♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 70

  • 150 384
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Записче в новата тема. bouquet

# 16
  • Мнения: 2 478
 Wink Wink Wink



Понеже Руткай ми е любимец, ще си го защитя - мернах наскоро някой писа,че с Елчин се разделили и ....скарали .........откъде тези глупости newsm78

Руткай преди 2 седмици публикува тази снимка в ИГ и писа :"Намерих си медената пчеличка" / той първи започна така да нарича галено Елчин./

Руткай в момента е много зает- работи с Хазал Кая, Седа Бакан, Ойку Сертер , Гьокче Бахадир- отделно си беше пуснал в сторито ,че майка му е болна, и беше по болниците с нея. Достатъчно е да погледнеш в ИГ му, и всичко се разбира.

# 17
  • Мнения: 2 478
smile3506




Интересно ще еинтервюто на Елка за InStyle.


 Wink Flutter Whistling

https://www.instagram.com/p/BjSyaWAhsGZ/?taken-by=ennmagazinn     

"В Турция много творци защитават на рапъра, но в  Еnmagazin сложиха снимката на  Elchin .. С какви ли не  думи я нарекоха и в какво ли не я обвиниха  ..... направиха  в предателка на  родината и я нарекоха терористка .... подкрепя терористите (????).
А  рапъра е бил арестуван за употреба на марихуана НА ДУМИ  в песните ... ... но е странно, защото той също така пее и срещу насилието над деца, против тези,които експлоатират детски труд, и изобщо срещу всички несправедливости в живота......и неговите клипове събират милиони гледания в youtube....
Странни са турците все пак.....считат за нормално многочасови обсъждания на любовните истории на актьорите, щателно анализират промяната на пола от "жена" на  "мъж" .....а смятат използването на марихуана опасно.
Браво на Елчин, че така смело изразява позицията си. Ще и бъде трудно в света на турския ШБ, ако всеки път така изразява позицията си, но с това се отличава от другите празноглави красиви турски актриси.
Между другото събитието направи голяма реклама на сериала.
много коментари са посветени / в enmagazin/ на лошия грим и "състаряванвто" на Елчин.

превода от турски е на Мила Гаджиева, която освен това следи какво пишат извесни блогъри и журналисти - има поглед върху събитията еди вид.

Скрит текст:
В Турции много артистов выступили в защиту реппера , но в энмагазин выставили Эльчин ...на сьеденье народу.Какими только словами не обозвали ее и в чем только не обвинили..... сделали предательницей родины и обозвали террористкой....за что поддерживает террористов (????) .
А реппера задержали за употребление слова марихуана...в песнях...но странно что он поёт еще и носилии детей , об тех кто эксплуатирует детский труд, вообще о всех несправедливостях в этой жизни...и клипы его собирают миллионы просмотров в ютубе.
Странны эти турки все таки.....считают нормой многочасовые обсуждения любовников и любовниц артистов , тщательно "смакуют " анализируют измены "жен" и "мужей" артистов... а использование слова марихуаны опасным.
Пишу об этом не с целью защитить реппера , а выразить свое отношение (не восхищение) к поступку Эльчин.
Она молодец , смела и свободна внутренне. Этим она чем то наппоминает Берен. Ее тоже считают "террористкой" за то что не прекратила отношения с людьми кот.думают по другому.
Трудно будет Эльчин в этом мире (ш.б.) если каждый раз будет вот так выражать свою гражданскую позицию, но этим она отличается от других пустоголовых, но красивых актрис Турции.
Кстати событие это хорошо послужило рекламе сериала....
Хоть и больше комментариев посвящены плохому макияжу и "старости" Эльчин.               

# 18
  • Мнения: 1 732
smile3506




Интересно ще еинтервюто на Елка за InStyle.


