Педофилска партия

  • 3 699
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 616
Е това направо ме потресе.
Не е истина може би?

На мен също ми звучи безумно, но нищо чудно да е истина... newsm78 Надявам се поне да са останали хора със здрав разум, които в никакъв случай НЯМА да подкрепят подобни абсурдни искания!

# 16
  • Мнения: 5 468
Да ги избият като мухи!
И имат претенции!!! Боже мили! Отвратителни изчадия... деца им се приискали. Някой трябва да почне да ги избива.

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
без да искам да обидя някой живеещ с холандец/ка, ама си мисля, че там са концентрирани най-мръдналите хора на земята.
то бива, бива свобода, ама тяхното вече граничи с олигофрения. чета и не вярвам на ушите си!

# 18
  • Мнения: 3 447
Освен това, от партията искат сексът с животни да бъде узаконен, въпреки че насилието над животни трябвало да остане нелегално.

Т.е. ако е по взаимно съгласие - може Joy

# 19
  • Мнения: 306
 smile3516"Боже,колко мъка има по тоя свят,Боже..." smile3511 Ако наистина успеят- става страшно!На такъв ИЗРОД му тегля куршума от раз! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А децата някой ще ги пита ли какво искат? Аз не мога да си представя, че такъв гнусен акт може да бъде двустранно одобрен, пък дори и да бъде обучаван човешки вид в такива действия (както искат тия изроди, чрез сексуално образование от ранна детска възраст)... Sick В Холандия нямат ли лудница??

# 21
  • Мнения: 590
Да узаконят убииствата,и няма проблем.  umnikuu

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 383
О, Господи - забравиха ли за педофила в Белгия!!!! Та са тръгнали и партия да правят! А точно холандците критикуваха България за отношението към циганите! Уф!!

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не мога да повярвам, че това е сериозно... минава всякакви граници.

# 24
  • Мнения: 641
Не можах да го прочета, призля ми. Що за болни мозъци са тия, бе!

# 25
  • София
  • Мнения: 11 117
Луди !  Shocked

# 26
  • Мнения: 1 942
ъъъъ дали няма някъде поместен списък с адресите и имената на членовете на партията?  Whistling

 #Sniper

# 27
  • Мнения: 313
тези май не са много добре  #Sniper newsm50

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ъъъъ дали няма някъде поместен списък с адресите и имената на членовете на партията?  Whistling

 #Sniper
що, ще ходиш да ги трепеш ли? Laughing

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ама тези са си признали, че са педофили ..........и няма санкции срещу тях........
Егати Холандията............
Не химическа, а направо физическа кастрация за такива

Общи условия

Активация на акаунт