Кралски работи и клюки - 13

  • 72 107
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
По TLC са давали филм за сватбата на Хари и Мегън. Някой от вас гледа ли го? Имаше ли нещо интересно?

# 46
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Аз гледах този, който даваха в събота по Нова, веднага след сватбата. За същия ли става дума?

# 47
  • Мнения: 14 635
В самото начало на връзката си пак са били в Африка на почивка.
Да,когато е сложила рога на тогавашният си приятел,чистата и искрена актриса. FlutterВ Ботсвана са били и се предполага,че и сега ще отидат точно там.И както написа някой по-назад,ако Хари не беше принц,едва ли щеше да му обърне Фнимание newsm48

# 48
  • Мнения: X
Цитат на: ЗлаВещица link=topic=1039500t.msg36785318#msg36785318 date=1527172435
Братовчедите на Уилям и Хари - Луи и Кити Спенсър, които направиха впечатление на сватбата:

http://www.spletnik.ru/buzz/monarchy/82521-v-seti-obsuzhdayut-24 … rintca-garri.html

На нищо не приличат всичките Спенсърови, а Долче и Габана са направили каквото могат. На снимката с червената рокля и очилата Кити е супер зле.
Аз по принцип съм анти фен на британските прелести, а тези субекти според мен са типични представители на тази категория. Затова и се радвам на Мегън, добрия вкус на Хари и бунтарския му дух. Мисля че ги е наследил не от майка си, а от баба си Бети. Същият дяволит поглед има и тя като се отпусне.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 977

Видях, че в статията се споменава Чарлз II. Ако сте чели "Вечната Амбър", тя е базирана върху онова време.


Ооооо, много любима!
Друга интересна от това време е любовницата на брата на Чарлс II, Джеймс II - Арабела Чърчил - нейни потомци са рода Спенсър (Даяна), както и рода Алба в Испания.
Една от любовниците на Чарлс II е също от предшествениците на Даяна, а друга на Сара Фъргюсън и Камила...

# 50
  • Мнения: 8 806
Намирам семейство Спенсър за  най-доброто, което Англия може да предложи като визия. Покрай  Даяна имах лошо мнение за брат й, защото й е отказал да я приеме в имението след развода, но след като прочетох един доста обширен материал за него, за имението и семейството им коренно си промених мнението. Беше изключително интересно за четене, дори не съм предполагала, че животът на един съвременен аристократ може да изглежда така през друг поглед.

# 51
  • Мнения: 18 560
Много интерсни неща се споменават тук. Благодаря за което. Хич не се впечатлявам аз от кралските любовници-туй си е нещо съвсем в реда на нещата.
Не по една,а доста са имали и си се е смятало за нещо съвсем нормално.
В  миналото се е приемало някак в реда на нещата да си имат любовници мъжете,  а и не само за кралете в частност се отнася. Аз съм голяма фенка на Тюдорите и познавам историята им в детайли. Една от най-интересните любовници превърнала се в кралица и изобщо историческа личност-жена за мен  е Ан Болейн.
По ТЛС в четвъртъците ще дават специална поредица за сватбата. Днес я изпуснах, но предполагам ще я повторят много пъти.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 988
Започнах да гледам Короната и не мога да спра! Страхотен, вече съм на епизод 5, от следобяд до сега Simple Smile

# 53
  • Мнения: 18 560
Започнах да гледам Короната и не мога да спра! Страхотен, вече съм на епизод 5, от следобяд до сега Simple Smile


Братовчед ми,който не гледа историчеси сериали ми го препоръча горещо. А аз която гледам само такива как досега не съм го почнала....сигурна съм,че ще е много интересен.
Викторията я зарязах, нещо не ме впечатли.

# 54
  • Мнения: 14 635
Не съм чела за Спенсър,но са ми симпатични.Спомням си,че брата не искаше грандиозното,кралско погребение,защото не са уважавали Дайяна и т.н.Рижият и афро нещо си отиват  в Африка.Цяла Африка им дойде на крака и превзе континента,но щом искат да заминават.Може и да си останат там.
За Виктория съм гледала краят на филм по ''хистори''.Тежък случай с пакистанеца. ooooh!Все пак го е завела на почивка във Франция.В пресата са се побърквали да ги подиграват.Тя настоявала да му се извинят.Не бил слуга,а секретар.Изпадала в истерии ако говорели срещу него.Като гледах филма се сетих за сегашните бабички в Швеция.СЪ-ЩИ-ТЕ!Хем го дават майки,хем любовници на ''дечурлигата''.

# 55
  • Мнения: 1 297
Аз бих пуснал анкета със залози за визията на отроците. Бих заложил на първото и третото.
Не съм расист, но смятам, че е недопустимо.

# 56
  • София
  • Мнения: 30 142
Племенниците на Даяна са с много приятна външност и аз съм на мнение, че наистина са едни от доста добре изглеждащите в тези среди. Не харесвам брат ѝ, но децата му наистина излъчват класа. Втората му жена също.

# 57
  • Мнения: 9 654
Ооооо, много любима!
Друга интересна от това време е любовницата на брата на Чарлс II, Джеймс II - Арабела Чърчил - нейни потомци са рода Спенсър (Даяна), както и рода Алба в Испания.
Една от любовниците на Чарлс II е също от предшествениците на Даяна, а друга на Сара Фъргюсън и Камила...
Леле, тази информация не съм я срещала.
Те наистина са преплетени като "свински черва". Всеки с всеки е роднина.
Простолюдието не може да докаже произхода си от Адам и Ева, но благородниците може и да успеят да посочат един общ пра-родител. Grinning

# 58
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Аз бих пуснал анкета със залози за визията на отроците.

А нека първо да забременее. Официално имам предвид Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 3 988
Започнах да гледам Короната и не мога да спра! Страхотен, вече съм на епизод 5, от следобяд до сега Simple Smile


Братовчед ми,който не гледа историчеси сериали ми го препоръча горещо. А аз която гледам само такива как досега не съм го почнала....сигурна съм,че ще е много интересен.
Викторията я зарязах, нещо не ме впечатли.

И аз съм така, трудно харесвам исторически филми. Този ме грабна и залепи!

Общи условия

Активация на акаунт