КГБ = Клуб на Готините Баби - 189.

  • 62 836
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

           

 Дано днес има кой да си пийне от кафето!

# 631
  • Мнения: 1 563
Добро утро  !
Янче,аз съм тук и вече  пия от къфенцето! Благодаря ти !
Снощи поръсих боровинки със захар и днес ще варя сладко.
Мислех да не правя никакви сладка ,но дъщерята ги донесе снощи ,че
внуците  обичат такова сладко с палачинки.
След малко ставам да мина през банята ,обличам се и ще чакам в 9,30 комисията от общината за вратата.
Стискайте ми палци ,да се съгласят !
Преди 5 минути  по канал 1 гледах интервю с една от майките на деца с увреждания и мисля ,че беше дъщерята на Хули ,но не съм сигурна ,че само на снимки съм я виждала.Ами много си е право момичето! Каква е разликата в състоянието на детето от 18 до 19 години???? Дано да се вземат адекватни решения.
Прекрасен ден милички и минавайте от тук.Пишете по два реда.

# 632
  • Мнения: 18 739
Добрутру!
Пием кафе и пишем два реда.
Яне заредила си батериите,на Анджи е било скучно,но ще го запомни,роднините остават в паметта.
Люси ,докато четох  за вратата и из дойдох до идеята ти-двойна.Стига технически да може да стане и да се съгласят най-важното,че тя една...

# 633
  • Мнения: 2 017
Привет дружки-теменужки!

Яне, уважих ти кафето ☺😍

А нашата дружка Фло,какви ли ги върши на село?
Фло, по-яваш я карайте.Почивките да преобладават!

Кари, как е ръката?
Не пишеш? Дано вече да са тръгнали работите надобре😍

Оле Роска , какви проблеми и какво ходене по инстанции.
Стискам палци да се уредят нещата по-най лесния и евтин начин.
За неблагодарността хорска няма да коментирам.
Докладвай за сладкото😀❤

Днес скубя треви из розите .
Има високи,колкото мен.Ужас.
Набодена и понадрана от розите.
В един момент се хващам,че им говоря-аз за ваше добро а вие ме бодете😁😎

Снощи правих месеница.Хапнахме доволно.
Дойдоха ни на гости едно момче - втория "син'☺ ,който израстна у нас работейки .Циганче е,но израстна свястно и работно,както казва той-под ваше ръководство😀
Върна се от Германия.
Та с булката си дойде-момиче капчица.Нищо циганско.Красиво,възпитано.
Бременна в момента.От заможно семейство е.Радвам се за Славчо.
Та докато бяха баницата се печеше и миришее.Накарах ги да изчакат и да и пратя. а родителите и са майстори баничари ,дюнери и т.н.
Днес ми пишат във фейса-лельо Мире, много,много вкусна баница.
Е,погъделичка ми се самочуствието😀😁



Разприказвах се ,а имам още треви.
До после.

Последна редакция: чт, 26 юли 2018, 13:43 от Gabkata

# 634
  • Мнения: 1 054
При нас е ракиено време. Но не за пийване, неее! Заготовки се правят.
Ей ви един, "кацнал на едно дърво", а моя милост пълзи и събира джанки, въпреки, че не близвам шльокавица.

Добре, че е котчицата, да ми прави компания Wink


Ха, наздраве, но с нещо за дами

# 635
  • Мнения: 18 739
Ще обикаляме на зима ,де на зеле ,де на баница ,де на ракия.

# 636
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

 Леле, Тану, какви хубави едри сливки! При нас отдааавна преминаха - забравихме им вкуса! И къпините преминаха! А заготовките са почти готови! Да не казвам, че тази година бяха цъфнали дърветата рано и измръзнаха, та и плодове имаше малко! Сигурно сте приключили вече. Дано не е паднала една "голяма слива" от горе! Joy

# 637
  • Мнения: 1 563
Да се разпиша набързо следобедно с едно кафе.
Да се похваля ,успях  с вратата. Новата ще е метър и половина преди
старата. Става като предверие. Комисията видяха ,че това е най-безболезненото.
Днес пред блока е пълна лудница. Режат  пречещите дървета за санирането и ги смилат на трици с машина.
Пристигат големи камиони с материали. Една бригада по стените ,друга на покрива.Работи се с пълна пара.
Изглежда сериозна фирма и момчетата много работливи.Борянка от Плевенските села са ,но много добри и работливи момчета.
Направих и сладкото от боровинки и вече е  в бурканчетата.
Навъртях една тава зелеви сърмички ,напълних и малко чушки, а сега имам и още малко плънка за лозови сърми.
Врътнах и две перални - Искам да съм готова за утре ,че и сина си идва ,внуците и те се прибраха , а и в събота сутринта тръгваме за срещата на балкана. За утре да ми останат малко неща, а и багажи имам да приготвя ,че ще останем за повече време  на балкана.

Ставам да продължа ,да се оправя навреме.

Лека вечер момичета !

# 638
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 082

Нещо морско от мен.
Днес до обяд валя, а сега е много приятно.

# 639
  • Мнения: 18 739
Пипи ,мислех ви заради пожарите,сигурно сте далече.
Луси ,май нощем трябва да се заключва входа ,мисля да не стане място за бездомници зиме.Мислете и  вие ,това пространство ще е отоплено повече от  студа навън.
Не ми се работи и се занимавам с какво ли не,да минава време.

# 640
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 916
Вечерен поздрав и от мен. Днес и при нас преваля за кратко, но така се понася. Ходихме до пожарната команда на посещение с Алекс, облечен в костюм на пожарникар, с каска, тежаща поне 2-3 кг. И това в обедната жега Simple Smile Забавен е и "колегите" много му се радват. Обиколи и се качи на де що пожарна видяхме, добре, че покрай валежите хората нямат работа, та ни обръщат доста внимание. Забавляваме ги.
Преди малко ми донесоха една кора домашни яйца и тази вечер май и ние ще сме на омлет. За утре сме планирали някаква супичка и постна мусака. Ако времето е слънчево, ще ходим на басейн, да поплува бабин глезльо Wink
Това е покрай мен.
Луси, много хубаво, че се е решил проблемът с вратата. Дано привършат бързо и да си отдъхнеш от "обществена" работа, никак не е благодарна, но все някой трябва да се захване и с това.
Тану, щом заготовките са подготвени, и ракийка ще има. Борянче, зимъска се сбираме една солидна група и започваме да обикаляме - все ще е останало нещичко за довършване Simple Smile
Пипи няма да я мислим - вижда се, че си изкарва супер.
Аз уж гледам сутрин тв, но не съм видяла интервюто с щерката на Хули. Дано главите на управниците ни най-после уврат, че да започнат да мислят и за хората в нужда. Дано!
Другите почиващи дружки сигурно и те са добре, щом не пишат, явно имат достатъчно занимания. Надявам се, че са здравички всички. А тези, които имаха някакви болежки - бързо да се оправят и да ни зарадват с дълги и "напоителни" постове.
Уф, пак сътворих ферман, дано не съм досадила. Гушкам ви и ви пожелавам лека и прохладна вечер.

# 641
  • Мнения: 1 250
Добър вечер на всички.
Чета ви но се въздържам да пиша.
Гъбче,!не използвам все още пълноценно ръката, въпреки че има доста подобрение от физиотерапията. Дотолкова че като отидох най сетне да се преведа “ във вид удобен за логаритмуване” цвят на косата след почти три месечно въздържане заради раната на главата,педикюр и дори маникюр, защото успях да си завъртя ръката, нес които имаме за даденост но изведнъж разбираш колко може да е непросто . Резервирала съм си място за десет дни в Банкя от 7.8, сега проблема ми е как ще пътувам. Блъсканици, багаж, а на всичко отгоре единствения нормален полет в човешко време е премахнат и са останали онези гадни полети от 7 . часа сутринта, което значи че трябва да си на летището нак късно в4 през нощта, така че ти отива на кино и деня и ноща и на пътуващия Ина изпращача. А нали е и ваканционен период билетите са 1 и 1/2 пъти по скъпи. Няма съперници и ако искаш пътувай, ако искаш недей , това е квото има😳
Е вече стана роман, лека да е вечерта ви🍀

# 642
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

 Кари, радвам се, че все пак ще дойдеш! От там на после ще видим!

# 643
  • София
  • Мнения: 5 074
Добра вечер прекрасници ! Рядко се обаждам, защото няма какво да кажа. При мен проза, селска идилия, цветя, птички, котенца и кучета.
Домати в изобилие, но толкова, колкото да ги изяждаме. Граха и боба обрани, чушки има, ама са буренясали, не се знае какво има. Каквото има, това.
Асмата, сърцето ми се къса - роди страхотно, наля грозде и какво стана не зная, сега е като попарена. Изсъхнаха и листа и плодове.
Луси, момичето в интервюто не е моята дъщеря. Но каквото и да е казала тази майка е вярно.
Няма да ви агитирам.
В 15 градове има палатки на майките. Отидете на 30. 07 в 17.30 часа да ги подкрепите, защото те се борят не само за техните деца, но и за всички инвалиди, за всички, които имат нужда от помощ.
Защото никога не знаеш кога и какво ще ти поднесе съдбата.

# 644
  • София
  • Мнения: 16 160
Я да се обадя и аз. Снощи се завърнах от при Ани. Много хубаво си изкарахме там -разходки, черпения по заведения, вечер се зарибихме по Касъл. А и времето беше по мой вкус - топло, без дъждове и бури.
Да са живи и здрави всички празнуващи последните дни!
На студентите - леко и забавно следване!
Луси, кураж и спокойствие - че ти е много трудна задачата по санирането.
В нашия блок май ще се разминем -  станаха някакви простотии, млади глупаци опитаха да вземат властта.
На бившата домоуправителка мъжа почина набързо/но не от загубване на власт/ и тя се отказа.
А от догодина  ще има нови правила със самоучастие и няма шанс.
Кари, не знам с коя авиокомпания пътуваш. Доколкото знам и Райън ер вече имат полети до при тебе.
Аз съм доволна от компанията,  машините и екипажите винаги са на ниво. А ги оценявам почти профессионално. Аааа - сега погледнах, че кацат в Бургас лятото.  Значи няма как.
Но при всяко излитане и кацане за/от при Ани сме почти едновременно с полети за при тебе.Забелязала съм ги по командосите през 10 м. Става дума за сряда и неделя - към 11 ч. и към 16.30 ч.

Общи условия

Активация на акаунт