Mall of Sofia

  • 18 357
  • 218
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 180
хъм момиче не съм сигурен дали знаеш филм за Imax с колко скъпа техника се прави и с колко скъпа техника се гледа, само техниката за гледане ти струва 300.000-400.000 евро, камерата за заснемане на подобен филм също не може да се каже че е от евтините Simple Smile едва ли твоя познат има точно такова кино и прави точно такива филмчета Wink
Знам много добре, че филмите са страшно скъпи. Имах пред вид, не че ги снима, а реже и сглобява части от готови такива филмчета - продължителността им е около 20 мин. Раздават специални очила на зрителите, иначе ефекта е нулев. От няколко години са на Слънчев бряг и интереса е доста голям.
Спор няма, че в мол-а киното ще е в пъти по-добро, просто споделих, че е нещо много по-различно от обикновеното .

# 16
  • България-София
  • Мнения: 573
За Зара сигурна ли си? Последното, което чух е, че няма да има.

# 17
  • Мнения: 2 700
От строителни работници в Мола разбрах, че асансьорите още не са монтирани. И дума не става за зареждане с обзавеждане и стоки.
Така че, дори и на 9 да има някакво откриване, то ще е само проформа.

# 18
на 9-ти вероятно ще открият само киното, не ства въпрос за целият МОЛ Wink понеже Cinema City е завършена (почти) на 100% иначе магазина на Бенетон ще е 1000 квадрата което май го прави най големият заедно с Пикадили и Техно-незнам-какво-си

# 19
  • София
  • Мнения: 3 816
И Теранова ще има!

# 20
  • Мнения: 346
WhistlingПфуу тия боклуци и там ли ще ги продават Thinking!!!

# 21
  • Мнения: 927
не е било точно такова киното понеже киното в Мall Of Sofiа ще е първото Imax кино на Балканите Wink онова на което си била ти е нещо доста по... как да се изразя... невисокотехнологично, то ако не се лъжа преди години и в София имаше 1-2 такива кина но те нямат много общи неща с Imax Wink за това какво представлява Imax може да хвърлите един поглед ето тук www.imax.com
Аз съм гледала такова филмче преди 8 год. в Стокхолм. Тогава не знаех, че е 3Д  newsm78

# 22
теранова са абсолютни боклуци и техни дрехи на запад се продават само по пазари подобни на нашият илиенци (че даже и по по лоши Simple Smile) иначе тука в BG понеже имат магазин на витошка и е голяма гъзария да се носи ТераНова Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 3 664
Днес тръбиха от една кола с тонколони, че откриването ще е на 9 юни от 16 часа. Дали ще успеят да се справят с ремонтните работи до тогава, или пак ще се изложат, предстои да видим.

# 24
  • Мнения: 324
и аз чух като тръбиха и не вярвам този път да го отложат, защото ще е бесна излагация. Иначе ще има и MEXX  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
О, това за Мекс е супер  Simple Smile
Аз мисля, че пак ще отложат откриването.

# 26
  • София
  • Мнения: 847
и аз чух като тръбиха и не вярвам този път да го отложат, защото ще е бесна излагация. Иначе ще има и MEXX  Hug

Че те MEXX от няколко години имат магазин в ЦУМ и то не малък. Аз се радвам най-много на Есприт и Зара, ама дано да ги отворят по-бързо. Че нали и в Сити Център трябва да има Маркс и Спенсър, Сефора и др., но изобщо не са ги отворили. Иначе в сайта на ЕСприт от зимата още има адрес на магазина в България - именно в мола.

# 27
  • Мнения: 2 241
Ние точно до Мола живеем и нещо не ми се вярва, че ще е в пълна готовност до 9-ти, сигурно ще го открият про форма и ще продължат да си оправят обектите вътре. Наоколо вече е поразчистено, но вътре (доколкото се вижда) си е още вили и могили Simple Smile

А иначе 3D филмче и аз съм гледала в Осло - пътешествие из фиордите от птичи поглед, невероятно преживяване, наистина имах чувството, че съм птица и летя. Чакам с нетърпение Imax.

# 28
  • Мнения: 82
Търговският комплекс Mall of Sofia ще отвори врати на 9 юни 2006 г. Цялата застроена площ на комплекса е 70 хил. кв. м, от които 35 хил. кв. м търговска и развлекателна част, 10 хил. кв м офиси, 22 хил. кв. м подземен паркинг и 8 хил. кв. м общи части и сервизни помещения. Офис частта на комплекса ще бъде открита на 1 септември.

Той ще представи за първи път на Балканите и киносалон, изграден и оборудван с технологията Imax.

# 29
Ние точно до Мола живеем и нещо не ми се вярва, че ще е в пълна готовност до 9-ти, сигурно ще го открият про форма и ще продължат да си оправят обектите вътре. Наоколо вече е поразчистено, но вътре (доколкото се вижда) си е още вили и могили Simple Smile

А иначе 3D филмче и аз съм гледала в Осло - пътешествие из фиордите от птичи поглед, невероятно преживяване, наистина имах чувството, че съм птица и летя. Чакам с нетърпение Imax.

Shte si otvori na vreme i oshte kak. V 12:30 e oficialnoto otkrivane

Общи условия

Активация на акаунт