Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 7 - ФИНАЛ

  • 61 407
  • 694
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 20 082
Аз съм телец и, честно казано, ми загорча само при мисълта, че някой може да ме сложи под общ знаменател с такава личност, само защото съм същата зодия.  Sad

# 61
  • Мнения: 13 082
Познавам прекрасни Телци, даже взех, че си родих един 😁 Моята зодия пък беше спомената като една от ужасните 😆

Моят победител е навън. От горепосочените нямам фаворит. Като свърши формата ще ви напиша какво знам от познатия си участник.

# 62
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Е, можеш и сега да го напишеш в скрит текст, естествено. Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз тук в очакване на финала.
Благодаря за темата!
Моят фаворит е Филип.

# 64
  • Мнения: 7 848
 rotfImbo Понеже я няма Нина, хайде да се обиждаме ... на зодии. Като, че някой си избира кога да се роди.  hug
Дамен, смешно е, а тези зодии ги написах ей тъй. Без нищо конкретно.

ARIA*, то до финала има два дни, напиши в скрит текст. Щом има пушка стреляй, или изобщо не показвай оръжието.  Mr. Green


Последна редакция: ср, 23 май 2018, 14:02 от Билян@

# 65
  • Мнения: 13 082
Ама ще загубите интерес. 😆 Въпреки че любопитните като мен на драго сърце ще четат. Пиша най-интересното, моля който не иска да знае кои са двамата на финал да не чете. 🤗

Скрит текст:
Първо ще ви кажа, че познатият ми сред участниците е Светла, не съм го казвала до сега. Далечни познати сме, но зълва ми е близка с нея, дори ще се сродяват 😆 Още в началото е започнало да се говори между участниците кой ще е победителя, имали са подозрения дори, че се познават с Ангелов доста преди формата. Общо взето всичко е сценарии, наистина са били затворени без да могат да общуват с близките си. Излизоха на 30 април. Светла финишира на трето място.

# 66
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Скрит текст:
Не вярвам поведението на Нина да е било сценарии.

# 67
  • Мнения: 13 082
Скрит текст:
Има и много от самите участници, но общо взето се движат по сценарий. Честно казано все още не съм стигнала да питам за Нина, но ще го направя. Наистина ми е любопитно такава злоба ли е в действителност. И Гичка дали наистина е такъв шемет. 😆 Ще питам и ще ви разкажа.

# 68
  • Мнения: 14 830
Абсолютно никой не е обиждал децата на Нина.Във фейса също не видях обиди към децата и.
По скоро се пишеше че децата и ще са потърпевши от нейното поведение и че тя ги прави да се срамуват.
Дори и в поста от ФБ писан на шльокавица пише че тя е срам за децата си, но конкретни обиди ктм децата и няма.
Нина е тази която най много огорчи и нарани децата си с поведение което провокира всичко това което се пише за нея и което най вероятно децата и четяха.

# 69
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Абсолютно никой не е обиждал децата на Нина.Във фейса също не видях обиди към децата и.
По скоро се пишеше че децата и ще са потърпевши от нейното поведение и че тя ги прави да се срамуват.
Дори и в поста от ФБ писан на шльокавица пише че тя е срам за децата си, но конкретни обиди ктм децата и няма.
Нина е тази която най много огорчи и нарани децата си с поведение което провокира всичко това което се пише за нея и което най вероятно децата и четяха.

Абсолютно! Всички писаха, че им е жал за децата и. А тя верно с какъв акъл отишла там да се излага, че и е на възраст и сега и за чистачка няма да я вземат вече. Толкова безмозъчно  ooooh!

# 70
  • Мнения: 7 848
Някой, гледал формата на Рамзи още в началото писа, че участвалите оставали без работа. И после трудно се реализирали като готвачи. ( сега не ми се рови да търся точно какво и кой)  И ето и Гичка, и Нина останаха без работа.
Дано не сполети същото и Светла.

Ариа, благодаря за инфото. 
Скрит текст:
А светла наистина ли е готвач в Хъшове, една механа в кв. Лозенец?
 

# 71
  • Мнения: 13 082
Билян@,
Скрит текст:
Работеше в La casa. Към момента на влизането не, защото ресторанта беше в зимна ваканция. Не знам дали ще се върне там, мисля че не.

# 72
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Абсолютно никой не е обиждал децата на Нина.Във фейса също не видях обиди към децата и.
По скоро се пишеше че децата и ще са потърпевши от нейното поведение и че тя ги прави да се срамуват.
Дори и в поста от ФБ писан на шльокавица пише че тя е срам за децата си, но конкретни обиди ктм децата и няма.
Нина е тази която най много огорчи и нарани децата си с поведение което провокира всичко това което се пише за нея и което най вероятно децата и четяха.
Не съм следила фейса, но тук не помня някой да го е правил. Затова клетвите ми се струват пресилени. Не знам и за какви заплахи говори.

# 73
  • Мнения: 2 757
smileys, благодаря за темата! Flowers Bouquet

В анкетата гласувах за Филип. Мисля, че той най-много заслужава да спечели. Но ако Светла победи също няма да съм разочарована.

# 74
  • Мнения: 2 751
Тук в темата никой и дума не е казвал за децата й. За фейса не знам, но самото изброяване на потребители, които не я харесваме беше поредната й МИШКАРСКА проява. Аз лично не си спомням участник в тв шоу да събере толкова масово неодобрение. Със сценарий също не може да се оправдае...все някой от другите от ХК щеше да каже нещо положително, но уви! Няма доблестта да признае, че се издъни тотално и си продължава да мрънка като  в оня лаф "Мале, кой ми с*а у гащите?".....

Общи условия

Активация на акаунт