Забременяване след аборт

  • 1 516
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте мами! Имам въпрос имам аборт в 17 г.с Ц ми дойде точно 1 месец след аборта нормален беше та въпроса ми е дали е възможно да имам проблем при положение че имам редовен цикъл благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 7 645
Проблеми след аборт от каква гледна точка? Забременяване ли?

Ако да, то лекарите сигурно са ви обяснили, че е редно да се пазите поне 6м.
Проблеми от самата процедура - абразио може да има свързани с лигавицата, на нея й трябва време да се възстанови и да може да задържи нова бременност. Понякога може да получат разни сраствания от процедурата, но е рядко.

Проблемите, които са довели до аборта са друга тема. Дано знаете причината и повече да нямате подобни случки.

Сега се пазете поне 6м, след което е хубаво да отидете на преглед, за да може доктора да види как е лигавицата на матката и да каже можете или не да почнете нови опити.

# 2
  • Мнения: 17
Благодаря ви утре се навършват 5 месеца от аборта и ще ида на лекар и да знам от какво изгубих бебето втори път се надявам да няма

# 3
  • Мнения: 82
zdraweite parwo se izvinqvam che ne pisha na bg no klawiqtyrata mi e shantava .../imah 2 splontani aborta mihaha se 3 meseca ot posledniq abort zapochnahme pak s opitite i predi nqkolko denq cikala mi svarshi vchera prawihme sex i prokarwqh leko snoshti pak prawihme i pak prokarwqh nz kakwo se sluchva na nqkoi da mu se e sluchvalo Smile
______________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 03:52 от AnMary

# 4
  • София
  • Мнения: 7 645
Отиди на преглед, може да имаш полип или нещо др.

Общи условия

Активация на акаунт