Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 962
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 714
Москита, мислех си същото - изглежда се грижи за ПР -а си - дали сам, дали чрез друг... И за Банков си права - трансплантацията на черен дроб не е обикновена коремна операция, има си специалисти за тази работа. Освен наистина да му се намира един излишен.
Доне, тогава впрегни цялата си интелигентност, вярвам в теб Grinning

# 316
  • Мнения: 4 059
Доне, айде и после да споделиш тук със седянката какво сте си казали Simple Smile

Притеснява ме единствено фактът, че всички ще ме видите коя съм Joy Иначе нищо против :0

Все още не сме почнали да ядем хора, само мусака - кой с кайма, кой с тиквички. Joy

# 317
  • София
  • Мнения: 9 563
Моето мнение напълно се припокрива с това на Ванилия. И аз мисля, че Ина няма да махне детето, но ще се случи нещо и ще го загуби - нещастно, без тя да иска.
Също така смятам, че няма да я разделят с Фотев. Това ще е в седващия сезон. По скоро я виждам временно разделена с Борис, с цел да го предпази. Твърдо залагам на драми при тях в седващия сезон.

Да ви призная вече почна страшно да ми писва с тея снимки и недомлъвки. Извинявам се, но хайде какво толкова да пазим в тайна - Вергов е все пак, не е Брад Пит.  Ами не ме кара да харесвам образа повече, а дори ми е иключително неприятно поведението и на екипа и на актьора. Да вземат да го връщат, че да се спре с това, всеки ден хвърлят някаква снимка и гледат сеир. Много ми е евтино такова поведение, да не кажа и по-силна дума.
Аз си имам обяснение за това поведение и на мен като зрител ми е обидно.

Иначе Банков не беше ли коремен хирург и анестезиолог? Нали го чакаха да се върне за мястото на Албена. Какво точно ще прави или помага за трансплантацията на Тони, ще е анестезиолог ли?

Сезона ще е 52 серии, има днес, утре и в четвъртък, Края на сезона е на 29 Май с двойна серия.

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 16:54 от rosita_ta

# 318
  • Мнения: 12 463
Ааа, Росита, ама сподели го и с нас това обяснение, де Grinning

По отношение на Ина и Боцко оставам в отбора на романтичките ,вярващи в щастливия край.  После може да се закучат нещата за тях - в следващия сезон.

Банков - да, коремен хирург и анестезиолог. Като анестезиолог би бил безполезен, Врабеца е достатъчно оправен да сложи две упойки.  Като коремен хирург освен да асистира, друго не виждам какво може да направи, ама асистенти - бол. Според мен е твърде вероятно друг екип да го оперира Тони, външен. А и знаем, че е имало снимки в Окръжна болница, трябва да има някаква причина да снимат в чужда болница.

# 319
  • Мнения: 6 833
Аз, въпреки всичките снимки и недомлъвки, не смятам, че Банков ще се появи току така в някой епизод.
Със сигурност преди това ще има поне няколко анонса, които да загатват за човек от миналото, който ще преобърне много съдби или за каквото там е дошъл.
После ще се върти многократно промо с появяването му и така всички ще тръпнем за дългоочаквания епизод, в който ще се появи.

Но пак казвам, за мен няма лошо, ще се радвам да го гледам ✌

# 320
  • Мнения: 4 059
Абе г-ца Димитрова да не си е направила косата червена???
Снощната снимка ми червенееше, сега е качила друга във фейсбук пак ми изглежда така. Grinning я да връща черната коса бързо.

# 321
  • Мнения: 6 161
Доне, айде и после да споделиш тук със седянката какво сте си казали Simple Smile
Притеснява ме единствено фактът, че всички ще ме видите коя съм Joy Иначе нищо против :0
Междудругото аз на няколко пъти съм му коментирала някакви снимки в инстаграм и на интелигентния хумор (момент за самореклама) отговаря.  Но сега наистина е станал Много активен, да не повярваш
Москита, да е взел пример от Карамазов и неговия Вайбър Бот - секретар, а? Joy  

Харесва ми как вече на никого от Бар Наздраве не му дреме за връщането на Банков  Peace
Явно Вергов си е клекнал /където трябва/ и е започнал да демонстрира любезност . Кефи ме само това , че явно не му е приятно , но е посъветван да е по- внимателен с феновете  Joy hahaha  и той действа по схемата .
Вече  имаме  консенсус ,че не искаме Зори да е донор , а Марио да и е задължен , така се размиват границите  на взаимоотношенията - не искам благодарността да се замаскира  като любов . Ние знаем ,че той я обича , но винаги ще имат едно наум , при всеко  джафкане /а то ще има / , това може да е проблем .
За Фотеви силно разчитам на  често  показваната липса на логика у сценаристите . Все някак ще го извъртят , а ние няма да правим забележки , ако бебо , Боби и Ина се спасят .

# 322
  • Мнения: 12 463
Абе г-ца Димитрова да не си е направила косата червена???
Снощната снимка ми червенееше, сега е качила друга във фейсбук пак ми изглежда така. Grinning я да връща черната коса бързо.
И аз снощи забелязах, но реших, че вероятно халюцинирам и е игра на светлини. Ама на сегашната снимка определено  си изглежда червенокоса. Ама добре де, кога успяха да запишат последния епизод, кога успя да се пребоядиса? Grinning

Ели, аз също няма да придирям, ако измислят нещо, каквото и да е, за да съхранят бебока на Ина и Борис.

За Зорница - може да е донор, само ако преди това рибата е проговорила и е казала разни хубави думи. Та да няма въпросното размиване Grinning

# 323
  • Мнения: X
Да ви призная вече почна страшно да ми писва с тея снимки и недомлъвки. Извинявам се, но хайде какво толкова да пазим в тайна - Вергов е все пак, не е Брат Пит.  Ами не ме кара да харесвам образа повече, а дори ми е иключително неприятно поведението и на екипа и на актьора. Да вземат да го връщат, че да се спре с това, всеки ден хвърлят някаква снимка и гледат сеир. Много ми е евтино такова поведение, да не кажа и по-силна дума.
Аз си имам обяснение за това поведение и на мен като зрител ми е обидно.
Роси, напълно съм съгласна с теб. Още в 4ти сезон си говорихме колко е дранзещо да не казват - ще излиза ли от сериала, ще остане ли за 5ти, аккво се случва. Говорихме още, че в американските сериали, когато ще има промяна, винаги я обявяват, независимо дали става дума за някой средно известен актьор или за Мерил Стрийп. Поведението на нашите е точно обидно. И тук вината е не само на Вергов, но и на екипа.
Харесва ми как вече на никого от Бар Наздраве не му дреме за връщането на Банков  Peace

За Фотеви силно разчитам на  често  показваната липса на логика у сценаристите . Все някак ще го извъртят , а ние няма да правим забележки , ако бебо , Боби и Ина се спасят .
Ми.... Бар Наздраве ROCKS!!!

С Фотев ще стане нещо важно, ясно, няма да умре със сигурност, ама, мамка му, не мога да измисля какво....освен, както говорихме преди няколко страници, да го опандизят....или да е в кома като жената на Банков Grinning Grinning

# 324
  • Мнения: 2 714
Абе г-ца Димитрова да не си е направила косата червена???
Снощната снимка ми червенееше, сега е качила друга във фейсбук пак ми изглежда така. Grinning я да връща черната коса бързо.
Тъкмо това щях да коментирам, още снощи я забелязах на снимката, но реших, че може да е от светлината. Но на днешната вече няма съмнение - едва е дочакала последните снимки и се е пребоядисала!
 
Скрит текст:

Гледам поне, че не е изтрещяла чак дотам, че и да се подстриже съвсем късо. Макар, че аз я харесвам с една идея по-къса коса, както беше в с.4

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 15:11 от Little Pearl

# 325
  • София
  • Мнения: 9 563
Хареса ми, че Диана си е сменила цвета на косата.
Нали си говорихме как ли актьорите излизат от образите, които са играли с месеци. Ами явно това е един от начините Simple Smile.

Нямам против да връщат Вергов, имам против начина, по който през целия сезон се пускаха някакви бомби с неговото появяване, все едно сериала няма да бъде гледан без него. Ами обидно е и за зрителите, на които им харесва сезона, обидно е и за актьорите, които участват.

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 15:42 от rosita_ta

# 326
  • Мнения: 768
Ако ще се връща да се връща. Какви са тия снимки, каква е тази истерия. Този сезон беше гледаем и с по висок рейтинг и без него. Достатъчно добри актьори има в сериала и без да го набутат отново в някоя любовна геометрична фигура.
Диана много хубава на тази снимка.

# 327
  • Мнения: X
В тази връзка имаме ли вече инфо за рейтингите?

# 328
  • Мнения: 5 846
Марио може да е карал жълтеница, затова да не може да стане донор и да дава кръв.
Искам, ако Карамазов влезе в сериала, да си играе какъвто е в живота, скрит гей, в който са влюбени всички колички и всички от ..болницата. 😎 че ми е писнало от лицемери 🙄

# 329
  • Мнения: 6 161
Марио може да е карал жълтеница, затова да не може да стане донор и да дава кръв.
Искам, ако Карамазов влезе в сериала, да си играе какъвто е в живота, скрит гей, в който са влюбени всички колички и всички от ..болницата. 😎 че ми е писнало от лицемери 🙄
Hands Plus1 Joy И аз този  убавец го виждам в една  джендър история /нали се правим на европейци и трябва да сме толерантни /.  А ако го завъртят с Банков - нищо против , ще ръкопляскам . Само да  не ми развалят  стадото на "сръндаците и сърнелките" , даже  вече може и да го увеличат с едно дребно ...

Общи условия

Активация на акаунт