СЕДМИ клас – 5 – Химикалка приготви и спокойно всичко си реши! Мами, оммм 😊 (19.05.2018–27.05.2018)

  • 91 187
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 455
Миналата година резултатите излязоха преди обявения краен срок. Не виждам защо това да не може да се повтори и тази година, което означава, че системата ще бъде достъпна преди шести юни. Оценките от свидетелството за основно образование се зареждат автоматично в системата, а не от този, който подава заявлението.

# 46
  • Мнения: 5 160
Тук съм, нещо неграндиозно, нешумолящо и нецапащо.

# 47
  • Мнения: 101
Тук съм, нещо неграндиозно, нешумолящо и нецапащо.

Уффф, спичането при нас е налице. Почти реве как щяла да издържи 4 часа в училище без храна. Предложих й освен шоколада, да вземе и един сандвич - между двата модула дали ще има възможност да го хапне? При нея е проблем гладът.

# 48
  • Мнения: 5 160
Villy, трябва да може. Слагай сандвича. Може и да не стигне до него, но психологически ще е спокойна Hands Point Up

# 49
  • София
  • Мнения: 7 052
Ние за около 24 ч. минахме всички емоционални и психически състояния. И двамата. От паника, през надъхване, до пълен непукизъм вече.
В 12 ч. затворих всички помагала, прибрах листовете и го изгоних навън. До 20 ч не искам да го виждам. Да се наиграе, да се види с децата, да се забавлява. Каквото стане, това ще е. До някъде съм съгласна с това, че училища ще има за всички, но от друга страна за миг не съжалявам за лудницата, която преживяхме в 4 клас. Тоест, всяко нещо идва с цената си.
Притеснена съм от това, до колко ще е концентриран, нещо на което не мога да повлияя. Иначе вярвам в детето си, възможностите и знанията му.
Вчера започна да коментира желанията си и му казах, че още е рано за това. От суеверие, не исках да предизвиквам съдбата. Голяма драма настана, защо не съм му вярвала, защо съм го отписала...
Успех на всички деца! Всяко е положило усилия и труд, за които да бъде възнаградено.

# 50
  • Мнения: 135
Късмет на всички!

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 09:53 от valshebna

# 51
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Изровихме един стар часовник с всички цифри. Хареса й, каза че се ориентира. Сега трябва да изровим и работещ часовникар да му смени батерията. Уж е спокойна, но подбра баба си да ходели на църква, за да запали свещичка. Заяви твърдо, че иска да преговаря малко и днес. И за да е пълно щастието, сутринта се наложи спешно да посетим ветеринарния кабинет. След малко тръгвам да развеждам на курс брат й и се надявам да задържа състояние омммм поне до сряда.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Успех и от мен на децата!

Нашето преговаря малко и днес. Не ѝ се иска утре да е изпита, но ѝ казахме, че ще е просто като по-кратък учебен ден и малко ѝ олекна.

# 53
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Успех и късмет на всички деца, здрави нерви и спокойствие на родителите желая Heart Eyes!!!
Щерката съм я спряла още петък с ученето, смятам че е готова. Надявам се да не блокира утре по БЕЛ - за тази матура се чувства по-несигурна...в сряда ще и е по-лесно Praynig.
Няма да и купувам нищо, сама ще си вземе каквото иска по пътя за училище, часовник също няма да и давам. Вярвам, че ще се справи на ниво Laughing.

# 54
  • Мнения: 101
Не е истина просто - запънала се е, че днес ще преговори всички произведения по литература. Мота се последните две седмици и точно днес се сети. Чудя се как да я изкарам навън, но пък от друга страна - ако това я кара да се чувства по-спокойна, да чете

# 55
  • Мнения: 3 974
Бях пропуснала момента с часовника. Моята не познава часовника. И да носи, няма да разбере какво показва. Не може да го проумее и това е. Нямам идея как ще си разпределя времето.

На "Граф Игнатиев", пазарчето пред "Св. Седмочисленици", има сергия с електронни часовници х 3 лв./бр. Т.е. ще сочи 10:54. Струва си разходка до там - 3 лв. къде не отишли. УСПЕХ!

# 56
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Намерихме часовникар точно срещу нас, духовете са спокойни. Пазарчето до СВ. Седмочислениците вече го няма, нали започнаха ремонта. Няма и да го има след него. Иначе съм точно до него в момента. Но решихме проблема. Тя и без часовник се ориентира, но сега се запъна.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 309
Не мисля да е активна по-рано. Нали зареждат и резултатите? А и трябва да е налице удостоверението за основно образование.
В случая на Skiorche бих попълнила на хартия, подпис родител, ученик и бабата с пълномощно.
Ако не успее преди да замине, да подаде онлайн.
Lorenca, и аз май до такъв извод стигнах - за всеки случай, за да тръгнем спокойно.

# 58
  • Мнения: 185
Като майка на миналогодишен седмокласник и вече минала през този така, не толкова лек и спокоен етап от училищния живот, искам да пожелая спокойствие, както на вас, така и на децата. Притеснението го има, но трябва да се преодолее. Почне ли изпитът, трябва да има спокойствие и както каза моят син: "Опитваш да забравиш, че си на матура. Поставяш се в ситуация, че все едно си на нормален тест". Отново пожелавам късмет и утре да се четат само позитивни мнения относно НВО-то!

# 59
  • Мнения: 4 915
При нас са съобщили,  че електронните  часовници са забранени, но били длъжни да има във всяка стая да има  часовник.

Какъв е проблемът с електронните часовници? Какво могат да подскажат на децата?

Общи условия

Активация на акаунт