Минават бързо седмици и дни, през НОЕМВРИ сбъдват се мечти

  • 14 052
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 214
Благодаря ти, София! Значи е напълно възможно и аз да имам нещо такова. За паренето след секса не мога да кажа, още ми е забранен (всъщност какво беше това "секс"  Confused), но обилното течение е налице.

# 31
  • Мнения: 2 274
    София, внимавай с Гино Дактарина! По принцип като препарат е много ефикасен, но докато бях в Шейново, дойдоха 2 жени със слабо кървене и контракции след поставянето на същите глобули! И двете бяха в 13 седмица! Може би след като си минала в 4 месец вече не е толкова опасно, но все пак се пази повечко през дните в които се лекуваш! Вземи си някой друг ден отпуск!
    Ще стискам палци всичко да е наред! Praynig

  Дари М и при мен течението е така- на периоди! До сега 3 пъти са ме изследвали и Слава Богу за сега няма нищо!

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 12:33 от benighted

# 32
  • Мнения: 815
Честит рожден ден, Бимба- много здраве, щастие и късмет!!! и през ноември едно сладко, здраво бебченце!!!

софи, внимавай с тези лекарства- за пръв път чувам, че може да се пие антибиотик по време на бременност, но в никакъв случай не претендирам, че съм много компетентна по въпроса- да си призная първия път и витамин С ме беше страх да пия. Миналата бременност имах течение, но никакви инфекции- сега нямам и течение

както казах морето ще го изпусна- защото ще бъда в 7 месец през август, а мъжа ми може да вземе само тогава отпуска- и освен корема си имам и бебе на година и няколко месеца Simple Smile

искам да отбележа, че календара го има в началото на темичката ни-  под кодовото име - калкулатор за килограми- просто това е един и същи сайт- на него има много неща да си смяташ- аз даже пробвах момче или момиче и ми излезе момиче- както каза доктора за сега- а за ран ми излезе момче

др джент- добре дошъл- и аз пропускам някои неща- като се присъедини към нас -ми беше гръмнала главата- но вече те има в списъка-записала съм теб- да си личи, че при нас има и татко! Simple Smile  лека бременноста на мама Мими

# 33
  • София
  • Мнения: 3 064
Благодаря за съветите! Аз избягвам по принцип да пия лекарства, дори без да съм бременна, а сега... Ама какво да се прави, май нямам избор. Бактериите се трепят само с антибиотик - друг начин не е известен! А тез гадини са опаснички. Смятам другата седмица да ги почна лекарствата, дано са последните!!!

# 34
  • Мнения: 393
Да се похваля, на 8-ми юни си записах час за 3Д ехограф!  Party Нали не е рано?  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 255
Ronja, и мен ме боли кръста, от миналата седмица... Аз съм по цял ден на стола (както и през последните 10 години).  Но климатика духа в посока на моето бюро, и мисля че това провокира болките.  И аз имам течение, бяло, по скоро воднисто... ама се успокоявам че сигурно и то е от "охлаждането" с климатик.
Решението: сменям си мястото с един колега, че няма да изкарам цяло лято със схванат кръст.
За болничния аз съм в частна фирма... може да си вземам болничен, ама най-добре да идвам на работа, а болничния да го тегля от НАП... Simple Smile
Дано съм жива и здрава, и не се налага да лежа... Работата не ми тежи засега, в офиса е хладно, всички сме млади (набор от 72 до79) и е забавно.

# 36
  • Мнения: 708
Благодаря ви моми4ета,много сте милики,добри4ки,сладки и страхотни вси4ки.
Нека ва6ите пожеланя да ви се върнат в троен размер най_малко Laughing

Искам да попитам Цвети къде то4но в таблицата го има това за пола на бебо,4е не6то не го намирам....прати сайт ако може6.
Мерси много и цунки.

А сно6ти ходих на дерматолог за пъпките....каза 4е е алергия към колата и се е полу4ила инфекция....изписа ми крем и сега си се мажа,дано скоро да минат,4е не ми се стои с дълъг ръкав в тая жега.
  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 247
Бимба, ето го линка http://babymed.com/pregnancy-tools/chinese-gender-calendar/,
но не мисля, че е много логично подобно смятане, защото излиза, че всички жени по света, заченали в един и същи месец и били на една и съща възраст /сети се колко много жени са наистина това/, ще родят детенце от един и същи пол...  newsm78

Т'ва генетиката и другите му там подробности... китайците за нищо я нямат!  Joy Wink Grinning

# 38
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
аз момичета изчислих и ще е момиче според календара, ако може да му се разчита:)))))) Laughing

# 39
  • Мнения: 34
4естит Рожден Ден и от мен, само хубави не6а да ти се слу4ват!
Дари_М къде ходи на гиманстика за бременни, з-то и аз искам леко да се поразмърдам?

# 40
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Според календара, According to the Chinese Gender Prediction Chart, you should have a Boy. , хайде да видим! Hug

# 41
  • Мнения: 498
Софи, права си - бактерии са, и май са опасни за бебето при раждане, да не се зарази, така че лекарят явно затова е изписал антиобиотик. Това след цитонамазката ли ти го откриха?
А колкото до морето - мисля, че няма проблем, стига да не се ходи на плажа по ужасните жеги и да не си печеш корема. Ако е заради пътя - ще спирате тук-там да се разтъпчеш.

Вени, и аз съм в частна фирма, но по кодекс е забраненто докато си в болничен да ходиш на работа, така че ти си знаеш  Simple Smile Аз просто май все повече и повече се навивам да си поискам болничен до края. Имах угризения,че другите няма да го изтълкуват добре, но от няколко приятелки чувам, че няма нищо по-нормално да си гледам здравето,,и действително е така. Тъй, че,,сега се навих да си поискам,,пък да видим докторът какво ще каже.

Упражнения още не правя, че ме боли корема, но смятам някакви разтягания от йогата да почна,,че съсвем се обездвижих.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 064
Именно при раждането са опасни, засега няма проблем.  Откриха ми ги на микробиологията.  След лечението ще правим контрола, дано се разкарат от раз. Надявам се, защото не пия антибиотици по принцип и ще трябва да хване дикиш!

Колкото до морето - аз не обичам да се пека хич, ще си седя на сянка, а по пътя винаги го караме кротко и с почивки, че имаме куче и спираме да пишка Wink

# 43
  • Мнения: 2 274
   Ейййййй, според този календар и на мен ми излезе момиче, а за баткото излезе момче  Mr. Green!
  По-късно ще ви пиша какво е казал доктора! Дано бебо се обърне в подходяща поза, че да ми каже какво ще бъде  Peace!
   Аз през първата бременност си бях намерила от един вестник такъв календар и според него беше момче и аз бях твърдо убедена, че е вярно, но тогава бях на 18, млада и зелена  Mr. Green! То не че не излезе вярно, ама сега повече си давам сметка за шансовете и реалността, с други думи - 50%  Joy
   

# 44
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Veselinka, Гимнастиката за бременни, на която ходя - то само 1 път още, е във фитнес центъра на ХМС - Младост 1, 5 лв. за 1 час, 2 пъти седмично от 18.00 до 19.00 ч. - вторник и четвъртък. Аз вчера бях сама, защото сега се формирала нова група  - пролетно-летните бъдещи мамчета били родили вече  Grinning Grinning Grinning
Но гимнастиката е мноого лека!

Общи условия

Активация на акаунт