Емоционална изневяра - оправдана?

  • 10 731
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 121
Тука ли е въргала?

# 106
  • Мнения: 11 505
Настроен си ти за въргал, ама никой не ти връзва днес, Лиъме Grin

# 107
  • Мнения: 1 121
Настроен си ти за въргал, ама никой не ти връзва днес, Лиъме Grin

Верно. Ама и в спама с тия манджи скука някакси. Я виж тука мойта любимка Salsisha как ги тръшка сички наред, а?
(онова с лютеницата беше добро, аз не го знаех  Sunglasses Ма сл. път ше го пробвам, и безтова съм зел-дал, захарта треа да я ограничавам)

# 108
  • Мнения: 3 689
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

И какво от това? Някакъв вселенски пример ли си? На 19 години половината човечество не е срещнало себе си, камо ли доживотен партньор.
В тази връзка, те някои го "срещат" и на 12-13 години, имат си и пазари за тая работа.
Коментирай темата, не ми цикли под постовете с тоя невротизиран тон.
Тона си го виж първо ти! И много моля,не се познаваме,за да ми даваш наклон какво да правя Simple Smile
Salsisha е директна, ако нещо не й хареса, тръгва с рогите напред. Но всичко написано от нея е вярно, тя и мен ме подхвърляше в началото, но вече й свикнах.

# 109
  • Мнения: 12 666
Всички сме принудени да свикваме с простотията.

# 110
  • Мнения: 523
Къде казах,че съм се омъжила на 19? Тогава срещнах настоящият ми мъж! И къде казах,че ти пука? Ясно е,че не ти пука,точно това превръща част от думите излишни Simple Smile

# 111
  • Мнения: 11 505
Настроен си ти за въргал, ама никой не ти връзва днес, Лиъме Grin

Верно. Ама и в спама с тия манджи скука някакси. Я виж тука мойта любимка Salsisha как ги тръшка сички наред, а?
(онова с лютеницата беше добро, аз не го знаех  Sunglasses Ма сл. път ше го пробвам, и безтова съм зел-дал, захарта треа да я ограничавам)

Салсишата съм я признала отдавна, много й се радвам! Е, сега скука... има и такива дни... лежерни. Wink

# 112
  • Мнения: 9 196
Къде казах,че съм се омъжила на 19? Тогава срещнах настоящият ми мъж! И къде казах,че ти пука? Ясно е,че не ти пука,точно това превръща част от думите излишни Simple Smile

Да, твоите. Не част, ами всичките. Какво общо има с темата, че си срещнала някой си до фонтана, като си била на 19, че и ти станал мъж на всичкото отгоре? Някой си е пуснал въпрос и хората си отговарят. Но се появяваш ти, с ник despret /предполагам знаеш за какво се използва/ и почваш да врещиш, че не сме уважавали чуждите чувства ... що за нахалство. Направи си собствена тема, за собствените си 19 и т.н.

# 113
  • Мнения: 523
Къде казах,че съм се омъжила на 19? Тогава срещнах настоящият ми мъж! И къде казах,че ти пука? Ясно е,че не ти пука,точно това превръща част от думите излишни Simple Smile

Да, твоите. Не част, ами всичките. Какво общо има с темата, че си срещнала някой си до фонтана, като си била на 19, че и ти станал мъж на всичкото отгоре? Някой си е пуснал въпрос и хората си отговарят. Но се появяваш ти, с ник despret /предполагам знаеш за какво се използва/ и почваш да врещиш, че не сме уважавали чуждите чувства ... що за нахалство. Направи си собствена тема, за собствените си 19 и т.н.

Пък твоите са много на място,няма що Grinning  Врещене не си видяла явно,щом приемаш това за такова. Както ти се включваш,така всеки друг може. Аз не съм казала,че моя пример е вселенски. Казах го,защото подценяваш чувствата на хората. Какво му пукало,днеска се обичали утре не... Ами не е така,на тази възраст някои срещат любовта на живота си. Като не е задължително да правят деца веднага. За да обичаш някого истински,не е нужно да станеш на 30 Simple Smile

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 162
Само аз ли не разбрах какъв е проблема ? Че си пише с момчета ?! Аз лично никога през живота си не съм изневерявала,имам доста приятели момчета и често излизам и си пиша с тях.Приятеля ми не е някой ненормален ревнивец,запознавам ги, и всичко е точно.Какъв толкова е проблема,че си пишела с момчета ? Да избягва мъжете и да не говори и пише с тях от сега нататък ли ?! Не го разбитам това....

# 115
  • Мнения: 9 196
Къде казах,че съм се омъжила на 19? Тогава срещнах настоящият ми мъж! И къде казах,че ти пука? Ясно е,че не ти пука,точно това превръща част от думите излишни Simple Smile

Да, твоите. Не част, ами всичките. Какво общо има с темата, че си срещнала някой си до фонтана, като си била на 19, че и ти станал мъж на всичкото отгоре? Някой си е пуснал въпрос и хората си отговарят. Но се появяваш ти, с ник despret /предполагам знаеш за какво се използва/ и почваш да врещиш, че не сме уважавали чуждите чувства ... що за нахалство. Направи си собствена тема, за собствените си 19 и т.н.

Пък твоите са много на място,няма що Grinning  Врещене не си видяла явно,щом приемаш това за такова. Както ти се включваш,така всеки друг може. Аз не съм казала,че моя пример е вселенски. Казах го,защото подценяваш чувствата на хората. Какво му пукало,днеска се обичали утре не... Ами не е така,на тази възраст някои срещат любовта на живота си. Като не е задължително да правят деца веднага. За да обичаш някого истински,не е нужно да станеш на 30 Simple Smile

Срещат ... чушки. Просто никой след това не им връзва. И пропагандират глупости.

# 116
  • Мнения: 523
Хахахах,искрено ме развесели Grinning

# 117
  • Мнения: 9 196
Хахахах,искрено ме развесели Grinning

Enjoy.

Ама напиши нещо и по темата все пак. Ти като потъна на 19 спря ли да говориш с хората, или не, мъжа ти вдига ли гири, че имаш телефона на бившия или ...?

# 118
  • Мнения: 523
Очевидно момчето има някакви наченки на чувство за собственост. Какви номера имам в телефона си,мъжа ми не ме е питал. Общувам с приятелите си мъже, не са много,двама само и за съжаление не са в Бг. Пишем си редовно и до момента не съм имала проблем с мъжа ми за това. Не мисля,че когато намериш половинката си,трябва да си захвърлиш живота. Всеки е имал минало,стари приятели,стари връзки.. Ако писането на девойчето не е с цел да изневерява,не виждам проблем просто да си говори с хора от мъжки пол.

# 119
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ама на 19 тя все още е тийн, бе момче - какви доказателства за любов, какви бебета, какви размисли дали ще се промени! Ще се промени, естествено, и още как, но може да не ти хареса посоката, в която ще го направи. Аз също не виждам нещо особено нередно в поведението на девойката, докато теб те тресе такава несигурност, че място не можеш да си намериш и избива в ревност. Я и дай малко въздух и пространство. Ако мен така ме следяха и ровеха в тел.указател, не знам... скандале гранде щеше да се получи, но нямаше аз да съм тази, която се извинява накрая. Имала телефона на един бивш - ау, ужас! Ми аз имам на трима + един куп колеги, съученици и всякакви доставчици, майстори и прочие - все мъже. Живейте си живота, бе хора, наслаждавайте се на младостта си, какво сте вкарали в латино-драми, че и продължвате да копате надолу.

Общи условия

Активация на акаунт