Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 742
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 9 374
Аз да ви кажа Милошев направо нищо не разбира от актриси. Joy Един път изтегли късата клечка с нея, като я вкара да играе перверзната сестричка-пчеличка Мая и после си вкара пак автогол, като й даде друга роля на грешната, нестабилна и объркана Огнянова. И той е кюпа на некадърните значи. Joy Че и преди това в "Дяволското гърло" си я е взел. Да се чудиш как такава некадърна и плоска актриса успява. Grinning

Майче, общо взето е така. Ама май не е само крайният резултат, имаше доста неща преди него, които не ми харесваха. Разглезиха ни много даже тоя сезон и съм много изненадана. Grinning Че хепи енд изглежда ще има. Брей, с какво сме го заслужили? Joy

Росита, след вторник та чак до септември гледай какво става. Joy

Да знаете, по последни данни, според ФБ стринките Жекова, че ще е прецакана е ясно, ама и за Огнянова имало въпросителни дали ще е щастлива. Само аз ли не ги виждам тия? Май трябва по-голям диоптър очила да си взема. Joy И обичайната заподозряна се пъне като магаре на мост, че това видите ли не е тяхната сватба. Flushed Сигурно го е написала 100 пъти от излизането на промото. Такъв смях ще се смея с тях като стане точно това от промото, шампанското и в тяхна чест ще го отворя. Wink
И още нещо, да се поправя. Според една друга потребителка, Огнянова е събирателен образ на всичко, което тя мрази в жените. Е щом мрази жени като нея, ме е страх да си представя какви харесва. Grinning

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 00:03 от yanitsa.s

# 1 936
  • Мнения: 1 190
Яни, истината е че ние сме запъналите се на моста магарета Grinning Ние тука сме неопитни и грешни, нищо не разбираме .... Заинатили сме се че ще даваме Марио на Зорница и това е, не отстъпваме. Grinning Пък те милите лели във фб само доброто му мислят на момчето и не искат да го опорочават. Но виж Банков е друго нещо, той си има грехове за изкупуване и със Зорница са си лика прилика. Grinning а ние тука за сватба бълнуваме... май ни е малко виното Grinning

# 1 937
  • Мнения: 1 190
Яни, истината е че ние сме запъналите се на моста магарета Grinning Ние тука сме неопитни и грешни, нищо не разбираме .... Заинатили сме се че ще даваме Марио на Зорница и това е, не отстъпваме. Grinning Пък те милите лели във фб само доброто му мислят на момчето и не искат да го опорочават. Но виж Банков е друго нещо, той си има грехове за изкупуване и със Зорница са си лика прилика. Grinning а ние тука за сватба бълнуваме... май ни е малко виното Grinning

# 1 938
  • Мнения: 1 358
Скрит текст:

Да знаете, по последни данни, според ФБ стринките Жекова, че ще е прецакана е ясно, ама и за Огнянова имало въпросителни дали ще е щастлива. Само аз ли не ги виждам тия? Май трябва по-голям диоптър очила да си взема. Joy И обичайната заподозряна се пъне като магаре на мост, че това видите ли не е тяхната сватба. Flushed Сигурно го е написала 100 пъти от излизането на промото. Такъв смях ще се смея с тях като стане точно това от промото, шампанското и в тяхна чест ще го отворя. Wink
И още нещо, да се поправя. Според една друга потребителка, Огнянова е събирателен образ на всичко, което тя мрази в жените. Е щом мрази жени като нея, ме е страх да си представя какви харесва. Grinning

Даже и Ванчето не го отнесе толкова, колкото Зорница. Smile
И аз Диана, и за Огнянова - за мен това си е чиста женска злоба Wink И преди го писах, но как може някой толкова да не харесва образа на Огнянова. Не знам аз ли не съм вред, но тая жена има толкова много положителни качества, че освен да искам да намери щастието, друго не бих могла да й пожелая. А те така да я анатемосат, не го разбирам. Имала си е някои моменти на слабост, за които те могат да се хванат и да кажат, че не им харесва, там няма да споря. Ама те (най-вече тази едната, която всеки път е със същите постове Rolling Eyes ) го обърнаха на як хейт.
И сценаристите, ако четете тук, моля ви се не разваляйте единствения нормален женски образ в тоя сериал другия сезон, само заради единия  „немски“ сейр (ако изобщо ще има такъв Wink ) Искаме си нашата Зорница, много емоционална, но лоялна и истинска в отношенията си към хората Wink Оттам нататък който ще да се връща.

