Отговори
# 105
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Имаме Озет:

Скрит текст:
Озет на 11 епизод на " Децата на сестрите "
Между Юмран и Умай започва жестока борба за майчинство.
Показването на моделите, които се превръщат в кошмар, след като Хаят вижда Джемал, се превръщат за Умай и Юмран в изпитания, тъй като в кравта на Хаят са намерени наркотици.
Юмран под сянката на Джемал се опитва да докаже, че Хаят не е вземала наркотици, Умай и Хаят за първи път се карат.
Хаят, която за първи път се е разочаровала от леля си, се утешава с майка си, истината, какво е направила Идил стават разрушителни за Йълдъръм. Решат, която се оказва в постелите на Джансел в момент на слабост, продължава да взема рисковани решения, заради това, че да бъде наказана Умай. В това време, когато започва хладна война между Умай и Решат, войната между Юмран и Умай се възпламенява.
Умай започва да ревнува Хаят, след като се е настроила против нея, избирайки майка си. От друга страна Идил се опитва да отвори очите на Хаял, за това, което се случва между Хаят и Волкан. Резан, който започва да се чувства неудобно, заради това, че Йълдъръм показва интерес към Юмран, рязко се оказва лице в лице с тайна, която идва от миналото. През това време между Юмран и Умай започва жестока война за майчинство, това което е направил Йълдъръм ще сложи край за " Легендата на име Умай Карай" в сърцето на Хаят.

# 106
  • Мнения: 7 876
Аз понеже съм пропуснала епизоди, та да питам, бабата сега защо не познава Умай или се прави че не я помни.
И да кажа че Решат ме разочарова.
Възползва се от прислужницата по най - тъпия начин.
Да си беше намерил любовница щях да го разбера.
Кога чакаме епизода, че се обърках.

# 107
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
В Неделя. Аз съм стигнала до 1 епизод. Хахаха.

# 108
  • Мнения: 4 369
Пепелче, тя Умай не само името си е сменила, но си направила и пластични операции. Никой не я познаваше, освен сестра й.
За Решат си много права. То нямаше с кого, та точно с тази сврака, ама ще има поне интрига - ще го изнудва както си иска. Умай пък като разбере, хич няма да му се получи развода. За развитие на сценария тази изневяра стана добре.

# 109
  • Мнения: 4 369
Тая Идил няма мозък за 5 стотинки. С каква лекота предлага и раздава упойващи средства и наркотици, без да се замисли дори, че може да убие човек по този начин. Да я вкарват в лудницата и да не излиза от там поне 10-15 епизода. Ама как хубаво ще я излови Волкан със записа, толкова е тъпа, че не можа да се сети, че влиза в обсега на снимките. Но това е от възпитанието и толерантността на бабата към нея. Разглезена, без цел в живота, неспособна за нищо, освен купони и запивки.

# 110
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Тая Идил няма мозък за 5 стотинки. С каква лекота предлага и раздава упойващи средства и наркотици, без да се замисли дори, че може да убие човек по този начин. Да я вкарват в лудницата и да не излиза от там поне 10-15 епизода. Ама как хубаво ще я излови Волкан със записа, толкова е тъпа, че не можа да се сети, че влиза в обсега на снимките. Но това е от възпитанието и толерантността на бабата към нея. Разглезена, без цел в живота, неспособна за нищо, освен купони и запивки.
На мен ще ми е интересно как ще реагира,когато разбере, че Хаят е дъщеря на вуйчо й.

# 111
  • Мнения: 4 369
На мен ще ми е интересно как ще реагира,когато разбере, че Хаят е дъщеря на вуйчо й.

Да, да видим двете братовчедки. Но още по-интересно е реакцията и физиономията на бабата

# 112
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
О, бабата ще получи удар...

# 113
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Къзлар ( момичета ) имам някои лоши новини ( поне за мен )
"Децата на сестрите" прави финал на сезона с 17 серии на 26 май.
Новият сезон ще започне през септември.
И в 13 серия ще се разделим с Фуркан- който е подписал до тази серия договорът Angry

# 114
  • Мнения: 7 876
Е, че без Фуркан закъде сме? Simple Smile
Поредният сериал, който ще зарежа май.

# 115
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Ами, а де... Според СЦ е така, явно са подписали за толкова серии... Дали ще има заместник още не се знае...

# 116
  • Мнения: 4 369
И аз като Пепелчето. Сменят ли някой от ГГ и спирам да гледам. Те експерименти си правят със зрителите.

# 117
  • Кърджали
  • Мнения: 10 281
Снощната серия беше доста интересна. А пък като Йълдъръм си каза пред Хаят " Аз бях влюбен в майка ти, а леля ти се намеси"... Хммм... Имаше и други готини моменти. Но Решат ми е разочарованието, аз го мислех за свестен, а излезна леке...
Към края на май да е финала на сезона не е странно. То нали края на май - средата на юни приключват сезоните на сериалите (не съм следяла сериал от отдавна, но преди беше така). Ще се зарадвам на нов сезон.
Furkan ако напусне ми е странно как ще за въртят историята. Нали общо  взето той повтаря грешката на Йълдъръм.
Не че няма да преживея липсата му. Аз серияла го загледах главно заради Мехмет Асланту. Той напусне ли, тогава ще ѝ падам в траур. И без това рядко играе в сериали.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 448
Аз да ви питам: къде гледате епизодите които коментирате ?
На руски език ?
Да не би да ги има някъде с бг субтитри и да се мина  newsm78

# 119
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Има ги, но до  6 епизод, а сериала е доста напред
Изгледах сериата. Уникална Афричка.
А относно фраг на 12 епизод- Умай разказва как е казала на майката на Йълдъръм. Тя я гледала, гледала... Дала й пари да направи аборт... Да убие своето дете. Как се е спасила. Не могла да се спаси. Но спасила бебето си. А също така казва как е откраднала пари и е отишла в Истанбул.

Общи условия

Активация на акаунт