Отговори
# 90
  • Мнения: 1 339
Докторът е бащата на Хаят. Голямата любов на Юмран (голямата сестра), но явно малката Умай е направила номер.

# 91
  • София
  • Мнения: 182
Здравейте хора. Мисля да направим жалба и аз лично ще я внеса за нова тв и бтв когато съм в София. Винаги са ми казвали моите туркини приятелки, с които сме били в България съседки. Тези момичета се ожениха и са отдавна турски гражданки. Отдавна и за други филми като Мелодия на Сърцето, Фатмагюл....че режат епизодите и преправят цели текстове в нац ефир. Дали Турците така са решили или не, случайно в интернет в Ютюб гледах оригинални сцени.... Ох бе....такива сцени че душичката ми се зарадва. И аз се влюбих, като една от фейсбук групата. Постоянно пише стихове до Чаалар на пощата му.
След това последния епизод видях че бг са го променили, бащата не е давал да се оженят, Йъз казва и аз съм човек и се влюбих, на събирането както там го правят в бг епизодите че, всъщност е точно или след сватбата на двамата се скарват че Хазан е кеила истината. След това Йъз дълго не прощава на Хазан. Ходи и спи в неговия си апартамент. И В един ден тя отива да се сдобрят и там може би е тази сцена дето се целуват на тъмно, любят се и двамата отиват под душа с дрехи и той я взема на гръб и я води в леглото. Докато спи тя го гледа и нещо му бърбори. На всеки бих дала кадрите заснети с екранна снимка през мейлите ще ви ги пратя. ОТНОВО НИ ИЗЛЪГАХА ФАЗИЛЕТКИ. И мен ми се стори странно, че Йъз и Хазан набързо в последните минути ги видях заедно. Всъщност видях лично как и предложи с пръстен с диамант. И тя каза да.
Ето клипа дето ме хвърли в размишления. Според мен от всички епизоди са рязали негодниците. И дори двамата са спали преди Хазан да се раздели със идиота Синан. Затова той в деня на сватбата или сл нея по всички правила на отмъщението открива истината за майка му. Майката се обесва в затвора защото не мисли че той някога ще и прости.
Моля да знам къде мога да гледам целите турски епизоди? Лично ще пиша в видеоканала на Чаалар че бг телевизия ги е орязала.
https://m.youtube.com/watch?v=E6uYv00d0sA
И аз видях този видеоклип и доста се зачудих,но не видях и на руските епизоди също за тези изпуснати части от сериала и там не ги видях...   

# 92
  • Кърджали
  • Мнения: 10 248
Здравейте!
Записвам се в темата, защото случайно попаднах на "Kardes cocuklari" в нета, и като видях че моят най-любим актьор Mehmet Aslantug участва изгледах всички излезнали до момента 8 серии. Харесва ми, ще продължа да го следя.
Сега ще се върна да  чета назад и после може да се включа по-адекватно

# 93
  • Кърджали
  • Мнения: 10 248
Изгледах и новия епизод. Бях забравила колко ме дразнят безкрайните им реклами. Нека погледаме малко филм между рекламите, вбесяващо... Има герои, които жестоко ми лзят по нервите. Но все повече потъвам в историята. А М. Асланту е все така омагьосващ съзнанието ми актьор.

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте присъединявам се и аз към вас,гледам и двата филма,но децата на сестрите ме впечатли много повече.Исках само да ви кажа че са пуснали 6 серия преведена на български в YouTube ако някой се интересува Two Hearts

# 95
  • Мнения: 17
Здравейте. Бих искала да попитам за филма Yanimda kal (2018) с Чаалар Ертуурул . Знаете ли дали го има някъде с бг субтитри или пък с руски или английски?

# 96
  • Кърджали
  • Мнения: 10 248
Изгледах снощи и новата серия. Ако малко забързат действието няма да сгрешат, макар че бавно бавно нещата поемат по пътищата си. Имам леки забележки,но играта на М. Асланту просто блести. 
Нямам търпение Йълдъръм да разбере някои истини, но това няма да стане скоро.

# 97
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 724
Здравейте, вече има и фраг:


 -Какво си направила ?
-Какво имаше в бутилката Идил ?
-Не знам, какво издирваш Решат, но много изтърва.
-Не можах да те защитя, не можах. Прости ми !
-Тя каза, че е видяла баща си. Да, тя го е видяла.

Последна редакция: вт, 09 апр 2019, 12:55 от Габриела Радева

# 98
  • Кърджали
  • Мнения: 10 248
Не очакмах че Волкан толкова бързо ще открия че Идил е направила нещо. Йълдъръм пак ще беснее. Явно вече че бащата е жив ще излезе наяве. Ще почнат да излизат една по една тайните наяве. По-интересна ми е историята на Волкан - как са се запознали с Йълдъръм /той спомена нещо за някакви стари "душевни рани",, и каква е точно връзката между Решат и Волкан. За да му даде явно /предполагам, с такова впечатление останах/ контрол върху фирмите и наследството/ явно му е много важен.

