Лятна на Мамите от ИБ

  • 45 225
  • 578
  •   1
Отговори
# 525
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Арвенче,по семейни причини в 4 група при нас са само 10 дни,а аз съм ползвала 2 вече и да ги пусна ще са още една седмица.След това и да не искам пак ще трябва да го пусна няма къде да отида.

# 526
  • Мнения: 4 087

а може и две, ефектът ще е поразяващ, нали и аз си имам една лигла вкъщи.....само чакам март да и гледам сеира Grin

Поспаланче, да сте живи и здрави със Слав Simple Smile Хубав празник.

# 527
  • Мнения: 2 843
Поразмърдах ви Grinning
Честит да е Слав! 😘💖

# 528
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Кокос тъкмо щях да гледам дали има др тема Joy

# 529
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бени вие как сте? Коледа по къси гащи, а?
Оффф аз се опитвам да организирам на Слав РД. С порастването става по-сложно-иска да поканим повече деца,а детските центрове дават оферти до 8-10 деца и след това е яка резачка. А и вече не им е интересно на детски център.

# 530
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Бени,как сте?
Поспаланче,ние на Дени го правихме на заведение с детски кът,но пък децата бяха малко.
На мен за да не ми е скучно Дени се оправи и аз се разболях сега.Кашлица,ужасна хрема и всичко ме боли.Натъпках се Тайлол Хот ,чайчета и капки за нос и само се моля да не го заразя пак,че вече ще се  #2gunfire

# 531
  • Мнения: 4 087
Те януари половината окапват.....

# 532
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Прахче и аз си мислех така, ама миналата година не дойдоха само 3  от поканените 20. И то защото бяха извън града на почивки, а не болни. Както и да е утре ще го накарам да ми каже кой иска да поканим, за да знам какво да търся като оферти. Щото няма време вече.
Иначе това сме си харесали, но за целта трябва да намерим и място, където да стане.http://www.madlabshow.bg/

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 10:18 от pospalancho

# 533
  • София
  • Мнения: 4 114
Ехоууу,

Следя ви, но нямам какво толкова да пиша. Всички болнички да се оправят.

Бени, как сте?
Дани, и според мен седмица и малко е доста кратък срок за да го пуснеш отново на детска, особено след толкова тежко боледуване. А и сега с това променливо време яко върлуват вируси.

Аз си я държа вкъщи и ще го мисля кога да я пусна....мислех януари, ама нещо май ще е февруари...

# 534
  • Мнения: 4 087
Прахче и аз си мислех така, ама миналата година не дойдоха само 3  от поканените 20. И то защото бяха извън града на почивки, а не болни. Както и да е утре ще го накарам да ми каже кой иска да поканим, за да знам какво да търся като оферти. Щото няма време вече.
Иначе това сме си харесали, но за целта трябва да намерим и място, където да стане.http://www.madlabshow.bg/


Това много готино и аз се чудих за Ивката за щура лаборатория тази година, ама малками се видя още., ама мисля,.ще му се накефят вашите много Simple Smile Тя всеки ден си мени настроенията какво парти иска, първо беше калинка, после пони......а напоследък се е запалила по Космос, купувам разни енциклопедии на поразия, а любимата планета е Сатурн. Сега ще и взимам един планетариум за Коледа, иначе купих и Легото, ама търся ей туй нещо....ако не ще го поръчам от Амазона де и ще поръчам на шефовете от Щатите да го домъкнат, те сега нали ще ходят там за празниците.
Та иска парти на Космос, къде да го диря сега аз тоя космос. Айде тортата ясна, ама декорации, аниматори.....та голяма чудесия .

https://www.fatbraintoys.com/toy_companies/university_games/3_d_ … oduct_description

https://www.amazon.com/4M-Glow-System-Mobile-Making/dp/B000HGHH58

# 535
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Прахче тези същите имат и мобилен планетариум. Ама вероятно цената ще е уау. Обаче пък вие сте там и няма да имате пътни разходи. Щото аз трябва да им платя освен всичко друго и 90лв пътни. А трябва да намеря и помещение/ресторант където да стане цялата галимация. Ще видя какъв списък ще ми даде Слав пък ще го мисля.

# 536
  • Мнения: 4 087
То беше в Бургас миналата година този планетариум и май точно януари.....какъв е шансът да дойде пак и да не трябва да го наемам специално за нея, то тоя планетариум беше някаква инсталация временна хммм.....ти много добра идея ми даде, ще ги питам, колкото да припадна най-вероятно от сумата /Хабсурд финансов, мога да запитам, ама си го представям вече/

# 537
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Щурата лаборатория са си от Бургас, просто правят такива занимания из страната.

# 538
  • Мнения: 4 087
Да, от Бургас е, ама тея космическите инсталации, планетариуми, не са им постоянни в детският център, което ме довежда на мисълта, че е дошло от някъде....ще видим, писах им...

# 539
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Планетаруима е към тях, но пътуват доста из страната и вероятно не се задържа често в Бургас. Но пък предполагам имат график за месец напред и ще ти кажат дали може и на каква цена. На мен ми дадоха оферти за различните видове шоу и са ми писали,че за планетариума офертата е абсолютно индивидуална. Но мен не ме интересува той, защото тук има към природонаучния музей и вероятно повечето от хлапетата са ходили там и едва ли ще им е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт