Частни училища - информативна тема 21

  • 92 934
  • 772
  •   1
Отговори
# 405
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
В Питагор има ли изпит за първи клас прием и в какво се състои? Мерси!
От година на година все повече ви мързи. И аз мерси, не ми отговаряйте!
Simple Smile

# 406
  • София
  • Мнения: 2 061
ДАНИС мисля, че вече са готови с детската градина. Ремонтирани са стаите и всичко беше готово още през август. Предполагам, че са приели и деца вече.

# 407
  • Мнения: X
В Питагор има ли изпит за първи клас прием и в какво се състои? Мерси!
Въпросът с Питагор и приемните му изпити... и с не знам си още какви въпроси, е дъвкана, дъвкана, дъвкана...
Разбирам, че не Ви се чете, но разбирам, че не сте отворила и сайта на Питагор. Хайде малко по-сериозно, а!

# 408
  • Мнения: 1
Според мен новият етаж в сградата на "Азбуки" е свързан по-скоро с идеята да се осигури място за бъдещите 5-ти - до 8-ми класове - специализирани кабинети и зали. Съмнявам се, че някога ще има прием на пет първи класа.  Има голям интерес и наистина трябва да се атакува градината, за да се стигне до подготвителен и първи клас. Чух от родители с по-малки деца, че дори за братя и сестри на учащи няма места и са в листа на чакащите без никаква гаранция за приемане в подготвителен клас.
Мисля,че в момента имат паралелка шестокласници,която догодина ще полага матури. Моето дете пък е в четвърти клас, но специфична подготовка за НВО и чудеса от храброст няма да има. Ще се подготвяме по-усърдно месец преди матурите, а обяснението ,че това е оценка за учителите и ненужен стрес за децата, абсолютно съвпада с моето мнение.
Гимназията им функционира от двадесет и пет години, миналата година имаха юбилей с представяне на гимназистите, на което присъствах. Направи ми изключително впечатление, че абсолютно всички гимназисти се включиха.  Едва ли са повече от 50-60 деца, а имат страхотни формации - две рок групи, фолклорна формация, модерен балет, театрална група, китаристи,певци, пианисти ... Изглежда прекарват доста време заедно - балетът им беше потресаващо добър . Имат и литературен клуб, правят най-различни забавни проекти и ги представят на по-малките. Малките пък обожават "големите" и са едни прегръдки - целувки и носене на гръб Grinning Мога само да си представям колко важно за един млад човек е уважението към интересите и хобитата му .  Направо ми се прииска и моето дете да е част от всичко това.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 12:44 от trilian

# 409
  • Мнения: 6 560
Някой има ли повече информацшя за новото Lozen School?

# 410
  • София
  • Мнения: 17 283
Коя е гимназията на Азбуки, изненадаха ме тия 25 години.

# 411
  • София
  • Мнения: 3 988
Коя е гимназията на Азбуки, изненадаха ме тия 25 години.

Иван Апостолов !

# 412
  • Мнения: 107
Някой има ли повече информацшя за новото Lozen School?
Единственото, което знам, е че е създадено от част от учителите, напуснали Монтесори училището Откривател, както и че също ще работи по метода Монтесори. Как точно ще се прилагат принципите, нямам представа, както и от ФБ страницата им не успях да се ориентирам за цялостната концепция и визия. Сайт не намерих, явно още нямат

# 413
  • София
  • Мнения: 6 677
Струва ми се, че е създадено по-скоро от родителите, които са напуснали Откривател.

# 414
  • Мнения: 260
Здравейте, може ли някоя мама с дете в гимназията на Дорис Тенеди да ми пише на лични или тук?

Благодаря!❤💚🧡Здравейте! Имам същата молба и аз. Благодаря предварително.

# 415
  • София
  • Мнения: 12 013
Нямам дете в Дорис Тенеди, но дъщерята на едни от най-близките ни приятели завърши гимназията тази година. Ако имате някакви конкретни въпроси, мога да попитам родителите и детето.

# 416
  • Мнения: 356
Момичета предложете училище което има по различна система на обучение от държавно училище. Не ми харесва до обед часове след обед занималня. Търся училище което след часа да имат упражнения и самоподготовка.

# 417
  • София
  • Мнения: 17 283
Образователни технологии работят така.

# 418
  • София
  • Мнения: 12 013
А кои не работят така? В кое частно училище сутрин има часове, а след обед занималня? 

# 419
  • Мнения: 356
Аз знаех само за Образователни технологии , но там няма места. Ние сме в трети клас .

Общи условия

Активация на акаунт