Отговори
# 60
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Все още ги няма всички серии с бг превод.

# 61
  • Мнения: 518
Здравейте от няколко дни попаднах на първите 10 серии на този интересен сериал в ютб и до там останалото е без превод.Може ли някой да сподели от къде да изгледам сериите които са излъчени до сега в БГ ефир

# 62
  • Мнения: 1 843
Здравейте от няколко дни попаднах на първите 10 серии на този интересен сериал в ютб и до там останалото е без превод.Може ли някой да сподели от къде да изгледам сериите които са излъчени до сега в БГ ефир

В http://www.novaplay.bg и http://www.1plus1tv.ru

# 63
  • Мнения: 518
Нова плей ми излизат само няколко серии от сезон 2 а аз не съм гледала сезон 1 до край

# 64
  • Мнения: 797
Здравейте. От три дни гледам останалите серии на турски. Кудрет е, изнасилил и Йасемин и Фазилет и е брата на мъжа и. Не разбрах кое дете е от него? Вероятно Едже заради очите. И защото май бащата ги е напуснал заради това ли Хазан си отряза косата? Така и не рсзбрсх Фазилет досега мразеше Йъз а сега тя ли наговори едни на него и той тръгна да търси Хазан? Аз още на живото закопаване ми изтръгнаха сърцето, с тези сцени....рев, плач, Чаалар прави едни физиономии, Хазан прави се че умира.....признаха си. Не разбрах какво си казаха на гроба пред гробаря. Нали е на турски. Но после Хазан го сънува. Още след израввнето ако беше на живо биха се събрали. Но това е един филм, драма..... Ако моята майка ме беше закопала и по погрешка, никога, асла не бих и простил. Имат една съдба с Хазан. Сладури. А тази Фара през половината време ми идваше да я напляскам че да се разреве. Нещастница. Видях кудрет и си казах, с хубави очи, ама с много мръсен поглед, този ще да е лош човек. И Ясеминката се спаси. Най-после доказа че го обича Гьокханчето.

# 65
  • Мнения: 1 109
Здравейте. От три дни гледам останалите серии на турски. Кудрет е, изнасилил и Йасемин и Фазилет и е брата на мъжа и. Не разбрах кое дете е от него? Вероятно Едже заради очите. И защото май бащата ги е напуснал заради това ли Хазан си отряза косата? Така и не рсзбрсх Фазилет досега мразеше Йъз а сега тя ли наговори едни на него и той тръгна да търси Хазан? Аз още на живото закопаване ми изтръгнаха сърцето, с тези сцени....рев, плач, Чаалар прави едни физиономии, Хазан прави се че умира.....признаха си. Не разбрах какво си казаха на гроба пред гробаря. Нали е на турски. Но после Хазан го сънува. Още след израввнето ако беше на живо биха се събрали. Но това е един филм, драма..... Ако моята майка ме беше закопала и по погрешка, никога, асла не бих и простил. Имат една съдба с Хазан. Сладури. А тази Фара през половината време ми идваше да я напляскам че да се разреве. Нещастница. Видях кудрет и си казах, с хубави очи, ама с много мръсен поглед, този ще да е лош човек. И Ясеминката се спаси. Най-после доказа че го обича Гьокханчето.

Привет, малко пояснение ще внеса. Кудрет е брат на мъжа на Фазилет, но не той я е изнасилил а мъжа й. Това разбра Хазан, но когато тя се е родила той много се е променил, обичал е много децата си.Въсщност  разбра, защо майка й се държала така с нея. Това я накара да не спази обещанието към баща си да не си постригва косата. На Яъз разказа тази история. Искаше той да разбере, че Хазан също е  разбрала истина за баща си, която я е накарала да се чувства нещастна. Помоли да не я оставя сама, защото знаеше колко много се обичат двамата. Сериите ги изгледах на руски език, качеството е доста добро.

# 66
  • Мнения: 797
Ясно. Ами аз нащраках много екранни снимки и ги пращам в групата по фейсбук.

Филма ще свърши, но явно няма да мога да разбера, щерките на Фазилетката от двама бащи ли са? Още в началото тя казваше като се роди, се чудех какво да правя. Онзи ако я е изнасилил, оженил ли се е за нея? Защо ги е напуснал. Още не мога.....да разбера Хазъм и Синан, каква голяма любов към Йъз, а скриха майката му и не я вкараха в затвора. Видях как Фазилет мушна диска, след това Хазан го взе. Дефакто бе права жената да я спука от бой на строежа. Не разбирам и друго. Тази лудата дъщеря на Хазъм предаде акциите си на мъжа си ли?  Как така никой не я затвори в лудница? Аз ако бях на мястото на Фазилет по-рано щях да я удуша. Кълна се. А тя по едно време беше се съюзила с нея. Нямам думи.  Да не предпази дъщеря си. Само в момента в който Хазан береше душа видях че е истинска майка. Чувстваше че тя умира. Иначе и двете се опита и ги направи нещастни, добре че развръзката е добра. Харесвам турските филми, но като взема да гледам и да си превеждам.....леле, дърабъра. Нищо не им.се разбира. Особено се смях на Гьокхан с Ясемин, как нареждаше. Направо световен рекорд.

