Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 935
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 585
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Уф, че хубав Велислав!

Аз пък сънувах ситуацията. Първо минах и на висок и ясен глас заявих на Зорница че не  съм й фен. После при Бати, гушках го, утешавах го, а онова л...но от леглото продължаваше да ги намила. Накрая Бати не издържа, дръпна го и .... Сори, но се събудих и не помня много.

Мисля, че Марио ще е в основата майката да се съгласи на донорство, а не тази ненормална Албена.

# 586
  • Мнения: X
Уф, че хубав Велислав!

Аз пък сънувах ситуацията. Първо минах и на висок и ясен глас заявих на Зорница че не  съм й фен. После при Бати, гушках го, утешавах го, а онова л...но от леглото продължаваше да ги намила. Накрая Бати не издържа, дръпна го и .... Сори, но се събудих и не помня много.

Мисля, че Марио ще е в основата майката да се съгласи на донорство, а не тази ненормална Албена.

Добре, че си се събудила Joy Joy Че иначе не знам Joy Hug
И аз мисля, че Марио ще я убеди. Такъв разговор не се води емоционално, с караници пред колата, а кротко, за да види другата страна смисъла от жертвата, коро ще направи.

# 587
  • Мнения: 2 282
Дона аз имам големи надежди за твоя човек в другия сезон, обаче в момента ми предизвиква киселини. Марио нали обвиняваше Зорница че била отрова, мен ако питате до тук единствения който го трови е Тони. Добре че е отровната да му вдъхва по някоя доза желание за живот, че ако го кара само на тончовата любов и един миг щастие няма да получи в живота си. Очаквам сериозен реванш от страна на Тони наесен, ама ако може да се реваншира от разстояние и да не се пречка между двамата.

# 588
  • Мнения: 5 846
Дона аз имам големи надежди за твоя човек в другия сезон, обаче в момента ми предизвиква киселини. Марио нали обвиняваше Зорница че била отрова, мен ако питате до тук единствения който го трови е Тони. Добре че е отровната да му вдъхва по някоя доза желание за живот, че ако го кара само на тончовата любов и един миг щастие няма да получи в живота си. Очаквам сериозен реванш от страна на Тони наесен, ама ако може да се реваншира от разстояние и да не се пречка между двамата.
Бимбо не е отрова, ами киселина. Сярна ли, азотна ли, ама убива Марио малко по малко.

# 589
  • Мнения: 6 161
Добро утро Simple Smile

Обещах на Ели да премисля тая нощ ситуацията и да напиша нещичко....
.......
И за да не ме биете много, оставам няколко снимкк на Велислав от кино фестивал в НБУ, където явно е бил гост (нали е техен кадър)
Скрит текст:




Супер Батко - прекрасни снимки !
Доне , ти си ни ценна  food002 /не намерих кафето , а за винцето е рано  Laughing / !
А , ето една чашка за събуждане Coffee
Нямаш вина за изцепките на сценаристите  Peace Твойто момче в момента  е голям дразнител - неблагодарно  и мрънкащо същество , но да се надяваме ,че ще го извадят от тази дупка   Praynig
Както си написала - всяко зло за добро !
 Зори нямаше да е толкова внимателна с Марио  ако не беше кризата /видяхме как си го джафка / , дано  да излезе и нещо добро от това .
Защо само на мен не ми се закачва гифчето , два пъти тръгва за  половин час и после  пада , спазила съм формата и пак не ще ?

