Парфюмни размисли и страсти - 217

  • 123 204
  • 762
  •   1
Отговори
# 300
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Новият Гучи Блум - гола вода.

Koй е този нов Гучи Блум?
Аз знам само този

# 301
  • София
  • Мнения: 38 520
Gucci Bloom Aqua di fiori.
Съжалявам, че не съм се изразила ясно.
Обаче наистина, някои са доста нови.

Versace Dylan Blue pour femme е другото, което споменах.

Последна редакция: пн, 18 юни 2018, 14:16 от Free Agent

# 302
  • Мнения: 721
По отношение на Chloe Nomade, бях готова да го купя. Онзи ден си напръсках  ръкава отново да го тествам, но този път хич не ми хареса. Много силен и химичен ми се стори. Направо ме задуши, така че отпада.

А идеята за снимки на нашите парфюми е страхотна! Много вдъхновяващо е да видиш хубаво аранжирана снимка на бутилчета Grinning
Ако имам време ще щракна някоя на парфюмите ми в ротация за момента Video Camera

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Наистина снимката на Ковачева е страхотна и й благодаря,че така се постара да ми помогне да се ориентирам за пръскалото на Eau des Merveilles.

Аз също бих се радвала да виждам подобни снимки на колекции,но ми се струва трудно постижимо-поне на мен времето никога не ми стига за нищо. Simple Smile

# 304
  • Мнения: 2 846
Случайно попаднах на това бижу:

Ако някой познава аромата нека разкаже, много моля.
В пирамидата виждам момина сълза, а с нея хич не се разбираме, но бутилчето направо ме омагясва кото го гледам! Innocent

# 305
  • Мнения: 721
Това  Flore на Carolina Herrera ли е, че не мога да прочета добре... ако да, имах го преди време и наистина много ми харесваше. От време на време много ми се прищява, но не се намира лесно. Нотите не мога да опиша, не го помня добре. Само знам, че много ми харесваше Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 2 846
Jeune Fille, да Flore на Carolina Herrera е.
От веме на време ровя за "бабета", не знам защо така ме влекат, голяма тръпка са ми.
Намерих го на смешна цена но се чудя дали няма да се обзаведа с още един "скелет в гардероба". По принцип ми призлява от твърде цветни аромати, ако е шипър ще го понеса, но ако е нещо като Жадор бягам далеч, поне на тоя етап.
Ще го помисля още малко и ще изчакам още някой да се влключи и тогава ще реша.
Ако не, ще ти кажа на ушенце къде да стреляш. Simple Smile

# 307
  • Мнения: 721
И аз все ровя за "бабета" и на мен са ми тръпка. Flore-то не е шипър, цветен е, но хубаво цветен. Дано някой се включа и го опише по-добре Simple Smile

# 308
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз пък съм луднала по него за летен парфюм Relaxed

Днес пробвах, благодарение на блога на Денси това бижу. Харесвам го ужасно на външен вид, но като парфюм има нещо, което ме дразни и не ми харесва.... може би е тонка....не зная какво е уханието и'  Thinking Ще му дам още един шанс, но със сигурност ще подновя Narciso Rodriguez Fleur Musc Eau De Parfum.

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 14:17 от shushi7777

# 309
  • Мнения: 1 483
Тъкмо гледам, че Coach Coach е намален в ензо... моля ви, кажете ми, че не ми трябва! Grinning Умирам си за такива сочни плодчета през лятото...

# 310
  • София
  • Мнения: 13 166
А сега, де. Как да ти кажа, че не ти трябва, когато е хубав аромат. Ти пък кажи как след тази новина аз да се въздържа да не го поръчам. Simple Smile

# 311
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тъкмо гледам, че Coach Coach е намален в ензо... моля ви, кажете ми, че не ми трябва! Grinning Умирам си за такива сочни плодчета през лятото...

Аз съм с него от седмица.
Много си го обичам. Създава ми настроение.

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Йоан,благодаря ти за подробното описче на Шанелите,винаги ми пълнят душата твоите постове. Heart Eyes bouquet Hug Трябва ти и според мен Coach Coach много хубав парфюм е за мен,но една идея повече ми хареса този-https://www.fragrantica.com/perfume/Coach/Coach-Floral-Eau-The-Parfum-48115.html  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes пробвайте го ако още не сте.Започва с ананас,цитруси и розов пипер,много хубаво е смесен парфюмът,при мен доминират роза и жасмин в драйдауна мускус,супер траен е на моята кожа и добре излъчващ се.За лятото е прекрасен избор. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 15:37 от Bright Crystal

# 313
  • София
  • Мнения: 4 307
Gucci Bloom Aqua di Fiori и на мен ми харесва, което ме изненадва, защото не харесвам особено зеленисти аромати. Но на тази зеленина горчивината е снета от цветята в композицията, а водата е свежа и течаща. Хем елегантен, хем природен, но някак алегорично природен. Много ефирно и красиво се е получило.

Тъй като сега не е много горещо, а и съм в някакво морбидно настроение, та освен черните дрехи и мракобесната музика, която се лее от слушалките, ми се носи и уд. Сдобих се един евтинджос, който обаче ми пасва на предлятната меланхолия - Wajid Farah - Enigma https://www.fragrantica.com/perfume/Wajid-Farah/Enigma-33011.html. Удът е приглушен и съвсем леко мокър (но мокротата може да е резултат от времето навън сега или от шафрана), малината е по-скоро синтетична, а кожата е мека и улегнала. Изненадва ме колко близък до кожата е, тялото ми бързо го изпива, а когато влезна в стаята, в която съм се напръскала, е осезаем много дълго време.  Никой досега не ме е гледал лошо в офиса, а не го пестя.

# 314
  • Мнения: 1 483
Флорала май го бях пробвала, не ме впечатли. Виж, нормалния го мисля от поне месец. Казвам си "не ми трябва"... след няколко дни се окаже, че съм забравила лентичка с него в чантата и въздишам.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт