Любители на Котки - Тема 122

  • 59 724
  • 752
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14 312
Опитай също да решеш котето по-често и да ги отделиш (ако и доколкото е възможно)

# 526
  • Мнения: 4 042
Понеже знаете тук историята на Пипе, та да ви кажа.
Говорим си преди малко със сина ми:

Аз: Виж я каква порасна, колко са ѝ дълги краката, майка ѝ не беше такава, беше дребничка. Сигурно на баща си прилича.
Той: А може да е мутирала в канала като костенурките-нинджа.

 Joy

# 527
  • Мнения: 4 406
Мноо Ви благодаря момичета за съболезнованията и подкрепата  Gift Heart

Много е трудно да си живял 30 години в София и да дойдеш в едно село. Както и да е, на новите ми новодомци им намерих домче. Тук в селото едно семейство искали малки момиченце и момченце. Какво става тази година, гледам и по Благоевград, по-малко котета има родени
Ремонт с коте - има боя по опашлето, нослето и ушето.
Колко ли струва първата ваксина, аз ще проверя де, ама  така мързеливо питам!

# 528
  • Мнения: 54
Мноо Ви благодаря момичета за съболезнованията и подкрепата  Gift Heart

Много е трудно да си живял 30 години в София и да дойдеш в едно село. Както и да е, на новите ми новодомци им намерих домче. Тук в селото едно семейство искали малки момиченце и момченце. Какво става тази година, гледам и по Благоевград, по-малко котета има родени
Ремонт с коте - има боя по опашлето, нослето и ушето.
Колко ли струва първата ваксина, аз ще проверя де, ама  така мързеливо питам!
И първата и втората ваксина ни бяха по 35лв, за София става въпрос.

# 529
  • Мнения: 4 406
Мерси, Ксеня

# 530
  • Мнения: 2 156
Алечка, Таня, благодаря за отговорите. Котето си е ОК, но не посмях да го оставя дълго напудрено и го измих. Стоя ми в скута, докато изсъхна, за да го разсейвам и да не се ближе. Абе, цял ден му бая, като на бебе. Никакви твари не забелязах, залепнали по кожата, както предишния път. Весело е, дивее и яде.

# 531
  • София
  • Мнения: 3 484
Моят котан си има ново легълце (веднага си го припозна и се "нанесе" там) Blush





Но винаги предпочита на мама на леглото...

Скрит текст:


# 532
  • Мнения: 1 486
Моята котана опознава бръшляна 😀

# 533
  • София
  • Мнения: 4 714
Гоним мухи или някакви други гадини:
http://oi64.tinypic.com/f556w5.jpg

Aман от вас, спи ми се:

# 534
  • Мнения: 4 406
О, Майче, ново съкроевище ли имаш. Heartpulse
Събуждам се сутринта с 3 котета - Анна-Мария и онези двечките. Върнали се, качили се по лозницата в стаята.
Такова удоволствие 3 мъника да ти мъркат.
Трябва да кажа на братовчетка ми да ги заключи у тях, да си научат новото домче.

# 535
  • Мнения: 30
Мами, познавате ли някой, който да търси коте за осиновяване? Този сладур ни го подхвърлиха в двора на вилата преди около 2 седмици. Котето е женско и е на около 6 седмици. Грижим се за него, но в къщата не се живее постоянно, а не останаха живи съседи, които да го хранят. Взехме го временно в апартамента в София, за да не остава само на село, но не можем да го гледаме поради алергии. Много се надяваме някой да поиска да го осинови, тъй като само сигурно няма да оцелее. Много е игриво и се развива добре. Пуснахме обяви тук-там, но засега нищо. Не знаем какво да правим.


# 536
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 840
Здравейте, налага ми се да пръскам двор срещу комари. Но чета, че повечето препарати от типа на Фендона и Фовал имат карантинен срок 1 ден и не трябва да се разхождат животни в това време. А през двора минават улични котки, някои са и майки към момента.

Имате ли идея за някакви по-безвредни препарати против комари за пръскане вън и вътре, които са безвредни за котки?

# 537
  • София
  • Мнения: 4 714
Jerry, Hug относително ново е. На 13 септември м.г. го одомоших. Wink
Ето го при първата ни среща:

Една съфорумка го намерила, дала го в клиника(много болен, чакали го да умре), събирахме пари във форума за престоя му, беше полуосиновен в Германия, но в клиниката живееше в покрита клетка и реших да го взема докато стане време за ваксината.
Влюбихме се един в друг и официализирахме отношенията си с паспорт и печат. Party bowuu
На снимки много прилича на Маци, но на мен въобще не ми напомня за нея, като характер, поведение, всичко е корено различен.

Много са сладки когато са малки, че и три. Особено като мъркат Heart Eyes 

Tungsram, много е сладка. Heart Eyes Дано й намерите дом. Praynig Много трудно е, котенца се раждат много и почти непрекъснато. До късмет си е. Пускай обяви във всички ф.б. групи.

Джулая, нямам представа за тези препарати. Peace

# 538
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Майя, твоят Котуньо има външни белези на мейнкуун Simple Smile Късметлия е момчето Simple Smile
Джери,  не е случайно, че се връщат при тебе. Толкова са мънички, а вече те обичат. Simple Smile

# 539
  • Мнения: 14 312
Здравейте, налага ми се да пръскам двор срещу комари. Но чета, че повечето препарати от типа на Фендона и Фовал имат карантинен срок 1 ден и не трябва да се разхождат животни в това време. А през двора минават улични котки, някои са и майки към момента.

Имате ли идея за някакви по-безвредни препарати против комари за пръскане вън и вътре, които са безвредни за котки?
С Фендон разреден с вода пръскам в къщи, когато се объхлим. На опаковката пише, че не е опасен за топлокръвни. И съм питала в аптеката. На котката нищо и няма, пускам я когато изсъхне.

Общи условия

Активация на акаунт