Mall of Sofia

  • 18 419
  • 218
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 23 320
Скъпи ми kocil, много добре знам къде се шият, но това не означава, че се шият с материали от пазара. Шиеха се и по едно време в Белоградчик, но това не ги прави с качеството на китайските дерхи от Женския пазар, нали така?! Нима не го знаеш това?
Или ти си помисли, че твоят познат е дизайнер на Манго и успява да създаде колекцията и ушие целия асортимент, който е в магазина?
А ти chocha какво искаш да ми кажеш?
Peace Какво като ги шият у нас,това не ги прави по-малко качествени.Аз съм си купувала дрехи от чужбина на много други марки  и пак шити в Бг-имам си ги от години и не са мръднали,което е важното за мен./купих си панталон от Мексико,шит в БГ  Grinning/А за определяне себестойност-качество-крайна цена,никой не го интересува.За мен е важно една дреха да ми харесва и да ми е по джоба. bowuu

# 151
  • Мнения: 205
трябва да ти е гадно,за да разбереш че живееш Sick

# 152
  • Мнения: 23 320
трябва да ти е гадно,за да разбереш че живееш Sick
newsm78Това не е философска тема,да не си се объркал,а Мечо Пух???

# 153
  • Мнения: 205
ами почна да ме объркваш,с това робуване на марки

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
А ти chocha какво искаш да ми кажеш?
Защо реши,че искам нещо лично да ти кажа.
Просто продължавам цитата "блажени са вярващите,защото те не виждат...."-сори за спама,ама ми беше на езика.
По повод къде се шият Манго мога само да кажа,че като го отвориха магазина на Витошка не се шиеха в Бг,защото фирмата ,където работеше мъжа ми им караха стоката до Бг.Сега вече незнам? Hug

# 155
  • Мнения: 4 371
А ти chocha какво искаш да ми кажеш?
Защо реши,че искам нещо лично да ти кажа.
Ми не знам Confused Сори  bouquet

# 156
  • Мнения: 23 320
ами почна да ме объркваш,с това робуване на марки
Грешиш,аз съм последният човек,робуващ на марки.Другия път  стреляй по-точно с такива изказвания. Peace

# 157
  • Мнения: 1 544
чудя се аз ли съм единствената която неможе да си хареса нищичко в МАНГО  newsm78
цените са им добри особено на намаления та се подлъгах аз веднъж по ефтинджоса та си взех една блузка еее ама няма такава материя няма такава гад аз по принцип почти не се потя ама с това ,,марково,, чудо се потя като животно  #Crazy Sick

# 158
  • Мнения: 4 371
Аз им харесвам панталоните. Кройките са им добри и седят много хубаво на моето дупе. На приятелката, с която обикаляме по магазините - също. А и панталоните, които аз харесвам са или памук, или лен. Естествени материи с две думи Simple Smile
Може твоето попадение да не е точно Confused

# 159
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
чудя се аз ли съм единствената която неможе да си хареса нищичко в МАНГО  newsm78
цените са им добри особено на намаления та се подлъгах аз веднъж по ефтинджоса та си взех една блузка еее ама няма такава материя няма такава гад аз по принцип почти не се потя ама с това ,,марково,, чудо се потя като животно  #Crazy Sick
  И аз не ги харесвам. SickМного трудно е нещо да ми хване окото.Една позната ми подари панталон на Манго но не от тук купуван.Мога да кажа 4е ка4еството страхотно.Тук ми се виждат само парцаляци. ooooh!

# 160
@Дуци Едва ли и двамата може да бъдеме сигурни от къде идва платът за дрехите Wink
Но не това е въпросът.
Идеята е такава че когато аз дам 400 кинта за некви обувки искам тези обувки да са произведени не в България ами внесени от чужбина или от съответната държава в която се намира дизанерът произвел обувките, искам обувките от читави материали. Ако искам да си купя български обувки ще отида по жданов или по илиенци и ще дам за тях не повече от 100 кинта. Не ми е притрябвало да купувам българска стока замаскирана като западна на цени по високи отколкото са на запад.
Междо другото аз не съм много моден експерт, да не кажа че съм инвалид но съм чувал че има дрехи които не могът да бъдат шити ако нямаш някакви специални машини които ги няма в BG и когато някой българин реше да произведе "западна" дреха в България той не разполага с тази машина и съответно не прави дрехата качествено ами се опитва да скалъпи нещо колкото да се води за MANGO (примерно)
За дизайн тука не си говориме - то оставаше и в България да правиме дизайна на MANGO и съвсем ще ги изместиме европейците Simple Smile

# 161
  • Мнения: 1 544
добре бе  Дуци  не са ли ти много дълбоки панталоните на МАНГО аз съм пробвала поне 10 различни модела и все са ми до под мишниците егати каръка съм  newsm78

# 162
  • Мнения: 23 320
чудя се аз ли съм единствената която неможе да си хареса нищичко в МАНГО  newsm78
цените са им добри особено на намаления та се подлъгах аз веднъж по ефтинджоса та си взех една блузка еее ама няма такава материя няма такава гад аз по принцип почти не се потя ама с това ,,марково,, чудо се потя като животно  #Crazy Sick
Споко,и аз не си падам по Манго особено много,пък и нищо не ми стои добре.

# 163
  • Мнения: 4 371
добре бе  Дуци  не са ли ти много дълбоки панталоните на МАНГО аз съм пробвала поне 10 различни модела и все са ми до под мишниците егати каръка съм  newsm78
Миии не newsm78 Точно под шкембето са ми Simple Smile

# 164
  • Мнения: 3 153
Аз харесвам определени неща от МНГ и не съм им тотален фен. Но досега не съм си купувала нещо от тях, което да е Made in BG, а и знам с какви контейнери им караха стоката от чужбина, макар че за добра фирма нямам нищо против да има производство у нас, защото съм сигурна, че се държи на качеството и материалите. Честно казано предпочитам да си купя нещо с лейбъл от БГ, вместо от Китай, Малайзия, Хонг Конг и др. подобни, както са масово! Много малко неща имам, които са Made in U.E.

Общи условия

Активация на акаунт