# 590
  • София
  • Мнения: 9 563
Разпънали сте Тони на кръст снощи. С този край на сезона объркаха дните, обикновено в петък го правим, та до неделя да ни е минало. Сега няма време и до обяд трябва да сме забравили какво инатливо и егоистично хлапе е.
И да кажа, че след като преспах и не сънувах Велислав (егати, а как искам), си мисля, че държанието на Тони всъщност е много оздравително и за него и за Марио. Тони трябва да скъса пъпната връв с брат си, да си изясни чувствата (е при него явно отнема повече време от нормалното, но ние знаем как тече времето в този сериал), да погледне на брат си с малко по-различни очи.
За Марио е много важно да застане и да гледа отстрани случващото се с Тони. Да не е той, който прави всичко, който отново спясява брат си. Още по-важно е да види, че около Тони има и дръг човек, е шипката Албена, но все пак е друг, т.е. Тони няма само Марио. До него има жена, която изглежда, че го обича, която ще се грижи, ще му помага и ще е до него.
В ситуацията между братята аз виждам много потенциaл да преосмислят и поставят взаимоотношенията си на правилна основа - стига вече с това Марио е родителя и за това е длъжен винаги да се - жертва чувства, емоции, жена. А Тони е раглезеното дете - трябва непременнои да получи това, което иска, иначе почва да се тръшка.

Доне, очаквам до довечера след 21:00 да смениш аватара, че Бамбо по ти приляга Simple Smile

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 08:39 от rosita_ta

# 591
  • Мнения: X
Ели, Зайко, напълно разбираемо е отношението и мнението за него. Искрено се надявам да има промяна в края на сезона и вече в шести да започне да върви нагоре, да гради и да покаже положителното в образа си, качествата си, каквито знам, че има. Зависи от сценаристите....

Роси, и аз се надявам. Не се чувствам ок с този аватар, но отразява моментното ми положение Joy

Ели Hug Kissing Heart

# 592
  • Мнения: 4 059
Имам надежди за човека на Дона и Майчето (няма даже да споменавам името).
И Калин беше пълен ... В началото, но сега е друг човек, който много харесвам. Те така и с този човек, ще ни накарат да не го харесваме и бързо ще обърнат в днешния епизод, че да можем да страдаме за милото дете повече. Grinning

ПП Добре смея се сама в автобуса, забравям на коя спирка трябва да сляза четейки ви, но до мен един привърженик на Владо Карамазов си направи поне 20 селфита. Не съм най-откачена, това е успокоение.

# 593
  • Мнения: X
Въпрос - как разбра, че е привърженик на Владо Карамазов?

И аз имам надежди за нашето момче Joy Joy че да не е пълен спам аххаха

Едит - майка ми ми каза, че ще ми съберат парички за адвокат Марковски - да съдя екипа на сериала, че ни причиняват емоционални щети Joy

# 594
  • Мнения: 667
За Тонката май днес ще намерят донор съдейки от промото .

# 595
  • Мнения: 2 282
Чакам си дозата любов в началото на епизода във вторник след скока във времето. И после здраво заливане с гадости за отрезвяване. А Тони може и да го няма на сватбата, шипката го лекува.

# 596
  • Мнения: 4 059
Въпрос - как разбра, че е привърженик на Владо Карамазов?

И аз имам надежди за нашето момче Joy Joy че да не е пълен спам аххаха

Едит - майка ми ми каза, че ще ми съберат парички за адвокат Марковски - да съдя екипа на сериала, че ни причиняват емоционални щети Joy
На пръв поглед го прецених. Joy
Само да не останем разочаровани и потресени, че то и онова медицинско чудо бяхме сигурни, че не е живо. Joy

Правим коалиция и задружно ги съдим!

# 597
  • Мнения: 12 452
Аз за Тони, честно казано, нямам особени притеснения - момчето ще се бори известно време със смъртта, ще му намерят дроб, ще се излекува, междувременно ще е преминал през чистилището, ще прости на брат си и ще е нов човек. Освен това, той сега е много горд със себе си, защото не се е овесил на ръцете на брат си и се опитва да мине през този ад без него, което е разнообразие от последните 15 години.

Обаче след като ми се уталожиха емоциите и изгледах още веднъж епизода, ум не ми го побира какво ще го правим Марио. Grinning Пичът е закотвен на "аз причиних това на брат ми и той без мене сигурно не си пие лекарствата, тоест ще умре" и не знам какво трябва да се случи, за да приеме, че може да не държи ръката на Тони и Тони пак да оцелее. За Марио сега е критично, защото може да загуби брат си, но по какъв начин това ще му помогне да се оттърве от зависимостта си към него, честно, нещо не мога да го измисля.