Синан.....ми падна в очите. И по време на представлвнията му че е забравил всичко, как лъжеше Йъз и Хазан. Но тяхната любов....е достойна за романи. Две целувки и вече се обичат. Като е така, защо Хазан не осъзна че Фара с грозната прическа е само перде?
После като гледах Едже в подобието на болница ми се скъса сърцето. И как Ясин и го върна. Две цели семейства се загубиха заради ламотията Фазилет да има богат зет и Селим.
Аз много харесвам музиката. Този Алп е истинско съкровище из музикантите.
Направи ли ви впечатление че тази къща е доста известна? В нея май са снимани забраненият плод, сезони на любовта? А в лятната стъклена къща на Йъз са снимали красавеца и филма Черна любов. Само малко е попроменен дизайна. Най-после успях да видя от вътре как е. Има хубаво антре.
Като за капак ще кажа че вече съм убедена в думите на възрастните хора, че някой зъл или странен човек е станал такъв след тежки житейски битки. Така че и Ясемин и Фазилет оправдавсм в очите си да са лоши до някъде.

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 14:35 от Blagoslovena

# 67
  • Мнения: 7 876
Здравейте,

В тази тема вече можем да коментираме и сериала, в който участва Афра "Децата на сестрите".

# 68
  • Мнения: 4 369
Пепелче, започна ло го? Гледам 3еп. и за сега ми е мн. интересен. Афра се справя блестящо!

# 69
  • Мнения: 1 496
И аз се присъединявам към обсъждането. Отдавна е чудя дали някой го гледа и щях да попитам.  Blush Hands Clap

# 70
  • Мнения: 7 876
Тази вечер довършвам 1еп.
Много ми е интересно, но малко тези побоища ми идват е повече.

# 71
  • Мнения: 4 369
Да сложа една снимка на "майката" и двете й дъщери.
Сложих думата в скоби, защото не е истинска майка, тази която не обича и двете си деца.

# 72
  • Мнения: 1 973
Здравейте!

Приемете още една съфорумка във вашата компания.
Аз се присъединявам  в гледането и коментирането на сериала "Дъщерите на сестрите".
В неделя случайно попаднах на него и мога да кажа, че ме завладя. Изгледах на един дъх първа серия с бг. превод. Потърсих втората и я намерих на руски и вечерта пак в неделята рускините бяха превели и третата серия. Много се зарадвах, че поне ще го има на руски.
За мен и моето скромно мнение  сериалът обещава да е много добър.
Не разбрах кога го излъчват онлайн, като че ли в неделя. Ако някой знае нека сподели.
Пепелче, ние с теб се познаваме от други теми и ми е много приятно да те срещна тук.
Изгледай сериите напред до трета и съм сигурна, че ще ти хареса, въпреки насилието. То в турските дизита си е нещо доста обикновено. Тук драмата е голяма и ще видим как ще я развържат.
Харесвам актрисата Айча Бингьол, Афра не съм я гледала, защото не гледам другият й сериал.
Но в този, който аз започнах да следя е много добра. Изборът на актрисите за женските образи е отличен.
За мъжете съм малко резервирана.

Много ще се радвам с повече хора да си хортуваме за дъщерите на сестрите.

# 73
  • Мнения: 4 369
Здравей, Dimana-nova1!

И аз го гледам на руски, защото не мога да дочакам бг превода.
В първия епизод са насилията, във 2 и 3 няма. Вече нали сме във Висшето общество, пък там няма такива побоища, само интриги, изневери и безсмислени отмъщения Wink

# 74
  • Мнения: 7 876
Добрютро Simple Smile
Току що приключих епизода.
Явно вече сме в света на интригите, но мисля, че и гадостите с бащата не са свършили, щото Мурат Далтабан няма да е само за една серия предполагам.
Младежът ми харесва, а това е още една предпоставка да гледам. Simple Smile
Почти е ясно, че той ще е препъникамъкът между девойките, но да видим.
Актьорът дето играе Решат май нещо ми е скучноват, а не мога да се сетя къде съм го
гледала.

Извинявайте за неграмотното писане, но с тези таблети и телефони, знаете как е....
Днес продължавам на руски, но пак ще е на порции, че имам много работа.
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт