СЕДМИ клас – 5 – Химикалка приготви и спокойно всичко си реши! Мами, оммм 😊 (19.05.2018–27.05.2018)

  • 91 243
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 30
  • тук-там
  • Мнения: 5 721
Уф, аз пък се сетих, че съм проспала (или забравила) от къде се получава служебната бележка с резултата от матурата? Ще съм благодарна някой да ми припомни.

Последна редакция: нд, 20 май 2018, 09:18 от mtz

# 31
  • Мнения: 21 455
V. Директорът на училището, в което се провежда изпит чрез тест....:
22. Предоставя на всеки ученик служебна бележка с резултатите от изпит чрез тест по образец от Приложение 2, генерирана от програмния продукт.

С други думи, от училището, в което учи детето.

# 32
  • В реалния живот
  • Мнения: 304
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Ползотворен последен ден и успех утре на децата! Flowers Four Leaf Clover

# 33
  • Мнения: 4 915
Добро утро! Simple Smile
Пия си кафето, чакам децата да се събудят.
Днес сме планували пикник на зелено, федербал, ролери и каквото дойде.

До обяд ще си прочете Инструктажа за учениците още веднъж, приготвяме раничката за утре и  изчезваме навън.
Май ще й купя часовник, досега ходеше с моя на пробни, но той й е огромен.

Очертава се хубав ден днес, дано я зареди положително за утре.

# 34
  • тук-там
  • Мнения: 5 721
V. Директорът на училището, в което се провежда изпит чрез тест....:
22. Предоставя на всеки ученик служебна бележка с резултатите от изпит чрез тест по образец от Приложение 2, генерирана от програмния продукт.

С други думи, от училището, в което учи детето.
Много благодаря! А девойката може ли да си я вземе? Не съм в бг по това време, за това се чудя.

# 35
  • Мнения: 2 909
Не е ли задължително да има часовник в стаите ?

# 36
  • Мнения: 4 915
Ами май не е задължителен часовник, но квесторите съобщават 15 минути преди края на времето, че тестът привършва.

# 37
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Бях пропуснала момента с часовника. Моята не познава часовника. И да носи, няма да разбере какво показва. Не може да го проумее и това е. Нямам идея как ще си разпределя времето.

# 38
  • Мнения: 822
Лоренца,  благодаря!
Lulumba- ще го разпредели сигурна съм!

Успех на децата и нека силата да бъде с тях!

Чакам отлични резултати и за всяко дете ще има място, да не забравяме, че когато една врата се затвори, винаги се отваря друга.

Внимавайте с реакциите след БЕЛ, за да бъдат уверени и спокойни за МАТ , успех!

# 39
  • тук-там
  • Мнения: 5 721
Дай и електронен, който показва например: 11:11. Има на Полар например спортни такива, които мерят и активност. В декатлон продават и по-куче марки, които вършат работа.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 261
При нас са съобщили,  че електронните  часовници са забранени, но били длъжни да има във всяка стая да има  часовник. След като вчера за разпускане обикаляхме по магазините цял следобед, днес ще преговаря по български за последно. За разлика от мен, той не е много притеснен, защото уж бил подготвен. Така или иначе, ще си покаже.
Пожелавам успех на децата !

# 41
  • В реалния живот
  • Мнения: 304
За часовника - моята се ориентира относително добре, ако има всичките 12 цифри, но се срещат рядко такива ръчни, а и с добра видимост. Вчера се разтърсих в интернет и попаднах на споменатите електронни  в Декатлон. Днес мисля да ходим до там, малко преговор от едно помагало Помагалник и другото почивка.

# 42
  • Мнения: 21 455
V. Директорът на училището, в което се провежда изпит чрез тест....:
22. Предоставя на всеки ученик служебна бележка с резултатите от изпит чрез тест по образец от Приложение 2, генерирана от програмния продукт.

С други думи, от училището, в което учи детето.
Много благодаря! А девойката може ли да си я вземе? Не съм в бг по това време, за това се чудя.
То изрично си пише: " Предоставя на всеки ученик..."
Скрит текст:
Не става въпрос за логика. От около три седмици е известно, че електронна система ще има и тя ще бъде активна от момента, в който учениците започнат да получават служебните си бележки с резултатите от изпитите (НВО), т.е. от 13. юни.
Не виждам необходимост от пълномощно. Ако все пак е толкова важно заявлението за участие в приема да бъде подадено на хартия, просто се уверете че навсякъде са положени необходимите подписи на родител и ученик.
Благодаря много още веднъж! Просто думи нямам да опиша колко са “информирани” преподавателите за предстоящото НВО. А щом системата ще бъде активна още на 13.06., това означава ли, че заявлението може да се подаде на 14 или 15.06. или както е обявено чак от 20 до 26.06.?
Накара ме сериозно да се замисля. На практика системата трябва да е активна на или преди 06. 06. 2018, доколкото там се проверяват резултатите от НВО. От друга страна за начална дата на подаване на заявленията е обявен 20. 06. 2018.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 671
Нали има няколко дни за проверка на работите?

lulumba, детето ти е щастливо.

Успех на всички! Ще се справят, форумските деца винаги успяват!

Могат ли да си носят нещо за хапване,  разрешено  ли е? Вода ще дам.

# 44
  • Мнения: 5 160
Не мисля да е активна по-рано. Нали зареждат и резултатите? А и трябва да е налице удостоверението за основно образование.
В случая на Skiorche бих попълнила на хартия, подпис родител, ученик и бабата с пълномощно.
Ако не успее преди да замине, да подаде онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт