ЯНУАРЧЕТА мънички,скоро зъбчета ще имат всички!

  • 12 522
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 126
Бон Тони миличка бъди силна,недей да плачеш Hug Знам че  думите ни няма да могат да променят начина по който се чувстваш,но дано всички положителни мисли които насочим към малкият Ванюшка помогнат поне мъничко всичко бързо да остане в миналото и да се радвате безкрайно един на друг Praynig Милото детенце Heart Eyes дано наистина това да ви е последният гипс thumbsupМногоооо целувчици на малкият юнак  love001
Ние сме вътре цял ден-много ни е студено.Обаче май ще поизлезем че сме малко нервни поради този факт Mr. Green
Приятна вечер на всички  bouquet

# 46
  • Мнения: 144
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИТЕ НИ ДЕЧИЦА! НЕКА ДА ИМАТ НАЙ-ПРЕКРАСНОТО ДЕТСТВО И ДА БЪДАТ МНОГО ОБИЧАНИ!
За съжаление не можах да отида на протеста, защото имам проблем с придвижването, но се надявам исканията ни да бъдат чути и изпълнени, че да продължават да се раждат деца в тая България и да има кой да остане тук.
Момичета, поздравления, страхотни сте!

# 47
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
BON_TONI,дано това е последния гипс на Ванката.Стискам палци да се оправя вече малкия сладурчо.Знам,че не ти е лесно да го гледаш така,но скоро ще свърши.Ами,поплачи си,пък ще ти олекне.

# 48
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
                             baloni ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА!!! baloni
    НЕКА СА  ЗДРАВИ, УМНИ,ЩАСТЛИВИ И С ЛЕКОТА ДА ПОСТИГАТ ЦЕЛИТЕ СИ!!!
BON_TONI,наистина много се измъчихте и ти и твоето момченце.Дано това стоене с  гипса  да даде резултат и да  не се налага  операция Praynig.Много гушки на малкия сладур и усмивки на мама.
Des29 ,на тази снимка Вяра е направо като кукличка Hug

# 49
  • Мнения: 2 126
   Des29 ,на тази снимка Вяра е направо като кукличка Hug
Много ти благодаря Embarassed Blush Това е единствената рокля която и става (всичко и е голямо),та я бях нагласила така онзи ден за визитата при доктора-беше голяма жега а тя беше наистина много сладка bowuu

# 50
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте мили момичета и сладки малки бебешорчета wavey
Знаете ли покрай тревогите с Ванюшката забравих да Ви се похваля ИМАМЕ СИ ВТОРО ЗЪБЧЕ newsm47 newsm68.Много е сладък как само белеят и боцкат ама от време на време докато суче като стисне Sick #Crazy,ама какво да го правиш като ми е душичка  smile3541.А и ние от известно време се обръщаме от гръб по корем и когато му свия крачетата той си изтласква ръчичкити прави нещо подобно на пълзене newsm30.
Des29 Вяра е като една истинска принцеса babydust7
Абе много са хубави тези нащи бебчета Party
Много целувки на сладките бонбончета и приятна и спокойна вечер  love001

# 51
  • Мнения: 2 126
Честито второ зъбче на Ваньо Heart Eyes Бързат,бързат тез наши сладури да пораснат Grinning
Des29 Вяра е като една истинска принцеса babydust7
Абе много са хубави тези нащи бебчета Party

Ооо благодаря  bouquetТаз моя дъщеря много поздравлемия отнесе  Joy
Вярно че всичките ни януарчета(родени през януари и декември Wink) са невероятни сладури.Да са ни живи и здрави Hug

# 52
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
При нас преди малко имаше тържествена заря по случай утрешния 2 юни.Беше много красиво.Очаквах Мария да се стресне от гърмежите,но тя изобщо не потрепна.Спи като пън човечето Laughing.

Я кажете какви подаръци получиха вашите съкровища за празника.Мария си има вече чадърче за количката от баба,а от мен много сладка рокличка с гащички и шапка Heart Eyes,а от тати мноооооооого целувки,нали не е при нас Cry.

# 53
Честит празник на всички бебонченца !!! Да са ни живи и здравички  и нека имат най - щастливото и безоблачно детство ! Two Hearts  ura Tada newsm32 newsm32 newsm32 smile3535  261uu Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss

Bon Toni, не се притеснявай, всичко ще се бъде наред.   bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 910
Хехехеее, доживях да празнувам първи юни...но вече, като майка... Grinning
Честито на всичкини - и дечица, и майки...хайде  и татковци, и баби, и дядовци.   Laughing Grinning

P.S. Сега ще проверя дали мога да гледам новините по bTV и да видя как е минал протеста.

# 55
  • Мнения: 3 336
   baloni Честит първи  празник на нашите дечица!

                               Да растът здрави и щастливи!
  baloni  ura dancing


Браво mishlentze,браво Тошева!

Каза основното,ясно и точно! И да си била притеснена не личеше,напротив!

Ама какви хубави мами съфорумки си имаме..!  4470

Благодаря, бодливата Flutter И аз мисля, че добре се представих по нова, като ме ядосат и ставам много устата, по канал 1 сутринта понеже беше дошла една мацка в подкрепа и на казах много неща, но дядката по нова, лелеее, ако ми беше пред очите #2gunfire

# 56
  • Мнения: 3 336
Макар и на патерица, честит празник на всички дечица, нека са ни живи и здрави, с всеки ден все по-жилави и сладки Peace

Бон Тони, вие на всеки гипс по зъбче, а Grinning Хайде другия път следващата зъбче да е без гипс ако може Rolling Eyes

Ние още нямаме зъби, иначе се лигавим яко и си гризам юмруците Crazy Но пък Ники вече  като го изправим  и подпрем на леглото и той седи прав и се държи само на пречката на леглото Shocked Това от онзи ден Laughing Ама избягвам да го правим да не му се изкривят крачетата. Иначе е много жилав и дори се опитва да седи сам, онзи ден си постоя доста време и гледаше с интерес крачето си от 10 см разстояние Joy Ели е по-крехка и освен да я пробвам да седи, друго засега не смея. Даже и като седи главата й се кандилка много, всички казват, че има дълго вратле и затова Flutter

Иначе играем с едни дрънкалки, особено  Ники много се забавлява, а и двамата се въртят като пумпали в леглата и вече спят без възглавнички, защото по някое време си ги мятат върху главата и се почва страшен рев посред нощите ooooh!

Ели ми е толкова спокойна, направо няма нищо общо с брат си, той е такава шуга, че една приятелка миналата седмица поиска да го подържи и след 10 минути каза, извинявай, но не мога повече, той не спира да шава и се върти на всички страни ooooh! И иска само на ръце, някакъв ужас е Tired Кой знае какъв ще стане, той баща му е такъв, де, няма да се метне на гората newsm78

Снощи мъжа ми заяви, че когато започнат да учат песнички и щял да го научи Ники като иска някой да му изпее песничка да пее следното ` парарера, мене ме нЕма в цЕлата схема, пара ми трЕбА за злоупотреба`. Това е някаква нова песен на Ъпсурд ли, на Хиподил ли #Crazy

Ще ме побърка този моичкия ooooh!

# 57
  • Мнения: 447

P.S. Сега ще проверя дали мога да гледам новините по bTV и да видя как е минал протеста.

И аз гледах през Neterra сутрешния блок и новините. Момичетата се представиха страхотно и дано се намери правилното решение за българските деца. Поздравление за организаторите на протеста   bouquet

п.с. Аз също се разписах в подписката, но не защото касае лично мен (бях в неплатен последните 6 месеца преди отпуска), а защото имате право в исканията си и дано децата на България бъдат подкрепени и материално!

# 58
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
baloniЧестит 4ри месечен мини рожден ден на малкия Даниел на Gerylyn! Да расте здраво, умно и много щастливо най-малкото ни януарче!   baloni

# 59
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
mishlentze - браво на малкия Ники! Много жилаво детето от малко! А, вчера за интервюто по Нова - БРАВО! Само дето ти дадоха много малко време! Тоя дядка наистина е за разстрел, то по неговите думи, трябва да отидем и да си изберем един безработен и да му поверим детето си за отглеждане, щом са ни малко парите, а ние на работа! А, той като дядо дали би си поверил внучето на някой случаен?!!! И, това с количките - баси! Той, през цялото време нищо не каза, но накрая се изказа много неподготвен! Тя Лора добре му го каза - "не мисля да ви каня, когато майките са тук....защото ми се струва, че ще имате нужда от охрана"! Отделно изказването му, че ако и нашите родители са мислели така, нас е нямало да ни има...е да ама не точно! Ще ви копна мнението на майчето, което е написала в електронната подписка:
"Третото си дете родих през 1990г.За 16 години държавниците нищо не направиха нито за децата, нито за майките.Подписвам се с НАДЕЖДА, че внучето ми ще расте в една България, с държавници които да мислят за бъдещето на нацията ни. Много от тях са на моя възраст и да си припомнят, че преди т.н. "демокрация" една майка с три деца получаваше детски надбавки в размер на 115 лева/за първо 30, за второ още 30, за трето 55/ при положение, че цените на детските дрехи и обувки бяха много много ниски, а сега цени високи, детските мизерни."
А, мен супер много ме е яд, че не се дигнах да дойда, а позволих на гадното време да ме уплаши и си останах в къщи! Ама нали детенце е преди всичко! Следващият път ще ангажирам предварително бабата да си стои у дома и да гледа Алекс, и ще съм на линия! Наистина срамно малко майки е имало! Е, снощи майка ми ме зарадва, че вчера специално е минала за да разпише на място подписката, та все пак е имало присъствие и от нашата фамилия, но и според нея са били малко!
Извинявам се, че размивам темата!

Общи условия

Активация на акаунт