Наближаваща овулация ли е?

  • 1 271
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте дами, Планираме бебе и от този месец започвам да следя овулацията си. Днес направих и първи тест. Прилагам снимка. Не знам дали си въобразявам или така трябва да бъде , но се появи една друга съвсем бледа почти незабележима чертичка. Това признак ли е на наближаваща овулация? Благодаря за вашите мнения предварително.

# 1
  • Мнения: 448
Тестовете за ову се правят от момента,в който спре кървенето.Положителен тест за овулация се брои този,чиято втора черта е еднакво плътна или по-плътна от контролната.

# 2
  • Мнения: 97
Тестовете за ову се правят от момента,в който спре кървенето.Положителен тест за овулация се брои този,чиято втора черта е еднакво плътна или по-плътна от контролната.

Vanitaa Благодаря Ви.  За първи път започвам да следя и това е ново за мен. Информацията Ви ми беше доста полезна.

# 3
  • Мнения: 5 468
Има тема относно тестовете за овулация. Там на първа страница има много информация, а в темата момичетата качват снимки на тестовете. Темата ще ти е полезна.

Относно въпросът ти, втората бледа чертичка означава просто отрицателен тест и не е показателна дали наближава или не овулацията. Положителният тест е този, който дава информация, че овулацията наближава и се очаква да настъпи от 12 до 48 часа.

Общи условия

Активация на акаунт