Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 49

  • 91 354
  • 773
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 871
Търся мнения за активатора за мигли, който е намален в ДМ. Заслужава ли си? Подпомага растежа на миглите ли?
Може ли снимка и цена?
Моите мигли от заболяванията оредяха и много искам да ги възстановя.
Ходих до ДМ,но този активатор съм го пропуснала.
имала съм въпросното нещо, това си е чиста основа за спирала. Бяло е на цвят и след него всяка спирала ми е стояла жестоко, наистина прави миглите някак си по разделени и дълги (когато го ползваш като основа) Но според мен е такава химия че няма как да оказва действие върху растежа или да заздравява миглите. Но като основа е чудничко Simple Smile
Amisuy, много благодаря за отговора!🌺

# 421
  • София, България
  • Мнения: 632
И аз съм много доволна от активатора за мигли на Евелин. Не оставам без него. Има и такъв с арган, също много добър, но наистина са като основа за спирала и миглите стават чудесни с тях, но нямат действие върху плътността и растежа на миглите.
Преди 1 година си слагах мигли косъм по косъм за кратко (2 месеца) и като ги махнах, защото не ми понасяха на очите, миглите ми бяха малко накъсани и не добре изглеждащи. Купих си един серум за мигли на Lash Lash Baby. Ползвах него, след това показаната основа на Евелин и накрая спирала. Миглите ми се възстановиха, а докато още не бяха, с тази основа изглеждаха все едно нищо им няма Simple Smile

# 422
  • Мнения: 309
И аз съм много доволна от активатора за мигли на Евелин. Не оставам без него. Има и такъв с арган, също много добър, но наистина са като основа за спирала и миглите стават чудесни с тях, но нямат действие върху плътността и растежа на миглите.
Преди 1 година си слагах мигли косъм по косъм за кратко (2 месеца) и като ги махнах, защото не ми понасяха на очите, миглите ми бяха малко накъсани и не добре изглеждащи. Купих си един серум за мигли на Lash Lash Baby. Ползвах него, след това показаната основа на Евелин и накрая спирала. Миглите ми се възстановиха, а докато още не бяха, с тази основа изглеждаха все едно нищо им няма Simple Smile

Може ли повече отзиви за серума Lash Lash Baby, отдавна го заглеждам

# 423
  • София
  • Мнения: 22 974
На мен продавачка в една от дрогериите ми каза за активатора за мигли на Евелин, че не е добър и не го взех.  Mr. Green

# 424
  • Мнения: 2 184
Това на Евелин наистина е само за основа и до там от към ефект...
И аз бях с мигли косъм по косъм близо година и след тях да не казвам какви "мъхчета" имах - ползвах SiLash и имаше ефект до някъде Simple Smile

# 425
  • София, България
  • Мнения: 632
Ами формата му е като писалка, накрая е с косъмчета все едно е очна линия. Консистенцията е бяла, маже се в корена на миглите веднъж или два пъти дневно. Аз го мажех сутрин преди да сложа спиралата и вечер след като измия всичко от лицето, след крема. Ползвах го около месец и половина - два най-много и свърши. Миглите ми укрепнаха, накъсаните паднаха съответно, но на тяхно място израснаха нови. Не съм взела втори път продукта просто защото нямам нужда, но ако се наложи бих повторила Simple Smile

# 426
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Каква му е основната съставка ? Аз препоръчвам чисто рициново масло от аптеката за лев и нещо шишенцето. Нанася се вечер, в минимално количество, с чиста четка от спирала, от корена на миглите и в основата на горния клепач (все едно очна линия). Доста подхранени стават миглите, и като дължина, и като плътност. Но има ефект докато го ползваш редовно. Като спреш, си стават като по принцип.

# 427
  • Мнения: 551
Момичета много благодаря за препоръките за ексфолиант. Blush

# 428
  • София
  • Мнения: 17 880
Може ли линл към другите два споменати ексфолианта- Жая и Ейвън?

# 429
  • Мнения: 1 350
Има ли доволни от слънцезащитния спрей за коса на Балеа? Или някакъв друг спрей?

# 430
  • Мнения: 5 146
Може ли линл към другите два споменати ексфолианта- Жая и Ейвън?


В ензо го има, от телефона не успях да сложа линк

# 431
  • Мнения: 2 851
Може ли линл към другите два споменати ексфолианта- Жая и Ейвън?
https://www.avon.bg/prodykt/7705/eksfoliant-za-tyalo-s-shokolad?cb=-1719584989 често го пускат на оферта. Аз последно си го взех за 3-4лв. От Планет Спа серията също имат.

Здравейте, очаквам отзиви за Wake me up фдт на Rimmel. И да вметна,че сега тече оферта в ензо за продукти на Bourjois -30%. bour30bg (код)

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 11:24 от bubanka

# 432
  • София
  • Мнения: 17 880
Благодаря  Simple Smile

# 433
  • Мнения: 5 146
Здравейте, очаквам отзиви за Wake me up фдт на Rimmel. И да вметна,че сега тече оферта в ензо за продукти на Bourjois -30%. bour30bg (код)

Страхотен е, с финни блестящи частички е, което много ми харесва. Имала съм и на Буржоа хелти микса, но ми мазнее доста и не стои така естествено като на римел. Моят е цвят 103 true ivory, мислех, че ще ми е тъмен, но след като го нанесох се сля с естествения ми цвят и направо ми пасна.

# 434
  • Мнения: 2 851
Здравейте, очаквам отзиви за Wake me up фдт на Rimmel. И да вметна,че сега тече оферта в ензо за продукти на Bourjois -30%. bour30bg (код)

Страхотен е, с финни блестящи частички е, което много ми харесва. Имала съм и на Буржоа хелти микса, но ми мазнее доста и не стои така естествено като на римел. Моят е цвят 103 true ivory, мислех, че ще ми е тъмен, но след като го нанесох се сля с естествения ми цвят и направо ми пасна.
Със светла кожа ли си, аз точно за нюанс се чудя. Исках на Буржоа да си взема, но той няма фактор и затова се отказах

Общи условия

Активация на акаунт