За жълтъка в зеленчуковото пюре

  • 1 159
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
След като захраних със зеленчуково пюре започнах да слагам по четвърт жълтък през ден. Бяхме на около 5 месеца.

# 16
  • Мнения: 4 392
Не съм давала досега жълтък,но наскоро яде бебешки бисквити ,а после видях ,че вътре имало яйца. Shocked
Казвам го за инфо на тези ,които не искат да дават яйце толкова рано.Става въпрос за турски бисквити,май се казват ЧиЧи бебе или нещо такова.Тук не намерих Плазмон. Twisted Evil

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз още не съм давала.Донесоха ми пресни домашни яйца и много се чудих,но започнах с месото преди 2 седмици.

# 18
  • Мнения: 2 936
След като захраних със зеленчуково пюре започнах да слагам по четвърт жълтък през ден. Бяхме на около 5 месеца.
и аз така  Peace

# 19
  • Мнения: 3 042
След като захраних със зеленчуково пюре започнах да слагам по четвърт жълтък през ден. Бяхме на около 5 месеца.
и аз така  Peace

и аз. Peace  Hug

# 20
  • Мнения: 46 518
... Вие как процедирахте ? Кое въведохте първо жълтъка или месото?
Благодаря прдварително

Месо- 8-ми месец, но не го прие, повърна го. Предложих пак след като навърши 9 месеца и от тогава яде всеки ден.

Жълтък- за първи път дадох на 1г. и 7м. (една година и седем месеца).

Белтък- още не съм.

# 21
първо дадох месното пюре при 5 навършени месеца а сега преди да навърши 6 започнах и жълтък- по препоръка на педиатъра

# 22
  • Мнения: 992
... Вие как процедирахте ? Кое въведохте първо жълтъка или месото?
Благодаря прдварително

Месо- 8-ми месец, но не го прие, повърна го. Предложих пак след като навърши 9 месеца и от тогава яде всеки ден.

Жълтък- за първи път дадох на 1г. и 7м. (една година и седем месеца).

Белтък- още не съм.



лелее Никол , а ти на колко месеца е захрани и какво папкахте до 9-ти месе само зеленчук и под ли

# 23
  • Мнения: 46 518
На 4 месеца захраних.
Ядеше зеленчукови и плодови пюрета + мноооооого апаптирано мляко  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 885
Преди 7-ми месец не е желателно да се въвежда месо, Това си е мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт