Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 836
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Марио може да е карал жълтеница, затова да не може да стане донор и да дава кръв.
Искам, ако Карамазов влезе в сериала, да си играе какъвто е в живота, скрит гей, в който са влюбени всички колички и всички от ..болницата. 😎 че ми е писнало от лицемери 🙄

Хаххахахаха, уби ме :Grinning
Все пак трябва да вкараме нещо джендърско в сериала Wink

# 331
  • Мнения: 2 714
Марио може да е карал жълтеница, затова да не може да стане донор и да дава кръв.
Искам, ако Карамазов влезе в сериала, да си играе какъвто е в живота, скрит гей, в който са влюбени всички колички и всички от ..болницата. 😎 че ми е писнало от лицемери 🙄
Хахах, Хъмбъл, да бъде нещо като доктор Блян, ама неосъществен? Joy Идеята ми харесва. Само едно ме мъчи - на такъв герой какви драми могат да му спретнат?

# 332
  • Мнения: 4 059
Марио може да е карал жълтеница, затова да не може да стане донор и да дава кръв.
Искам, ако Карамазов влезе в сериала, да си играе какъвто е в живота, скрит гей, в който са влюбени всички колички и всички от ..болницата. 😎 че ми е писнало от лицемери 🙄
Хахах, Хъмбъл, да бъде нещо като доктор Блян, ама неосъществен? Joy Идеята ми харесва. Само едно ме мъчи - на такъв герой какви драми могат да му спретнат?
С каква прическа и униформа да е днес

# 333
  • Мнения: 5 846
Марио може да е карал жълтеница, затова да не може да стане донор и да дава кръв.
Искам, ако Карамазов влезе в сериала, да си играе какъвто е в живота, скрит гей, в който са влюбени всички колички и всички от ..болницата. 😎 че ми е писнало от лицемери 🙄
Хахах, Хъмбъл, да бъде нещо като доктор Блян, ама неосъществен? Joy Идеята ми харесва. Само едно ме мъчи - на такъв герой какви драми могат да му спретнат?
доктор Блян се влюбва в безпаметно в Марио, дотолкова, че решава да убие Зорница. Като за начало я отвлича 😁😂😎

# 334
  • Мнения: X
А ако го завъртят с Банков - нищо против , ще ръкопляскам . Само да  не ми развалят  стадото на "сръндаците и сърнелките" , даже  вече може и да го увеличат с едно дребно ...

Вергов и Карамазов само двойка гейове май не са играли Grinning Grinning

А, то при "сръндаците и сърнелките" (ох, с глас се смея на това!!!!) няма място - мъжОвете са твърдо хетеро, а жената е влюбена отвсякъде Wink

Humble, няма как да я отвлече, защото Тони прави всяка нощ под прозореца й кекс със Снахата и ще видят, ако някой отвлече Кошутата и веднага ще се обадят на Кралят Елен

# 335
  • Мнения: 5 846
Хора, аз тук не говоря за джендъри, аз говоря за хомосексуалисти 😎

# 336
  • Мнения: 2 714
Скрит текст:
Марио може да е карал жълтеница, затова да не може да стане донор и да дава кръв.
Искам, ако Карамазов влезе в сериала, да си играе какъвто е в живота, скрит гей, в който са влюбени всички колички и всички от ..болницата. 😎 че ми е писнало от лицемери 🙄
Хахах, Хъмбъл, да бъде нещо като доктор Блян, ама неосъществен? Joy Идеята ми харесва. Само едно ме мъчи - на такъв герой какви драми могат да му спретнат?
доктор Блян се влюбва в безпаметно в Марио, дотолкова, че решава да убие Зорница. Като за начало я отвлича 😁😂😎
Добре, съвпада с идеите за промяна на жанра, нали П. Веснаков май беше казал нещо за повече крими елементи във филма...
Хора, аз тук не говоря за джендъри, аз говоря за хомосексуалисти 😎
Ох, не мога, ще ме умориш бе, жена JoyJoyJoy

# 337
  • Мнения: X
Хора, аз тук не говоря за джендъри, аз говоря за хомосексуалисти 😎


Айде сега, подробности....

# 338
  • Мнения: 780
И аз съм на същото мнение като Росита ( и повечето след нея). Доста обидно е да ни разиграват така и най-вече се издразних когато Вергов качи селфито пред болницата и след два дни снимка как почива - някъде тогава спрях да го уважавам..
Голям фен съм на "Анатомията на Грей". Там обикновено информацията за следващи сезони и участия се обявява към средата на предишния. Има и интервюта с актьорите, но нашите нещо се взеха много на сериозно.
Гледах интервюто с Милошев. От него ми стана ясно, че нови сезони ще има докато има гледаемост и че Вергов няма да се появи.

# 339
  • Мнения: 6 161
...Гледах интервюто с Милошев. От него ми стана ясно, че нови сезони ще има докато има гледаемост и че Вергов няма да се появи.
Започвам  да правя магии  afwitch, за да чуят /където трябва/ тези думи  Peace af
Въпреки ,че вече много не ни вълнуват тези селфита и  интригата около завръщането , за  допълнителна застраховка ще направя още едно кръгче afwitch   Joy hahaha

# 340
  • Мнения: 2 653
На ви една снимка от фейсбук групата Stuck Out Tongue Winking Eye


Моите любимки са се изказали и трите под снимката, не пропускат, еййй !

# 341
  • Мнения: X
На ви една снимка от фейсбук групата Stuck Out Tongue Winking Eye


Моите любимки са се изказали и трите под снимката, не пропускат, еййй !



Тая снимка ми спира тока....
Дясната

П.С Вергов не ми отговори...тц тц тц

Вера, те са редовни под всяка снимка на доцента Grinning  Даже се дърлим от време на време Wink

# 342
  • Мнения: 4 059
Скучно ми е на работното място и отново и мъдря някакви неща. Grinning
Показаха ни хобито на Банков - хокея, показаха ни Ковачев, който свири на китара, Бибито пееше в някой епизод, показваха ни как четат книги, пият, пушат и изневеряват. Grinning Може ли да заявя към сценаристите, които четат за 6ти сезон да ни покажат Зорница да рисува Grinning примерно Grinning Може и фигурно пързаляне да тренира, нямам големи претенции.

# 343
  • Мнения: 9 374
Скучно ми е на работното място и отново и мъдря някакви неща. Grinning
Показаха ни хобито на Банков - хокея, показаха ни Ковачев, който свири на китара, Бибито пееше в някой епизод, показваха ни как четат книги, пият, пушат и изневеряват. Grinning Може ли да заявя към сценаристите, които четат за 6ти сезон да ни покажат Зорница да рисува Grinning примерно Grinning Може и фигурно пързаляне да тренира, нямам големи претенции.

Моето работно време приключи и почвам обратното броене до 20 часа. Grinning
Време е нещо по-така да ни покажат за нея - ето видяхме дома й къде е, разбрахме, че обича сладкото и децата. Grinning Ако ще е фигурно пързаляне най-вероятно във волната програма ще го бъде хахахахах. 

# 344
  • Мнения: X
Стига да не е кратката програма, съм доволна. А гала-вечерта мина ли???

Аз влязох в една книжарница и видях....... книги на Харуки Мураками на немски!!!
Извод - Банков се връща! Готви се, народе!

Общи условия

Активация на акаунт