Когато любовта не стига...

  • 11 534
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Всяко семейство има кризи, понякога в този момент е по-лесно да се намуши някой в такъв момент на слабост.

Иначе е доста забавно описанието стъпка по стъпка как да прекратиш връзка и как да не изневериш. Жалко, че в истинския живот никой не е толкова коректен.  Laughing

# 76
  • Мнения: 5 612
Black_Sapphire, имах предвид, че пред нея не стои опасността да се раздели с детето си, то си е с нея, докато розовия детето го спираше. Аз напълно разбирам и споделям възгледите ти за запазване на семейство, но понякога, а и в повечето случаи не става така. Когато се намесят емоции, нещата изглеждат по друг начин, не се движат по точки.

# 77
  • Мнения: X
Black_Sapphire, имах предвид, че пред нея не стои опасността да се раздели с детето си, то си е с нея, докато розовия детето го спираше. Аз напълно разбирам и споделям възгледите ти за запазване на семейство, но понякога, а и в повечето случаи не става така. Когато се намесят емоции, нещата изглеждат по друг начин, не се движат по точки.

Ако с горното искаш да извиниш поведението на хора, които са на малко по-високо ментално развитие от разгонените животни, не успяваш. Всеки има тръпки, всеки има семейни кризи, всеки има нерегламентирани емоции. И точно тогава се вижда кой колко струва. Едните се понасят по вятъра на емоциите и после викат "ох", а други гледат малко отвъд собствения си моментен егоизъм.

Въпросът е да отсееш моментните си залитания от трайната невъзможност да продължиш със съответния човек. Ама тук се иска известен морал и интелигентност, липсата на които доста хора маскират с приказки за Голямата лИбов и Големите чуФства.

# 78
  • София
  • Мнения: 24 839
Същото важи и за тоя с розите, само че той има и дете за зарязване, докато при авторката поне този проблем не съществува. Стига с това черно и бяло, добри и лоши... шарен е животът, поднася какви ли не ситуации.

Да, ама не- авторката има дете, което доколкото си спомням тропоса на мама, временно.........

# 79
# 80
  • Мнения: 574
Лъвче, разкажи какво стана след предната тема? Събрахте ли се, как се получи, колко време бяхте заедно, защо се разделихте? Прочетох я и ми стана интересна развръзката.
Иначе лично аз, винаги съм подозирала, че такива връзки свършват по такъв начин. (без лоши чувства, просто мои наблюдения)

# 81
  • Мнения: X
Ами то няма много възможности, или са му са вмирисали чорапите и се е прибрал при жена си да ги пере, или е изхвърчал на следващия храст.
Може, докато е пасял рози, някой трън да му е преседнал и сега да бере душа клетникът.

# 82
  • Мнения: X
Или да е попаднал на не тъй сговорчив мъж на магазинерка, който да се задоволи само с натирването й.

# 83
  • Мнения: 4 275
Лъвче, разкажи какво стана след предната тема? Събрахте ли се, как се получи, колко време бяхте заедно, защо се разделихте? Прочетох я и ми стана интересна развръзката.
Иначе лично аз, винаги съм подозирала, че такива връзки свършват по такъв начин. (без лоши чувства, просто мои наблюдения)

И аз това исках да разбера, но ще си останем с пръст в устата.

Все пак може да има шанс да са заедно, а просто в момента да се напасват. Може да са вторични трусове след земетресението...

# 84
  • Мнения: 67
Събрахме се,ако може така да се каже ,след като се върнах в неговия град.В началото нещата вървяха добре,но в един момент той просто все едно чак тогава осъзна,че е баща и всяка свобосна минута прекарваше с детето си,но не при мен,а в къщата на баща му,за да може дядото да бъде с внучето си.Ще попитате защо не заживяхме в тях,неговото мнение по този въпрос е,че баща му никога няма да приеме друга жена в тази къщя освен тази,която му е родила внук.Постепенно на мен това положение започна да ми пречи,да искам време за себе си...стоях сама когато не съм на работа,а той в тях.В същото време по никакъв начин неговото отношение не се променяше към мен,когато бяхме заедно се държеше както преди.На няколко пъти му обеснявах,че аз не желая цял живот да живея в нечия сянка и искам да имам нормално семейство с него,но насреща получавах отговор ,че той също искал същите неща,но действия никакви.
Всеки път когато заговаряхме за тези неща се стигаше до скандали.Аз така и никога не забравих как той се връщаше при жена си и натяквах ,че това не е мъжко.И така се разделяхме няколко пъти,в които като не сме заедно си липсваме и започваме отначало.Съберем ли се старата песен на нов глас...Общо взето както казах,обичаме се,но...май не достатъчно

# 85
  • Мнения: 39 571
Аз обич не виждам.

# 86
  • Мнения: 5 612
А той запозна ли те с близките си? Събрахте ли се да живеете заедно или той е при баща си, а ти отделно?

# 87
  • Мнения: 4 275
Доколкото разбирам, събирането ви се изразява в това, че ти си се преместила в неговия град, но той е продължил да живее при баща си и просто сте се виждали от време на време?

# 88
  • Мнения: X
Е, какво му обичаш? Значи, за чукане си му добра, но да си жената до него, не си достатъчно добра. Я се събуди, порасни поне малко и спри да се ловиш на въдици с рози. Сама си го казала, не е живот да си използвана и в сянка.

# 89
  • Мнения: X
Къде в цялата схема на събиранки и разделянки е детето на авторката? Кой се грижи за шестгодишното момиченце, кой го възпитава, него кой го обича и му дава топлина и сигурност?

Общи условия

Активация на акаунт