Спам тема /кратки, дълбоки и зле ориентирани/ 28.05 – 3.06./

  • 23 817
  • 771
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 962
На мен The Shape of Water ми хареса, но аз си падам по странности. Имаше детайли във филма, които можеш да интерпретираш и да доразвиеш.
До един момент и на мен ми допадна, но края ми се видя too much. Мен ме изкефи как изяде котката. Grinning

# 721
  • Мнения: 15 619
Четох анонси някакви за филма. Реших да порасна малко, тогаз да го гледам. Grinning Или да ми доскучее много, че да се реша.  Филмите нещо ме губят кат почитател, ама аз съм друга лудост.

# 722
  • Мнения: 10 699
Я си пуснете нещо с Луи дьо Финес и Женвивиев Гранд и се наслаждавайте на кино Wink

# 723
  • Мнения: 15 619
Я си пуснете нещо с Луи дьо Финес и Женвивиев Гранд и се наслаждавайте на кино Wink
Е, той ми е любимец.
Поздрав с друг мой любомец. Grinning

# 724
  • Мнения: 10 699


Това гледах скоро Simple Smile

# 725
  • Мнения: 15 619
Комедия, Лане?
Ще го видя...

# 726
  • Мнения: 10 699
Комедия, Лане?
Ще го видя...
Не си гледала "Високия рус мъж с черната обувка"  ???

# 727
  • Мнения: 15 619
Комедия, Лане?
Ще го видя...
Не си гледала "Високия рус мъж с черната обувка"  ???
Щом не си спомням, напълно е възможно да не съм... Като го пусна, ще разбера. Grinning Нещо познато ми звучи заглавието, но кадърът нищо не ми говори засега.

# 728
  • Мнения: 11 505
На мен The Shape of Water ми хареса, но аз си падам по странности. Имаше детайли във филма, които можеш да интерпретираш и да доразвиеш.
До един момент и на мен ми допадна, но края ми се видя too much. Мен ме изкефи как изяде котката. Grinning

Краят наистина е ту мъч.

# 729
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Ха, добра ви вечер!
Поразписали сте се, гледам. Ние току-що влизаме, слънцето се е облещило в прозорците, май трябва да пускам щорите.

# 730
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Ееее, много рано изпозаспахте!

# 731
  • Мнения: 6 962
Аз не спя, шокирам се в норвежката тема още. Ама май ще я затварям, че ме хваща параноята в нея.

# 732
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Умишлено не я отварям. Просто гледам да си спестя някои неща.
Иначе се рових в темата за прашките и за сродната душа. Личи си, че лятото идва. Ама не посмях да пусна една снимка в плажната тема Simple Smile.
Скрит текст:
У нас сме заклети фенове на шоколада Wink

# 733
  • Мнения: 6 962
Браво, винаги съм се възхищавала на хора, които не само могат да готвят, но и да го представят красиво. Когато аз готвя, се изяжда на мига и е вкусно, ама не става за снимка. Grinning

Темата за прашките май е за мъжете с такива. Аз не знам там какво да кажа. Grinning Мъжете да споделят своите плажни приключения  - гонят ли ги пясъчните нимфи по брега, когато са с прашки с  брокат или напротив. Grinning

# 734
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Е, нещата, които правя, си искат време за стягане, та мога да ги щракна. А и с приятелки обменяме опит.

Господинът, който е пуснал темата за прашките, не разбрах какво търси - да се похвали, да се рекламира или има друга цел. И снимката на аватара дали е негова?
Иначе преди 3-4 години някъде нетът беше наводнен с плажната мода от Марбея. Ама като не съм била там, знам ли дали е истина Wink

Общи условия

Активация на акаунт