Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 49

  • 91 457
  • 773
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 168
Здравейте, очаквам отзиви за Wake me up фдт на Rimmel. И да вметна,че сега тече оферта в ензо за продукти на Bourjois -30%. bour30bg (код)

Страхотен е, с финни блестящи частички е, което много ми харесва. Имала съм и на Буржоа хелти микса, но ми мазнее доста и не стои така естествено като на римел. Моят е цвят 103 true ivory, мислех, че ще ми е тъмен, но след като го нанесох се сля с естествения ми цвят и направо ми пасна.
Със светла кожа ли си, аз точно за нюанс се чудя. Исках на Буржоа да си взема, но той няма фактор и затова се отказах

Със светла съм, но не прекалено, на Римел новите партиди вече са с 20 фактор, аз си го поръчах от ензо моя, защото в Лили и другаде все още не ги бяха заредили.

# 436
  • Мнения: 2 147
Със светла съм, но не прекалено, на Римел новите партиди вече са с 20 фактор, аз си го поръчах от ензо моя, защото в Лили и другаде все още не ги бяха заредили.

Кой нюанс ползваш ?

В Елитис пробвах тестери и всичко ми жълтееше Cry .

Момичета, от серията Балеа мед някой ползвал ли е измиващия гел за лице? Според сайта за проверка на съставките (даден в другата тема) съставът му е много добър и изчистен. Изкушавам се да го купя, но се опасявам да не изсушава. Ако някой го е ползвал, може ли да сподели?

Няколко пъти вече си го купувам. С него съм от година и нещо и съм много доволна  Peace .

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 12:20 от EllieD

# 437
  • Мнения: 2 858
Скрит текст:
Здравейте, очаквам отзиви за Wake me up фдт на Rimmel. И да вметна,че сега тече оферта в ензо за продукти на Bourjois -30%. bour30bg (код)

Страхотен е, с финни блестящи частички е, което много ми харесва. Имала съм и на Буржоа хелти микса, но ми мазнее доста и не стои така естествено като на римел. Моят е цвят 103 true ivory, мислех, че ще ми е тъмен, но след като го нанесох се сля с естествения ми цвят и направо ми пасна.
Със светла кожа ли си, аз точно за нюанс се чудя. Исках на Буржоа да си взема, но той няма фактор и затова се отказах

Със светла съм, но не прекалено, на Римел новите партиди вече са с 20 фактор, аз си го поръчах от ензо моя, защото в Лили и другаде все още не ги бяха заредили.
Мен ми се струва, че в ензо е доста по евтин от дм и лили

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 11:25 от bubanka

# 438
  • Мнения: 5 168
Да и то разликата е голяма в лили преди 2 седмици го гледах на 19 и нещо

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 11:25 от bubanka

# 439
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте, очаквам отзиви за Wake me up фдт на Rimmel. И да вметна,че сега тече оферта в ензо за продукти на Bourjois -30%. bour30bg (код)

Страхотен е, с финни блестящи частички е, което много ми харесва. Имала съм и на Буржоа хелти микса, но ми мазнее доста и не стои така естествено като на римел. Моят е цвят 103 true ivory, мислех, че ще ми е тъмен, но след като го нанесох се сля с естествения ми цвят и направо ми пасна.

При мен е Хелти Микс се усеща по-тежък,по-покривен ми е ,но не ми мазнее. По обед лъсва Т-зоната ,но попивам със салфетка и съм Ок.
Риммел се усеща по-лек на кожата,не тежи,но ми е прекалено мазен,след час съм като намазана с олио.
Кожата ми е смесена.
На Буржоа ползам #52 и ми е перфектен,на Риммел си взех #103 ,но ми е една идейка тъмен.С лек тен ще ми е добре,но не мога и да си помисля да го сложа на лицето си в жегите.
Аз съм със жълт подтон на кожата,и двта ФДТ са жълтеещи.

# 440
  • Мнения: 5 168
И аз съм с жълт подтон, на буржоа съм 53 и 54 и моята кожа е смесена и се омазнява, но с подходяща пудра се оправя положението

Някой беше коментирал някакъв разтвор за мигли от Лили на VZK с рициново масло и вит. Е, може ли снимка да знам какво да търся.

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 11:26 от bubanka

# 441
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

И аз съм с жълт подтон, на буржоа съм 53 и 54 и моята кожа е смесена и се омазнява, но с подходяща пудра се оправя положението

В такъв случай може би #103 ще ти добре като цвят.Ако го намериш някъде на промоция,може да го пробваш,но за 20лв...
За мен Риммел е ФДТ за суха кожа. Peace

# 442
  • Мнения: 1 132
Аз съм със смесена кожа. За зимата съм се насочила към RIMMEL Match Perfection, въпреки че всички тонове ми тъмнеят. Бяла съм с лунички. Отзиви за него? На същата марка Wake me up по-добър ли е? Коректорът от серията Wake me up ползвам от месец и не е зле, но като свърши може би ще пробвам Fit me на MAYBELLINE.

# 443
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, знаете ли в кои магазини Лили или ДМ са получили новата колекция на Лореал? Днес в ДМ в Парадайз нямаше нищо  Sad

# 444
  • Мнения: 2 858
Момичета, знаете ли в кои магазини Лили или ДМ са получили новата колекция на Лореал? Днес в ДМ в Парадайз нямаше нищо  Sad
Аз днес ще ида в ДМ Мега Мол и ще дам отзив, дали са заредили.

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета, как се казва последната спирала на Мейбълин? Нещо се заблудих като тръгнах да я търся...

# 446
# 447
  • Мнения: 2 858
Момичета, как се казва последната спирала на Мейбълин? Нещо се заблудих като тръгнах да я търся...
Взех си я още като излезе, понеже видях, че е с кокосово масло. Уникална спирала. Мирише страхотно и се сваля лесно. Издържа 12 часа, че и повече може (изпробвано е Grinning )

# 448
  • София
  • Мнения: 29 220
Момичета, как се казва последната спирала на Мейбълин? Нещо се заблудих като тръгнах да я търся...
Взех си я още като излезе, понеже видях, че е с кокосово масло. Уникална спирала. Мирише страхотно и се сваля лесно. Издържа 12 часа, че и повече може (изпробвано е Grinning )
Тушът ѝ по-гъст ли беше или бъркам спиралата?

# 449
  • Мнения: 2 858
Момичета, как се казва последната спирала на Мейбълин? Нещо се заблудих като тръгнах да я търся...
Взех си я още като излезе, понеже видях, че е с кокосово масло. Уникална спирала. Мирише страхотно и се сваля лесно. Издържа 12 часа, че и повече може (изпробвано е Grinning )
Тушът ѝ по-гъст ли беше или бъркам спиралата?
Да. Гъстичка е. Единствен минус, който забелязвам е, че си цапам клепачите в основата на миглите, като си я слагам. Ако има някаква тактика за слагане, моля някой да ми даде съвет.

Общи условия

Активация на акаунт