Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 49

  • 91 302
  • 773
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 5 886
На Organic Shop също са много приятни ексфолиантите - на дрогерийни цени, намират се в Зоя и други био магазини.

# 406
  • Мнения: 2 812
Момичета можете ли да ми препоръчате хубав ексфолиант за тяло.
 Също така и серум за лице за суха кожа, защото не разбрах кой точно коментирате ( много ми е важно да няма силен аромат, даже ако няма никакъв ще е прекрасно)
Горещо ти препоръчвам Ейвънския шоколадов ексфолитант. Наистина мирише страхотно и е ефикасен.

# 407
  • Мнения: 5 107
Момичета можете ли да ми препоръчате хубав ексфолиант за тяло.
 Също така и серум за лице за суха кожа, защото не разбрах кой точно коментирате ( много ми е важно да няма силен аромат, даже ако няма никакъв ще е прекрасно)

Ексфолианта на Жая с портокал е много хубав, кожата след това е страхотна, гладка

# 408
  • Мнения: 1 196
И скраба на Балеа с морска сол и лимонена трева също е много хубав, в момента е и намален в ДМ.

# 409
  • Мнения: 5 107
И скраба на Балеа с морска сол и лимонена трева също е много хубав, в момента е и намален в ДМ.

Има ли маслен завършек?

# 410
  • Мнения: 1 196
И скраба на Балеа с морска сол и лимонена трева също е много хубав, в момента е и намален в ДМ.

Има ли маслен завършек?
Да с масла е. Моята кожа е суха обаче и ми е идеален. След него измивам и с душ олио и после нямам нужда от лосион за тяло, много мекичка става кожата.

# 411
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
Този ли е гореспоменатия сграб
Скрит текст:

# 412
  • Мнения: 4 871
Търся мнения за активатора за мигли, който е намален в ДМ. Заслужава ли си? Подпомага растежа на миглите ли?

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Търся мнения за активатора за мигли, който е намален в ДМ. Заслужава ли си? Подпомага растежа на миглите ли?
Може ли снимка и цена?
Моите мигли от заболяванията оредяха и много искам да ги възстановя.
Ходих до ДМ,но този активатор съм го пропуснала.

# 414
  • Мнения: 4 871
Ето този е показан в брошурата

От 7,39 е намален на 5, 89

# 415
  • Мнения: 1 196
Този ли е гореспоменатия сграб
Скрит текст:
Да, този е.

# 416
  • Мнения: 2 323
Скрабът е със сол, не със захар, имайте го предвид.
Тоест след бръснене хич не е готино усещането.

# 417
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Сетих се, че съм ползвала много приятен ексфолиант на Леганца, от Елитис го бях купувала. С вкусен, есенен аромат на канела и мед, но имаше различни варианти.

# 418
  • Мнения: 2 179
Mисля,че някъде гледах Rimmel Stay Matte на промоция ,но не се сещам къде (Елитис/ДМ) ? Ако някой е срещал ще се радвам да сподели Simple Smile
По спомен препоръчвахте и още един матиращ на Римел,но отново не се сещам....

# 419
  • Мнения: 1 467
Търся мнения за активатора за мигли, който е намален в ДМ. Заслужава ли си? Подпомага растежа на миглите ли?
Може ли снимка и цена?
Моите мигли от заболяванията оредяха и много искам да ги възстановя.
Ходих до ДМ,но този активатор съм го пропуснала.
имала съм въпросното нещо, това си е чиста основа за спирала. Бяло е на цвят и след него всяка спирала ми е стояла жестоко, наистина прави миглите някак си по разделени и дълги (когато го ползваш като основа) Но според мен е такава химия че няма как да оказва действие върху растежа или да заздравява миглите. Но като основа е чудничко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт