя. Бях фен и на Гарниер, но вече нещо не ми понася на скалпа.

# 553
  • Мнения: 14 393
Аз Кастинг съм ползвала, но е без амоняк и не ми покри добре белите косми. Но е много щадяща. Пак такава си купих, обаче отлежава и чака да ми дойде музата 😂

# 554
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Скрит текст:
Просто Ремедиум поддържат най-ниските цени.Аз съм им редовен клиент,почти всичко си поръчвам от тях.(от сайта им,защото нямам на близо тяхна аптека)

Колко време след поръчка получаваш доставка? В сряда вечерта поръчах от сайта им ампулите за косопад на Виши. Освен, че получих мейл, че съм поръчала, друга вест нямам. Ако и утре не ги получа, ще видя как да им ги откажа и ще ида на място. Нямам и аз близка аптека, но мога да слезна след работа на СУ с метрото и да ида до аптеката им на Шишман.

Преди 1-2г когато започнах да поръчвам при тях,ги получавах на третия ден-поръчвам днес,те утре ги дават на Спиди,а на следващия ден поръчката е при мен. Но последните 3-4 поръчки забелязвам ,че доста се бавят,чак след 2-3дни получавам мейл,че поръчката ми е обработена,добави още 2-3 ...и то стана почти седмица.

Общи условия

Активация на акаунт