Отговори
# 45
  • Мнения: 7 870
Благодаря, Мери,  Hug
Аз започвам седмицата с епизода, дано да е хубава като него. Simple Smile

Момичета, изгледах последна серия.
Ееех, 50 епизода чакахме най- хубавия момент на ЯзХаз.
Не биваше ли по- раничко да ни пуснат нещо такова?
И пак едни такива скромни целувки, но все пак бива де.

Ад ме е за Синан, че пак получи подкрепа, защото мисля, че такива хора не си вземат поука и не се променят.
Но все пак, ако цяла година е спал в лодката Simple Smile може нещо да му е влязло в тиквата.

Малко ми е странно дето Кудрет не можеше да си спомни в началото Фазилет, но карай филм да става.

Искаше ми се Селин да търка наровете в затвора.

За Ясеминка съм доволна, тя си ми беше любимка въпреки гадостите, които вършеше.
Макар че и тя си заслужаваше един затвор- нали тровеше Хазъм.

Ясин дано не получи и той опрощение- не заслужава.
А пък Еджето с учебниците и тя ще се образова милата. Simple Smile

И накрая любимката Фазилет - да ѝ отдам заслуженото все пак сериалът е кръстен на нея. Simple Smile
Такава добра игра на актрисата, че за първи път се разплаках на този филм.

Доволна съм от сериала като цяло, макар че накрая гледах през серия- две. Simple Smile

Сега запълвам време с "В очакване на слънцето".
Симпатичен сериал и с не много дълги епизоди.

Чакам "Ранно пиле" Simple Smile с Джан Яман и Демет Йоздемир.
Ще хвърля око и на други летни филми и ще пиша и тук, и във фейсгрупата.

Последна редакция: пн, 11 юни 2018, 17:47 от pepel_ot_rozi

# 46
  • Мнения: 8 923
Финала дори не искам да го коментирам по зле нямаше накъде....,но едни почиват други работят вече Чаалар започва да снима филм с Мерич Арал "Остани до мен" .Алп започва сериал по ТРТ1 с Алина Боз .Дениз почива с нейния активно....
Афра ще снима филм за Авшар заедно с Кубилай Акка...
И разбира се сериала реши отново да напомни за себе си когато бях на път да забравя всичко което гледах.По Диема Фемили върви реклама на сериала ни,че скоро ще започне според блогърите ще на мястото на Перлата с Толгахан.Ами да видим кога ще е просто ще почва и аз като лудите пак ще го гледам и ще се нервя Smile

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 00:29 от x BlackRose x

# 47
  • Мнения: 1
привет започнах да гледам сериала , но са спрели да превеждат бихте ли ми казали да ли ще има превод стигнала съм до девета серия 🤔

# 48
  • Мнения: 7 870
привет започнах да гледам сериала , но са спрели да превеждат бихте ли ми казали да ли ще има превод стигнала съм до девета серия 🤔
Не са спрели вероятно, просто са в процес на превеждане и сега в летния период може би и нямат много свободно време.
Ще се поинтересувам дали ще продължат с преводите и ще пиша.

# 49
  • софия
  • Мнения: 222
Дали ще има втори сезон,гледам клипчета със свадба в you tube,но адба на финалния епизод няма?

# 50
  • Мнения: 1 496
50 епизод е финалният и няма да има втори сезон.  Peace

# 51
  • Мнения: 1 109
Превет, както винаги изгледах 1 епизод по диема и започнах да го търся със субтитри. Намерих с бг суб само до 10 епизод. Може ли да ми изпратите линк на епизодите с руски субтитри. Благодяра предварително!

# 52
# 53
# 54
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
привет започнах да гледам сериала , но са спрели да превеждат бихте ли ми казали да ли ще има превод стигнала съм до девета серия 🤔
Излязоха с изявление, че ще превеждат само " Не пускай ръката ми " с Алп, защото се повтарял актьора.

# 55
  • Мнения: 1 841
Здравейте и от мен! Сериалът е много интересен, гледам го всяка вечер с голям интерес!
Хазан и Яъз са любимите ми герои!

# 56
  • Мнения: 341
Харесвам сериала, защото ми е любопитно, какво ще измисли Фазилет newsm78

# 57
  • Мнения: 10
Здравейте искам да попитам някой гледа ли го в момента и къде има щелия сезон 2 защото стигнах до 25 и няма други

# 58
  • Мнения: 7 870
Здравейте искам да попитам някой гледа ли го в момента и къде има щелия сезон 2 защото стигнах до 25 и няма други

Тук са всички на руски:

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/200 … sskom-yazyke.html

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте.
Извинявам се за коментара и тей като съм нова тук, а страшно много ми хареса този сериал. Но искам да гледам оргиналните серий с български превод. А нещо не мога да ги намеря. Ще ви бъда много благодарна, ако някои ми съдейства.
Благодаря отново и приятен ден.

Общи условия

Активация на акаунт