# 99
  • Мнения: X
Здравейте хора. Мисля да направим жалба и аз лично ще я внеса за нова тв и бтв когато съм в София. Винаги са ми казвали моите туркини приятелки, с които сме били в България съседки. Тези момичета се ожениха и са отдавна турски гражданки. Отдавна и за други филми като Мелодия на Сърцето, Фатмагюл....че режат епизодите и преправят цели текстове в нац ефир. Дали Турците така са решили или не, случайно в интернет в Ютюб гледах оригинални сцени.... Ох бе....такива сцени че душичката ми се зарадва. И аз се влюбих, като една от фейсбук групата. Постоянно пише стихове до Чаалар на пощата му.
След това последния епизод видях че бг са го променили, бащата не е давал да се оженят, Йъз казва и аз съм човек и се влюбих, на събирането както там го правят в бг епизодите че, всъщност е точно или след сватбата на двамата се скарват че Хазан е кеила истината. След това Йъз дълго не прощава на Хазан. Ходи и спи в неговия си апартамент. И В един ден тя отива да се сдобрят и там може би е тази сцена дето се целуват на тъмно, любят се и двамата отиват под душа с дрехи и той я взема на гръб и я води в леглото. Докато спи тя го гледа и нещо му бърбори. На всеки бих дала кадрите заснети с екранна снимка през мейлите ще ви ги пратя. ОТНОВО НИ ИЗЛЪГАХА ФАЗИЛЕТКИ. И мен ми се стори странно, че Йъз и Хазан набързо в последните минути ги видях заедно. Всъщност видях лично как и предложи с пръстен с диамант. И тя каза да.
Ето клипа дето ме хвърли в размишления. Според мен от всички епизоди са рязали негодниците. И дори двамата са спали преди Хазан да се раздели със идиота Синан. Затова той в деня на сватбата или сл нея по всички правила на отмъщението открива истината за майка му. Майката се обесва в затвора защото не мисли че той някога ще и прости.
Моля да знам къде мога да гледам целите турски епизоди? Лично ще пиша в видеоканала на Чаалар че бг телевизия ги е орязала.
https://m.youtube.com/watch?v=E6uYv00d0sA
И аз видях този видеоклип и доста се зачудих,но не видях и на руските епизоди също за тези изпуснати части от сериала и там не ги видях...   
Момичета този клип е направен от фенове. На любовните сцени това не е Хазан, а е от друг сериал или филм. Сценката с пръстена е от 28 епизод мисля когато той заминава, само че са сложили други гласове, не техните. И на сцената с баща му също- заслушайте се, Че това не са техните гласове. Като цяло са вземани различни кадри от различни техни филми и сериали и са ги обединили с програми. Почти нищо от клипа не е вярно и не се е случвало в сериала.

# 100
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 724
Добър вечер момичета. Имаме втори фраг:


Хаят- Жив е ! Жив е ! Жив е ! Жив е !
Докторът- Хаят. Хаят !
Хаят- Жив е ! Няма да позволя на човекът, който е влюбен в леля ми и е преспал с майка ми да ми дава морални уроци.
Доктора- Бях влюбен в твоята майка. Леля ти се намеси между нас.
Юмран- Какво правиш ? Какво правиш ? Полудя ли ?
Бившият и` мъж- Чух разни слухове.
Юмран- Тръгвай си ! Тръгвай си ! Моля те, тръгвай си ! Моля те !
Доктора- Моля те, не се отказвай от мен.
Хаят- Само ти ми повярва, мамо. Само ти.

# 101
  • Мнения: 4 369
Габи, вече почти ви настигам. В момента гледам 10 епизод.
Би ми се искало действието да стане по-динамично.
Бабата е много надменна и много бих искала да видя реакцията й като разбере, че Хаят й е внучка.
Другата й внучка не  е само луда, но и много разглезена и то от самата й баба.

# 102
  • Кърджали
  • Мнения: 10 248
Оу, втория фрагман ми хареса. Картите почват да се свалят на масата.
Иска ми се Хаят да спре да боготвори толкова леля си. Хубаво, в нея вижда всичко, което иска да постигне (а и не знае че всъщност ѝ е майка) ама това сляпо боготворене ме дразни.

# 103
  • Мнения: 4 369
Оу, втория фрагман ми хареса. Картите почват да се свалят на масата.
Иска ми се Хаят да спре да боготвори толкова леля си. Хубаво, в нея вижда всичко, което иска да постигне (а и не знае че всъщност ѝ е майка) ама това сляпо боготворене ме дразни.


Аз си мисля, че Умай пак хитро ще се измъкне с някаква обяснение.
Аз не я възприемам чак толкова негативно, защото може би не е имала друг избор.
Бабата за мен е най-долната и лоша от всички типажи. Как говори с пренебрежение и надменност с всички, които счита за по-нисши от нея. Да не забравяме и това как изгони Умай като бременна и й заповяда да направи аборт. За мен тя е най-виновната от всички. Направлявала е живота на сина си и все още го прави.

# 104
  • Кърджали
  • Мнения: 10 248
Ох, бабата е цял ужас. Идил и тя върви по нейните стъпки. Очаквам да изсипят един тон отрова върху Хаят, когато се разбере че е дъщеря на Йълдъръм.

Общи условия

Активация на акаунт