# 1 939
  • Мнения: 9 374
Скрит текст:

Да знаете, по последни данни, според ФБ стринките Жекова, че ще е прецакана е ясно, ама и за Огнянова имало въпросителни дали ще е щастлива. Само аз ли не ги виждам тия? Май трябва по-голям диоптър очила да си взема. Joy И обичайната заподозряна се пъне като магаре на мост, че това видите ли не е тяхната сватба. Flushed Сигурно го е написала 100 пъти от излизането на промото. Такъв смях ще се смея с тях като стане точно това от промото, шампанското и в тяхна чест ще го отворя. Wink
И още нещо, да се поправя. Според една друга потребителка, Огнянова е събирателен образ на всичко, което тя мрази в жените. Е щом мрази жени като нея, ме е страх да си представя какви харесва. Grinning

Даже и Ванчето не го отнесе толкова, колкото Зорница. Smile
И аз Диана, и за Огнянова - за мен това си е чиста женска злоба Wink И преди го писах, но как може някой толкова да не харесва образа на Огнянова. Не знам аз ли не съм вред, но тая жена има толкова много положителни качества, че освен да искам да намери щастието, друго не бих могла да й пожелая. А те така да я анатемосат, не го разбирам. Имала си е някои моменти на слабост, за които те могат да се хванат и да кажат, че не им харесва, там няма да споря. Ама те (най-вече тази едната, която всеки път е със същите постове Rolling Eyes ) го обърнаха на як хейт.
И сценаристите, ако четете тук, моля ви се не разваляйте единствения нормален женски образ в тоя сериал другия сезон, само заради единия  „немски“ сейр (ако изобщо ще има такъв Wink ) Искаме си нашата Зорница, много емоционална, но лоялна и истинска в отношенията си към хората Wink Оттам нататък който ще да се връща.

Аз също не мога да ги разбера, както и сега в случая с промото и сватбата. Не е нормално да ни навират нещо в лицето едва ли не, и пак определени хора да твърдят, че не е така по 100 пъти. Grinning

Иии понеже много ме засърбяха пръстите вече, да ви покажа какво изплясках под коментара на обичайната заподозряна. Това е под анонса, ударете там едно рамо, ако искате, че ще ме почне и мен. Joy Трябва да се подкрепяме все пак. Grinning
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 00:53 от yanitsa.s

# 1 940
  • Мнения: 1 190
Искам да ви споделя, че въпросната заподозряна така ме натоварваше с хейт коментарите си, че я блокирах без да я познавам, за да не ми излизат Grinning След като попаднах тук обаче започнах да гледам малко по-ведро и я отблокирах, ей така за разсейване Grinning

# 1 941
  • Мнения: 2 653
Държа да отбележа, че музиката в този сезон също беше мнооого добра.
Макар, че имах сантимент към all kids...,
тук също имам любими.

# 1 942
  • Мнения: 12 403
Държа да отбележа, че музиката в този сезон също беше мнооого добра.
Макар, че имах сантимент към all kids...,
тук също имам любими.
Оооо, да Simple Smile Песента, която свиреше в началото на онзи епизод с тежката операция, е страхотна. Както и на стълбището пред Генадиеви, като си говореха Марио и Зорница.
И онази от секса на Ина и Тасев, която обаче така и не намерих Cry

# 1 943
  • Мнения: X
Любими моменти единствено с Марио и Зорница ли можем да обсъждаме? Stuck Out Tongue Winking Eye Joy
Те всичките им са хубави, но моите два са
1. Целувката в подпокривното (първата им)
2. Целувката на аварийния изход - Значи си на бар, а? Значи си тръгнал.а? Еммм... Simple Smile - Майче, пропуснала си гифчета от там, не видях снощи Simple Smile

Да, песните бяха отново хубави Simple Smile Има даже няколко, които ме е яд, че не намерих - две мелодии от монолози и от въпросната целувка на аварийния. Даже съм мислила да пиша на продукцията да ги моля Joy

# 1 944
  • Мнения: 2 653
На мен любими са ми :
- от сцената на Тони и Албена пред дома на Зорница;
-от монолога на Марио за анатомията на близостта и чувствата;
-от танца на Калин и Наталия на покрива;
- от целувката на аварийния изход;
- Chasing sunsets , дето Ина я прати на Боби;

# 1 945
  • Мнения: X
На мен любими са ми :
- от сцената на Тони и Албена пред дома на Зорница;
-от монолога на Марио за анатомията на близостта и чувствата;
-от танца на Калин и Наталия на покрива;
- от целувката на аварийния изход;
- Chasing sunsets , дето Ина я прати на Боби;

Баш от монолога на Марио и от целувката на аварийния ги търся. И мелодия от  един монолог на Захариев (същата от сцената “имах връзка с женен мъж” между Зорница и Банков в миналия сезон).
Ама нъцки...

# 1 946
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
НОВА ТЕМА - http://www.bg-mamma.com/?topic=1040163.new#new

Общи условия

Активация на акаунт