Ето анонса за тази вечер, днес са бързи

Скрит текст:
Ина отново попада под прицела на съпруга си в хитовия български сериал “Откраднат живот: Критична точка”. В премиерния епизод на медицинската поредица тази вечер по NOVA Фотев е напът да разкрие тайната за връзката между Борис и Ина. Какви ще бъдат последствията за жена му?
Обтягат се и отношенията между Наталия и Калин, а Генадиев е в неведение за поведението на жена си. В приятелски разговор с Мазов Калин споделя за семейните си проблеми и домогванията на Мишева. Стефан разбира какво се е случило, но как ще постъпи в тази ситуация?
Междувременно пациент в мозъчна смърт се оказва подходящ донор за Тони, но роднините му отказват да дарят органите му. Ще успеят ли лекарите в болница “Св. Кирил” да ги убедят?

# 598
  • Мнения: X
Обаче след като ми се уталожиха емоциите и изгледах още веднъж епизода, ум не ми го побира какво ще го правим Марио. Grinning Пичът е закотвен на "аз причиних това на брат ми и той без мене сигурно не си пие лекарствата, тоест ще умре" и не знам какво трябва да се случи, за да приеме, че може да не държи ръката на Тони и Тони пак да оцелее. За Марио сега е критично, защото може да загуби брат си, но по какъв начин това ще му помогне да се оттърве от зависимостта си към него, честно, нещо не мога да го измисля.

Ето анонса за тази вечер, днес са бързи
Скрит текст:
Ина отново попада под прицела на съпруга си в хитовия български сериал “Откраднат живот: Критична точка”. В премиерния епизод на медицинската поредица тази вечер по NOVA Фотев е напът да разкрие тайната за връзката между Борис и Ина. Какви ще бъдат последствията за жена му?
Обтягат се и отношенията между Наталия и Калин, а Генадиев е в неведение за поведението на жена си. В приятелски разговор с Мазов Калин споделя за семейните си проблеми и домогванията на Мишева. Стефан разбира какво се е случило, но как ще постъпи в тази ситуация?
Междувременно пациент в мозъчна смърт се оказва подходящ донор за Тони, но роднините му отказват да дарят органите му. Ще успеят ли лекарите в болница “Св. Кирил” да ги убедят?

Айййй, аз какво ви казах, че Фотев ще разбере за бебето на Ина!!! Кристалната ми топка още работи Simple Smile Сега да позная, че Ина ще се опълчи на Иво и ще защити детето си и ще се пръсна от кеф!!!

За Марио - ами Зорнциа трябва да му държи и двете ръце, за да няма свободна, с която да държи Тони. Знам ли, Москита, може би това чистилище е такова и за двамата, не само за малкия брат? Очаквам много ревлив разговор между Марио и майката на пациента в мозъчна смърт, с който да я убеди да дари органите. Гответе кърпичките.

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 09:22 от Анонимен

# 599
  • София
  • Мнения: 9 563
Егати, цял сезон Марио е в критична точка. Хайде вече да го измъкнат, ако може.
За мен единствения шанс за Батко е до Тони да има друг човек. Той пак ще е досаден, пак сигурно ще го пита дали си взима хапчетата, но няма да е непрекъснато над него, и с времето нещата ще се подредят. За това си мисля, че Албена, колкото и да е досадна е като манна, за отношенията между братята. Тя ще застане мжду тях, ще е до Тони, ще се грижи за него, а Марио ще гледа отстрани и ще е принуден да направи крачка назад.

Не се притеснявам за Тони, ще живее и ще го гледаме и следващия сезон. Притесняват ме все повече Зорница и Марио и как нашето момче ще се отвори отново. Защото не може още дълго да стои и да мълчи като риба.

Ина, здраво го загази. Там ми е пълна мъгла, но някак не се притеснявам, защото съм сигурна, че са измислили нещо и ще ни оставят с отворен край историята между Фотеви и Тасев.

Общи условия

Активация на акаунт