Лятна на Мамите от ИБ

  • 45 286
  • 578
  •   1
Отговори
# 540
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Сестра ми миналата година за Коледното фирмено детски парти ги беше викала тези, доволна беше сякаш... не помня...

Ние сме Ок, Благодаря, края на учебната година и аз съм чисто луда... не спя изобщо, ама съвсем, и Нз до кога ще изкарам... днес беше представлснието на Ема от балета, голямо вълнение... Чакам да ми се обадят за паспорта да ходя да си го вземам... иначе Коледно украсено е навсякъде, но е различно - топло и шейни с елени...

# 541
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Поспаланче.това и на мен ми изглежда интересно.Но цените сигурно ще са космически.
Алисче,и на мен ми се вижда рано да го пускам още на градина,но педи,а и лекарката от детско,която ни изписа и днеска бяхме на контролен каза,че е достатъчно и Понеделник да съм го пускала.Само се моля да изкара две седмици здрав до тържеството и после като запразнят чак на 7.01.ще са на градина.

# 542
  • NE
  • Мнения: 10 999
Бени, видях как слънцето пече една ваша елха пред някакъв център. Позволих си дори снимката да я покажа на 5 клас, че учим защо е един сезон в северното и друг в южното полукълбо.
Нашето тържество е в четвъртък. Директорката иска да сме с маски. Намерих една мацка да ги прави и се надявам да се  получат яки.
Алекс е с някакъв обрив около устата. Мажа с разни кремове. Май ще сменям отново козметиката.
За коледните подаръци май ми се залага на сигурно и ще обикаляме магазините, сиреч Джъмбо. Баща им и той има притенции каква марка, да не е китайска и т.н. Почвам да мисля и партито за Алекс, но ние вкъщи си ги правим. Нямам желание за детски центрове.

# 543
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Цветенце,  обрив около устата бих го свързала с нещо хранително,  или студова алергия.
Аз се мъча да се разболявам за 3-ти път вече. С ужасно червено и болящо гърло съм,  и задна хрема. Едва в 8 г. с. +1д.  съм,  дано се справя без сериозни лекарства. Не мога да си отпусна душата и за един ден...

# 544
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Цвете,обрив около устата може от храна да е.
Арвенче,аз съм болна също.Пия Тайлол Хот,АЦЦ и си капя капки в носа,но ефект няма.На лекар още не съм ходила,но ако продължавам така с кашлицата и ужасната хрема се е видяло,че без няма да мина.

# 545
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Фея да, това ни е елхата в центъра, хубав аналог си направила на децата Simple Smile
Arven_89 пиеш ли нещо като биозин?


# 546
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Пия, Бени, даже по 2 на ден от вчера.
Сигма, да дойде да разкаже как е Лия, братчето ...
Честит празник на Меца и на мен, да сме живи и здрави, и все така ученолюбиви! Wink

# 547
  • NE
  • Мнения: 10 999
Арвенче, Биозин мама е добро решение. Сестра ми пиеше и след притеснението, че беше контактна с варицела.
Бени, много се впечатлиха децата. Просто на мига ми дойде на ум и я показах.
Дани, първо се обрина жестоко по дупето след последния АБ, после пак в същата зона от едни калпави памперси и накрая около устата. Мисля, че се свързани нещата. Пак ще го къпя с Уриаж и се надявам да уравновесим нещата, но мажа и с едни мазила. Вилито на неговата възраст и той правише подобен обрив, но по бузите.

# 548
  • Мнения: 39 302
Сигма, да дойде да разкаже как е Лия, братчето ...
Ох бре, ще ме умориш от смях Joy. Сигурно е добре, не знам.

# 549
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Честит празник на студентките!

# 550
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Ми кажи как е Лия,  пък тя може да е казала нещо за брат си,  ако се виждат Simple Smile 
Благодаря,  Мраве! 

# 551
  • Мнения: 39 302
Виждат се. Но не говори много за него. Пък и аз не разпитвам. Ако реши нещо да ми каже.
Иначе е по два дни  в седмицата при тях. Дори днес е с мащехата си на работилничка за книжки. Много е добра и много съм и благодарна, че се грижи добре за детето ми.

# 552
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Сигме,радвам се,че е добре Лия и че се грижат добре за нея.
Честит празник на студентите.
Бени,Вие как сте?

# 553
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Не може да му е весело на човек.Сега идвам от спешното,че продължавам да бухам яко и да вдигам Т и след преглед и рентген се оказа,че съм с двустранна бронхопневмония.Изписаха ми АБ Лефлокс и утре при доки да реши тя дали съм за болница.Проблема обаче е,че и да не съм нямам вече дни за болнични и не знам какво ще измисли тя.

# 554
  • Мнения: 4 087
е ще те прати на ЛКК какво ще измисли, то пък много сложно, особено с пмневмония. Бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт