ПОМОЩ!!!УПОРИТИ БРАДАВИЦИ :(((((

  • 351 479
  • 448
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 34
Момичета, притеснена съм. На моя приятел от 2 години има едни малки брадавички,но най-интересното е че са му само на едната ръка.Мисля този месец да го водя на лекър.

Пиша тук,защото искам да разбера дали има подобни случаи,а именно брадавички само на едната ръка. Ще съм ви много благодарна,ако си изкажете мнението по този проблем.

Аз съм такъв случай,от години имам брадавици само на едната ръка-дясната.Пробвала съм какво ли не без резултат.Свикнах с тях и не им обръщам внимание.Прави ми впечатление,че понякога са по-малки,друг път като че ли се уголемяват.Май наистина има значение състоянието на имунната система.Успех!

# 61
  • София
  • Мнения: 2 161
Привет. И аз съм в отбора с брадавиците  Mr. Green. Моята се появи отдолу на крака, преди 3-4 години . Получи се от силен стрес и отслабване на организма .
 Жената  при която ходя на педикюр ми каза ,че брадавиците се получават при отслабване на имунната система.
Лошото е ,че моята вече почна да се разпостранява и сега са мнооого. #Cussing out

Пробвах с Пчелен  Прополис (Клей) . Ами нямаше ефект. Сложих на първата и ходих с превръзка 48ч. Но нищо. Close
Смокиново мляко няма откъде да намеря.
Мислех да ходя в "Пикасо" , но прочетох тук , че и това не е гаранция.....
Остава да пробвам това кремче за което повечето казвате. Вече и аз незнам  #Crazy

# 62
  • Мнения: 92
Чай от билката котешка стъпка, 2 пъти дневно се пие - страшно много помага за закрепване на имунитета. Аз така се оправих, но и горене с азот имаше. Отначало само ги горих няколко месеца - полза нямаше докато не почнах да пия билката.

# 63
 Confused и аз имах брадавици... през пубертета на едната ръка. Търках ги упорито с чесън, с известното смокиново млекце... никакъв резултат! Толкова ме беше срам от тях (в пубертета все пак...) че накрая им сложих една обикновена лепенка отгоре. Казвах в училище че ме е одраскала котката...  Blush Бях с лепенка някъде месец или два и забелязах че постепенно станаха по-плоски и накрая изчезнаха съвсем! Не знам дали беше някакво съвпадение... но много се зарадвах че най-после се отървах от тях!
успех!  Peace

# 64
Като дете имах брадавици на ръцете. Един приятел на баща ми ми бая и скоро всичко изчезна. Мой приятел ( баща му беше лекар) имаше съшия проблем. Гориха ги с какво ли не но не минаваха. Заведох го при този човек и на него му помогна и всичко му изчезна. за съжаление този лечител почина. Но бих ви препоръчал да потърсите някой лечител който знае как да ви бае.
Няма шега.
Аз не вярвам на такива работи, но ми се случи и затова го споделям.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 161
Вече няколко човека ми казват за такова баене , ама къде да го намеря човека ?
Някой знае ли нещо по въпроса newsm78

# 66
  • Мнения: 2 631
На моя приятел майка му имаше 3-4 брадавици по лицето. Ходихме с нея при един ... знахар, билколечител, де да знам къв беше  Crazy, който и сложи някакъв болков разтвор на тези места и на следващия ден и бяха паднали. Вече и помен няма от тях. Аз при него си махнах една бенка на кръста...  Embarassed
 Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 2 161
Ами давай го де, къде е тоя човек  Flutter

# 68
  • Мнения: 2 631
Ами давай го де, къде е тоя човек  Flutter

В Пловдив....  Rolling Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 2 161
Еееееее   Sad

# 70
  • Мнения: 329
И аз имам една приятелка,която беше при някакъв лечител в Пловдив.Имаше 2 големи бенки на гърба.Последно като говорихме на тази тема и бяха станали като ранички.Сега не знам как е,но предполагам,че ако нещо не беше наред щеше да каже.

# 71
  • Мнения: 1
Moiat plemenik mu se iaviha na dupeto okolo "dupkata " malko bradavici mazaha se s krem4eto na shol bez nikakvo  deistvie ,stigna se do te4niat azot,sled tazi procedura koiato pri nego e ve4e pove4e ot 6meseca za6toto e mnogo malak na 3 godinki. a i te sa na mnogo nejno miasto.Ta te se umnojiha v pati pove4e edna varhu druga.Ako niakoi znae niakakva baba ili pak niakoi dobar dermatolog za tezi uporiti bradavici DA PI6E.Samite lekari kazvat 4e ne se znae dokate 6te se stigne za6toto tezi bradavici mogat da stignat do bezdana ulica.Negovite sa meki ne sa tvardi.

# 72
  • Мнения: 337
Нямам време да чета на останалите отговорите, но се надявам да не се повтарям или поне дано ти помогне. Елементарно е, вземаш лестенце от домат - сега незнам дали има още, и стискаш докато пусне сок, може и няколко и копещ върху нея. Изпитано е, дано ти помогне Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 2 161
Moiat plemenik mu se iaviha na dupeto okolo "dupkata " malko bradavici mazaha se s krem4eto na shol bez nikakvo  deistvie ,stigna se do te4niat azot,sled tazi procedura koiato pri nego e ve4e pove4e ot 6meseca za6toto e mnogo malak na 3 godinki. a i te sa na mnogo nejno miasto.Ta te se umnojiha v pati pove4e edna varhu druga.Ako niakoi znae niakakva baba ili pak niakoi dobar dermatolog za tezi uporiti bradavici DA PI6E.Samite lekari kazvat 4e ne se znae dokate 6te se stigne za6toto tezi bradavici mogat da stignat do bezdana ulica.Negovite sa meki ne sa tvardi.

Знам ,че помага и млякото от смокиново листо.

# 74
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
С външни мазила много трудно - даже обратен ефект. На сина ми му ги гориха с азот появиха се двойно повече. Наскоро го мазах с ЕФАЗИТ /немско лекарство с много ацетон и салицил/, но пак се възстановиха и даже тръгнаха да се увеличават.  ooooh!
Много хора ми казват, че ще го израсне и че е по кръвта /НРV/ - човешки папилома вирус.

Общи условия

Активация на акаунт