 Wink Flutter Whistling

https://www.instagram.com/p/BjSyaWAhsGZ/?taken-by=ennmagazinn     

"В Турция много творци защитават на рапъра, но в  Еnmagazin сложиха снимката на  Elchin .. С какви ли не  думи я нарекоха и в какво ли не я обвиниха  ..... направиха  в предателка на  родината и я нарекоха терористка .... подкрепя терористите (????).
А  рапъра е бил арестуван за употреба на марихуана НА ДУМИ  в песните ... ... но е странно, защото той също така пее и срещу насилието над деца, против тези,които експлоатират детски труд, и изобщо срещу всички несправедливости в живота......и неговите клипове събират милиони гледания в youtube....
Странни са турците все пак.....считат за нормално многочасови обсъждания на любовните истории на актьорите, щателно анализират промяната на пола от "жена" на  "мъж" .....а смятат използването на марихуана опасно.
Браво на Елчин, че така смело изразява позицията си. Ще и бъде трудно в света на турския ШБ, ако всеки път така изразява позицията си, но с това се отличава от другите празноглави красиви турски актриси.
Между другото събитието направи голяма реклама на сериала.
много коментари са посветени / в enmagazin/ на лошия грим и "състаряванвто" на Елчин.

превода от турски е на Мила Гаджиева, която освен това следи какво пишат извесни блогъри и журналисти - има поглед върху събитията еди вид.

Скрит текст:
В Турции много артистов выступили в защиту реппера , но в энмагазин выставили Эльчин ...на сьеденье народу.Какими только словами не обозвали ее и в чем только не обвинили..... сделали предательницей родины и обозвали террористкой....за что поддерживает террористов (????) .
А реппера задержали за употребление слова марихуана...в песнях...но странно что он поёт еще и носилии детей , об тех кто эксплуатирует детский труд, вообще о всех несправедливостях в этой жизни...и клипы его собирают миллионы просмотров в ютубе.
Странны эти турки все таки.....считают нормой многочасовые обсуждения любовников и любовниц артистов , тщательно "смакуют " анализируют измены "жен" и "мужей" артистов... а использование слова марихуаны опасным.
Пишу об этом не с целью защитить реппера , а выразить свое отношение (не восхищение) к поступку Эльчин.
Она молодец , смела и свободна внутренне. Этим она чем то наппоминает Берен. Ее тоже считают "террористкой" за то что не прекратила отношения с людьми кот.думают по другому.
Трудно будет Эльчин в этом мире (ш.б.) если каждый раз будет вот так выражать свою гражданскую позицию, но этим она отличается от других пустоголовых, но красивых актрис Турции.
Кстати событие это хорошо послужило рекламе сериала....
Хоть и больше комментариев посвящены плохому макияжу и "старости" Эльчин.               
Радвам,че отношенията на Елчин и Руткай са ок...Колкото до писанията в този "магазин"...никога не са обичали Елчин,забелязала съм го отдавна...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Здравейте!  Hug
Еми, такива като Елчин, които се отличават от тълпата винаги са били поругавани( да не казвам по лоша дума) Но наистина браво на Елчин за смелостта, като знаем какво е там при тях!


# 20
  • Мнения: 138
Flowers TulipFlowers SunflowerПоздравления за прекрасната смела Елчин!:hibiscus:Flowers Cherry Blossom



Темпи, благодарности за красивата нова тема, а и за приказката!:hearts:Yellow Heart

# 21
  • Мнения: 8 098
Добър вечер! Hug Hug 

Очаквах да видя нови фотографии от фотосесията на Елка, но явно InStyle добре си пазят юнския брой!  Crossing Arms



Много ме впечатли снимката на Елчин с помощник-стилиста на фотосесията!  Rolling Eyes

 

Според мен тук фотографът е ударил десятката.  Изклчючителен баланс на двете лица, нещо което рядко се вижда.
Малко хора стоящи до крехката Елка могат да изглеждат толкава хармонично заедно с нея.
А с този млад мъж, почти момче е постигнато изключително равновесие с леко лукавата усмивка на Елка. Все едно, че енергиите има са на еднаква честота. Такова спокойствие , такава умиротвореност излъчват... Crazy

# 22
  • Мнения: 9 540
НАШАТА ПРИКАЗКА

Глава 189

Дефне се събуди нетърпелива. Днес беше часът ѝ при Мелис, при който трябваше да разберат пола на бебето. Макар с Йомер да бяха сигурни на 99 процента, че е момиче, съществуваше онзи един процент, който ги държеше в напрежение. А тя не обичаше да чака, особено когато ставаше дума за нещо толкова важно.
-   Остани още малко, прекалено рано е!- Измърмори Йомер, придърпвайки я до себе си.- За къде си се разбързала толкова?!
-   Добро утро и на теб!- Усмихна се тя, докато се наместваше в ръцете му.- Щях да се изкъпя, за да можем по- бързо да излезем после за болницата.
-   Часът ти не е ли в 10?
-   Да! Знам, рано е, но нямам търпение и не мога да стоя просто така!
-   А кой е казал, че ще стоим?- Попита с усмивка той, докато плъзгаше ръка под тениската ѝ.- Аз имам други идеи!
-   Мхм! Но след тези твои идеи обикновено закъсняваме поне с час, а след това се червя пред Ипек, когато сляза по никое време.
-   Обичам да се изчервяваш!- Целуна я, опитвайки да легне върху нея. Тя обаче побърза да се измъкне, оставяйки го сам сред завивките.
-   Този път няма да стане! Ти поспи, аз ще се изкъпя!
-   Как пък не!- Измърмори си той и стана, за да я последва в банята.- Няма да ми избягаш толкова лесно, любима! Още не съм ти се наситил!

Мелис ги очакваше, не по- малко нетърпелива. Самата тя не знаеше какво очаква, но да подозираше, че е момче. Прегледът на Нихан пък беше следващата седмица и както се очертаваха нещата, тя също щеше да зарадва семейството с още един принц. Бебето на Дефне и Йомер бе единствената им надежда за момиче и Тюркян упорито се молеше да е така, защото според нея в противен случай Ада щеше да израсте мъжкарана като майка си. Йомер ужасно се забавляваше от тези притеснения на възрастната жена, тъй като му беше станало ясно, че дори и новото бебе да бе момиче, Дефне нямаше да позволи никоя от дъщерите ѝ да израсте глезена или слаба. Ада вече бе пример за това- неотстъпваща по нищо на брат си, тя се бореше с него до последни сили за някоя обща играчка, която не успяваха да разделят в момента. И обикновено печелеше.
Дефне вече бе изнервена, когато легна на кушетката, и Йомер застана до нея. Стисна дланта ѝ в своята, докато Мелис се приготвяше за прегледа. Чуха тоновете на бебето, ясни и силни, и толкова бързи. Така и не бяха успели да свикнат с това колко бързо бие малкото сърчице в нея. Бебето шаваше на екрана, или поне така им се струваше на тях.
-   Готови ли сте за голямата новина?- Погледна ги хитро Мелис, опитвайки да не се издава.- Момче ли ще е, или момиче?!
-   Не ни дръж в напрежение, моля те!- Дефне хвана ръката ѝ, вперила поглед в монитора.- Момиче е, нали?!
-   Така е! Ще си имате прекрасна дъщеря!- Усмихна се лекарката, докато Дефне опитваше да не се разплаче.
-   Баба ще е толкова щастлива!- Засмя се тя, докато триеше насъбралите се в очите ѝ сълзи. След което погледна към Йомер.- Поредната мечта на сеньор Ипликчи, която ще се сбъдне!
-   Лудетина!- Наведе се и я целуна, докато Мелис шеговито закриваше очи.- Обичам ви! Толкова много!
-   И ние теб!- Дръпна го за ризата, за да я целуне отново, след което го пусна. И се засмя.- Може да отвориш очи, готови сме!
-   Значи мога да те поздравя и аз!- Целуна я по бузите Мелис.- Нека е здрава и борбена като теб, но да подлудява по- малко баща си!
-   Благодаря!- Ухили се Йомер, докато тя го прегръщаше.- Внимавай само какво си пожелаваш. Да не се оплакваш после, че е ударила това малкото тук!
-   Исо ще се погрижи това да не се случва! Вече планира как ще го води на мач и как ще тренират заедно, когато порасне!
-   А ако е момиче?- Учуди се Йомер.
-   Мислиш ли, че това ще го спре?- Поклати глава Мелис.- Но и аз мисля, че ще е момче. Сладко почти не поглеждам, но солени и особено тестени работи. Ям като слон и е цяло чудо, че още не съм станала сто килограма.
-   На мен го кажи! Имам чувството, че с близнаците ядях по- малко!- Дефне се изправи и Йомер побърза да ѝ помогне да стане.- Не искам и да си мисля как ще съм в деветия месец!
-   Огромна, но щастлива! И трите ще сме така, бъди сигурна!- Прегърна я леко Мелис, след което посочи към кабинета си.- Елате да изпием по един час, ще ти предпиша някои витамини за всеки случай.
-   Аз ще проведа един бърз разговор и ще дойда! Работа!- Намигна на Дефне, докато излизаше в коридора.
-   И така, мислите ли вече за име?- Попита Мелис, докато водеше приятелката си в съседната стая.- Ние само спорим!

