Частни училища - информативна тема 21

  • 91 903
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 5 247
Мили дами, аз по принцип се изразявам по начин, по който са свикнали да ме разбират приятелите и беше голяма грешка, че използвах същите думи. Спирам, че ще настане спор. Още веднъж не съм искала да обидя никой.
Колкото до образованието ми... няма да коментирам. Имам си мое мнение кое и как може да се подобри Simple Smile
То за това има толкова различни частни училища, защото всеки си е направил изводите от негово и е взел някакво решение за детето си, ама и така трябва да бъде. Изобщо не исках да влизам в темата и да се стига до спорове, а само за съвет.
Като разбера дати и конкретно, ако има нещо ненаписано ще споделя, за да е полезно и на други като мен, които се ориентират тепърва за училище.

# 766
  • София
  • Мнения: 16 105
Децата не си избират родителите. Нито носят отговорност за тяхното поведение.

# 767
  • Мнения: X
То не виждам и някой да е обиден. Каквото и да си имала предвид всъщност. Просто ти се чудим. Нищо повече.

Шарки, но родителите възпитават децата. А да слагаш етикет на някого по външни "полови" белези и да се извиняваш, че не го оценяваш, а преценяваш по тях.... пфу.

# 768
  • София
  • Мнения: 16 105
Моят мъж е коренна противоположност и на двамата си родители. Оставаше и да го държа отговорен за техни действия.

# 769
  • Мнения: X
Не съм се извинявала за нищо, Felice Wink

# 770
  • Мнения: X
Не съм се извинявала за нищо, Felice Wink

Добре де. Тактично се опитах да кажа, че шикалкавиш, разграничавайки две думи, които са синоними и напрактика значат едно и също. Wink И защото както и да го наречеш, всъщност поставяш стигма на хора само по външни белези, без да ги познаваш лично. И да ги оценяваш.  Simple Smile

# 771
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Е, хайде сега да не преиграваме. Има хора, поставящи стигма на цяло едно училище, пък после си записват децата в него. Та, всеки е свободен да си прави своите умозаключения на каквато си иска база, нали си е за него.

# 772
  • Мнения: X
Е, хайде сега да не преиграваме. Има хора, поставящи стигма на цяло едно училище, пък после си записват децата в него. Та, всеки е свободен да си прави своите умозаключения на каквато си иска база, нали си е за него.

Я по директно. Да видим какво точно казваш?

И да права си. Всеки е свободен, ако си е за него и си го държи в него. В конкретния случай обаче не е така. Училища за "бивши мутри" и "зомбита"...

Последна редакция: вт, 06 ное 2018, 11:59 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт