Флирт ли е какво е?

  • 12 834
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 560
Всичко може да е...

# 16
  • Мнения: X
Бет4ет0,  признай си. Колко профила имаш в бг мамма?

# 17
# 18
  • Мнения: 2 049
За това най-добре момичето да го заговори - после да ни сподели... Grinning

Бет4ет0,  признай си. Колко профила имаш в бг мамма?

Хамите, мълчи. Не разваляй позитивната тема с глупостите си.

# 19
  • Мнения: 94
Добре, как да го спра след като той е като бързия влак? 😬Здравей, Добро утро, Как си? Кое е най-подходящото изречение?

# 20
  • Мнения: 2 049
Добре, как да го спра след като той е като бързия влак? 😬Здравей, Добро утро, Как си? Кое е най-подходящото изречение?

Винаги можеш да го питаш колко е часа... Или?

Няма най-подходящо изречение, защото хората сме различни и ако нещо мине при един, то няма да мине при друг...

# 21
  • Мнения: 94
Дръзко ли ще е да му дам направо тел.си номер/визитка без никакви думи?

# 22
  • Мнения: 2 049
Дръзко ли ще е да му дам направо тел.си номер/визитка без никакви думи?

Аз не бих звъннал, ако някоя мацка ме спре и ми даде визитката си, макар да обичам нахакани кокони... Ама знам ли - всеки човек е отделна вселена

# 23
  • София
  • Мнения: 22 948
Случвало ми се същото като бях ученичка. Няколко спирки след мен в автобуса се качваше едно момче, което ме гледаше много странно и втренчено. Честно казано си беше малко страховито. Иначе слизахме на различни спирки ( той преди мен), така че не ме е следял със сигурност. След две седмици, започна да се усмихва и да ми помахва. След известно време се престраши да седне до мен и да ме заговори. Лека, по-лека започнахме да се виждаме от време на време. Той ме харесваше в началото, но аз него не. В последствие си станахме  приятели и се виждаме винаги, когато можем и до сега. Иначе с времето разбрах, че наистина си гледа малко странно и не ме е гледал толкова страшно, колкото ми се струваше. Grinning

# 24
  • Мнения: X
Дръзко ли ще е да му дам направо тел.си номер/визитка без никакви думи?
Действай смело. Ако започне да се прави на интересен, кажи му марш марш.

# 25
  • Мнения: 2 049
Не го слушай тоя keep calm and love life - иска му се на него да го спре някоя кака и да му даде номер, ама няма да стане - не и в този живот

Помни, че си дама и като такава, не изпадай в отчаяние, сама да се предлагаш... Няма лошо да го искаш, но остави момчето да води, поне отначало. То е ясно, че ако стане играта, ти ще го командориш - като всички жени... Grinning

# 26
  • Мнения: X
Не го слушай тоя keep calm and love life - иска му се на него да го спре някоя кака и да му даде номер, ама няма да стане - не и в този живот

Помни, че си дама и като такава, не изпадай в отчаяние, сама да се предлагаш... Няма лошо да го искаш, но остави момчето да води, поне отначало. То е ясно, че ако стане играта, ти ще го командориш - като всички жени... Grinning
Опитват се съм съгласен до някъде. Не са малко, които не успяват.

# 27
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Друг път е със слънчеви очила и когато доближи до мен ги сваля и отново ме гледа в очите.

може да е късоглед/далекоглед Simple Smile

# 28
  • Мнения: X
Друг път е със слънчеви очила и когато доближи до мен ги сваля и отново ме гледа в очите.

може да е късоглед/далекоглед Simple Smile
Жест с който се изразява специално внимание към дамата.

# 29
  • Мнения: 3 687
Друг път е със слънчеви очила и когато доближи до мен ги сваля и отново ме гледа в очите.

може да е късоглед/далекоглед Simple Smile
Жест с който се изразява специално внимание към дамата.
Ами ти като си толкова вещ в междуполовите отношения, защо си сам?

Общи условия

Активация на акаунт