Ако не бяха повикали Мелис за консултация, сигурно щяха да останат още толкова.  За Йомер допълнителното време бе добре дошло и Дефне го погледна подозрително, когато предложи да се отбият и до дома на баба ѝ, за да видят Нихан, преди да се приберат. Тъкмо щяха да им съобщят и новината, или по- скоро да я потвърдят.
-   Но Ясемин ще дойде следобед и исках да приготвя някакви бисквити.
-   Нали каза, че е още на легло, а и ти не искаше да се заразиш!- Засмя се той, припомняйки ѝ снощната лъжа.- Какво стана?
-   Аз, това… Добре де, излъгах те! Иначе щеше да ме накараш да нарежа още един тон лук!- Скръсти ядосано ръце Дефне.- Дразнител!
-   Ти започна първа с нелепите си опити да ме накажеш за нещо, за което няма вина. Ако просто беше казала, че искаш да ти сготвя, защото обичаш да го правя, нищо от това нямаше да се е случило!
-   Нямал бил вина, как пък не! Аз ли научих близнаците да чупят яйца?!
-   Не съм го направил с лоша умисъл. А и откъде мога да знам, че те ще попият всичко толкова бързо?!
-    Нека не започваме отново, моля те! Не искам да се караме!- Разхлабвайки предпазния колан, тя се протегна и го целуна по бузата.- Да се прибираме!
-   Не искаш да ходим до вас, така ли?
-   Оффф, добре! Нека идем първо до там, и без това ми липсва малкия!
-   Идеално!
Тюркян настоя да останат и за обяд при тях, което удължи неимоверно гостуването им. Старицата бе наистина на седмото небе от щастие. Нихан тъкмо влизаше в етапа с честите промени на емоциите и редуваше сълзите от щастие с тези от мъка, че нейното сигурно пак ще е момче, макар тя да искаше момиче. Дефне опита да я успокои, че все още нищо не е сигурно, а и Исо ще се радва повече на братче, с което ще може да си играе след време. Това донякъде успя да спре сълзите ѝ, давайки надежда на Сердар, че все пак и той ще може да се справи следващия път. Иначе самият той щеше да заплаче, но от нерви. Променливото настроение на съпругата му бе на път да го убие.

Когато най- после се прибраха вкъщи, минаваше три. Ипек четеше книга на дивана в хола, а близнаците скочиха да ги посрещнат, зарязвайки разпилените играчки по целия под. Виковете „мама” и „тати”, къде изцяло, къде наполовина, огласиха коридора.
-   Вие защо не спите по това време, калпазанковци?!- Попита Дефне, водейки Ада за ръка обратно в хола.- Пак ли изтормозихте кака Ипек?!
-   Не искаха дори да легнат, затова ги оставих. Като не им се спи, няма как да ги накарам насила, нали?!- Изчака Дефне да ѝ обърне гръб и вдигна два палеца към Йомер.- Е, какво е новината? Познахте или…
-   Имала си съмнение в Йомер? Голяма грешка!- Засмя се Дефне, слагайки ръце на корема си.- Щом той е решил, че иска момиче, кои сме ние, за да спорим!
-   Значи наистина е познал! Честито! И на двама ви!- Прегърна я Ипек, а след това се обърна към Йомер.- Съжалявам, че не ти се доверих веднага.
-   Не я слушай, самата тя не искаше да повярва, докато Мелис не потвърди!
-   Не е вярно!- Изплези му се тя, когато ѝ намигна.- Малката госпожица бе и моя мечта, просто не бях толкова сигурна, колкото теб!
-   А трябва, любов моя!
-   Самохвалко!- Засмя се тя, докато Берк я дърпаше за крака.
-   Розово!- Избъбри той, когато тя се наведе да го вземе.
-   Какво каза?- Погледна го учудено тя, след което се обърна към останалите.- Чухте ли го?
-   Розово! Легло!- Повтори малкия, ухилен срещу нея.- Розово!
-   Мисля, че знам за какво говори!- Взе детето от нея Йомер, след което хвана ръката ѝ.- Ела, трябва да ти покажа нещо!
-   Какво? Къде ме водиш!
-   Хайде!- Заведе я на втория етаж, след което застана зад нея.- Затвори очи!
-   Какво?- Ръцете му вече покриваха очите ѝ, а той я поведе към една от стаите. Трябваше ѝ минутка, за да се ориентира.- Какво си направил?!
-   Изненада!

# 23
# 24
  • Мнения: 9 108
розова детска стая?  Ще чакам с нетърпение следващата глави, Темпи, благодаря ти!

# 25
  • Мнения: 11 984
Здравейте!

Минавам да се запиша за да мога да следя темата.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Темпи, какво сега ще чакаме още една госпожица!  Hug

# 27
# 28
  • на Морето
  • Мнения: 512
Добро утро,момичета!

Извинявам се,че така нахълтвам в темата ви,но много харесвам ЛПН и Елчин и Баръш! Heart Eyes
Вие сте последната ми надежда!
Искам да си изтегля всичките серии с бг.субтитри и ако може да не са на части!
От дата-та дръпнах 10 серии и си изчерпах лимита! Sad
Гледала съм го онлайн,но искам да си го имам!
Ако някое момиче го има и има някакъв начин да го качи някъде......идея нямам,но ще го дръпна за една вечер!
Благодаря предварително!
За извинение едно слънчево кафе от мен!



# 29
  • Мнения: 9 540
Добро утро,момичета!

Извинявам се,че така нахълтвам в темата ви,но много харесвам ЛПН и Елчин и Баръш! Heart Eyes
Вие сте последната ми надежда!
Искам да си изтегля всичките серии с бг.субтитри и ако може да не са на части!
Скрит текст:
От дата-та дръпнах 10 серии и си изчерпах лимита! Sad
Гледала съм го онлайн,но искам да си го имам!
Ако някое момиче го има и има някакъв начин да го качи някъде......идея нямам,но ще го дръпна за една вечер!
Благодаря предварително!
За извинение едно слънчево кафе от мен!




Здравей и добре дошла  Hug В първият пост на темата има линкове към преведените епизоди, останали в нета  Peace

Общи условия

Активация на акаунт