Лятна на Мамите от ИБ

  • 45 343
  • 578
  •   1
Отговори
# 75
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит рожден ден на Марти! Да е здрав, усмихнат и много игрив.
Весел празник, Момченце!

Ние тръгваме пак "доктор" щото снощи ми качва едни 38-39° С цяла нощ. Дано се размине АБ, но с тази Т ме съмнява. Г(р)адински вирус.

# 76
  • shumen
  • Мнения: 18 186
Моме,честит рожден ден на Марти.Да е жив и здрав и много да Ви радва.
Цвете,снощи четох,че има някакъв вирус с висока Т сега и скарлатина също.
Аз пак съм в паника.При нас в градината освен варицелата има и скарлатина.Вчера госпожата ме пита няма ли да го спра за всеки случай,но няма да е огрее.Не виждам какъв е смисъла след като два дни е бил контактен.

# 77
  • Северозапада
  • Мнения: 5 486
Честит рожден ден на Марти! Да е здрав, все така усмихнат и много да ви радва!
Фея, дано не стигате до АБ!

# 78
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ангина. Изписа педи АБ, че температурата е от 3 дни и снощи едвам я смъквах вече. Затова почваме лек АБ и дано мине бързо. Няма трета сливица, но има тъкан и други две. Все пак има разлика от преди.

# 79
  • shumen
  • Мнения: 18 186
Цвете,давай АБ,че тия ангини и Т насред лято са ми кошмар.Дано се оправи скоро Вили.

# 80
  • NE
  • Мнения: 10 999
Там е работата. Липсата на трета сливица улесни доста състоянието му. Преди беше на умирачка, а сега само го кротва високата Т. Ама той ми сочише гърлото от понеделник и викаше "доктор".

# 81
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Фейче бързо да минава. Определено без третата сливица да задържа сополите ги карат по- лесно.
Моменце и тук жив и здрав да ти е Марти. Много щастлив, мъъъничко по- кротък и най- добрия батко.
Ние утре сме на алерголог. Обриви няма вече. Са им 10- тиина пъпчици като мехурчета по свивките на  крачетата. Май пак е някаква контактна реакция. Да видим какво ще измисли утре доктора.

# 82
  • Мнения: 11 528
Благодаря за пожеланията, момичета, много светъл празник ни е! Особено като си спомним през какво минахме, за да дойде. Почeрпката ще е снимкова във фб Grinning
Фейче, бързо да минава, без усложнения!

# 83
  • shumen
  • Мнения: 18 186
Цвете,как е Вили?
Моме,да си изкарате хубаво.

# 84
  • NE
  • Мнения: 10 999
Разреди вдигането на Т от 2 на 6 часа. Боли го гърлото, но пък яде и пие вода.

# 85
  • Мнения: 4 087
Хора направо ме плашите като почнат така един през друг и през месец, два макс.....направо седя и се кръстя да не идва насам, че не е работа това, Ивейн не ми е боледувала от зимата и се чудя колко още ще продължи това щастие. Сякаш обаче и попорасна и закрепна имунната система и по леко ги прекарва. Най ме плаши мен летният период заради ентерото, че тя почне ли да повръща, щото е и кльощавичка.....тропясва бързо.

Моме да е жив и здрав, див и все така прекрасен и дано ви слуша все повече. Прекрасни сте, видях снимките  в нета Simple Smile

# 86
  • shumen
  • Мнения: 18 186
Цвете, радвам се,че е по добре Вили.Прочетох във фейса как се е излекувал и настръхнах.

# 87
  • NE
  • Мнения: 10 999
Днес просто ми кипна с поредните притенции на младата госпожа на Вилизар дето се взела за божество.  Не знаела как ще стане да е цял ден, как щяла да го приспива и т.н.  Чак дойде за подкрепление новата им госпожа, която слиза от 4 група. Познайте дали не изнамерих директорката в отпуск. Даже и сечено ми направили като я предупредили. Друга песен се запя в крайна сметка.  Но аз не вярвам докато не видя.

# 88
  • Северозапада
  • Мнения: 5 486
Много ги мързи повечето учители да се занимават с по-"трудните" деца. На родителите на дете от нашата група са казали, че не могат да се оправят с него, не искал да участва в уроците и т.н. Заобиколно са ги подканили да го преместят в друга градина. Е, то ако от всякъде така ги гонят къде да го записват това дете 😡

# 89
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Фейче хич не им цепи басма. Аз съм казвала че на Слав групата си имат едно буйно дете, което в началото беше зад всяка беля и общо взето повечето момчета го следваха в дивотиите и лиготиите и периодично отнасяха по някой тупаник от него, ако все пак дръзнат да вземат нещо, което той е решил, че няма да им даде. Учителките молиха родителите да го водят на психолог. Майката беше решила да го мести в някаква специализирана ДГ и тогава едната учителка я беше разубедила. Оплакват се на родителите от дивотиите, които върши(последно беше смъкнал на едно от момичетата гащите, иначе веднъж се оплакваха че пикаел нарочно в коша за боклук като му направят забележка за нещо), но не вярвам някой изобщо да е дръзнал да иска да им го водят половин ден.
Слав е вкъщи. Лекуваме бактериална инфекция около едната ноздра. Почна с 2-3 ситни пъпчици с връх, щерката на ЛЛ я замества и реши, че е херпес та мазах ацикловир 2 дена, но в крайна сметка ни прати в кожния диспансер, където доктора само като го погледна и каза за какво сме при него. 3 дена мажа с фусидин и вече раните се затвотиха, а кожата отдолу е нова и розовка.
С Бубето пък минахме прегледа при алерголог. Диагнозата за отминалите вече обриви е фитофото чувствителност. С няколко думи като рови в тревата и бере глухарчета те правят кожата много чувствителна към слънцето и това активира алергичен контактен дерматит.
С колко ли още шантави диагнози ще се срещна покрай двамата не знам.

Общи условия

Активация на акаунт