Спам тема /кратки, дълбоки и зле ориентирани/ 28.05 – 3.06./

  • 23 807
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Добро утро!
Като стана дума за комедии, сетих се за мистър Питкин!!!
Задължително ще си го припомня. Малкият човек завладява със своята простота и добродушност
показва умението на нямата комедия, използва ексцентричен хумор и невероятни мимики. Макар че е малко старомоден.
А темата за прашките не заслужава вниманието ми независимо кой я е пуснал и какви са му аргументите

# 736
  • Мнения: 10 691
Като гледам, на източния фронт нищо ново. Явно неделята си казва своята тежка сънена дума Simple Smile

# 737
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 824
Добрутру!
Неделя е, затова можем да я почнем ударно:


Ама първо да си направя кафето Wink.

# 738
  • Мнения: 10 691
На туй превозно средство с едно зареждане на резервоара колко километра пресечеа местност изминава  ? 

# 739
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Ино дълго кафе и от мен Simple Smile

Скрит текст:

# 740
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 824
На туй превозно средство с едно зареждане на резервоара колко километра пресечеа местност изминава  ? 
Ъъъъ, спорен въпрос. Зависи от горивната смес Wink

# 741
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 824
Ино дълго кафе и от мен Simple Smile

Скрит текст:
Така е, добре действа за красотата такова кафе:

# 742
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Хельоуууу!
Доста съм натоварена напоследък и все не остава пусто време.
А така да ми се спи днес, майкооо, не бива да е неделя.
Айде по едно силно кафенце!
Изпуснах ли нещо?

# 743
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Хммм аз пък да споделя нещо любопитно.

Гледам едно предаване за кнфликта между религия и наука по отношение произхода на човека и т.н. Та там небрежно споменаха, като неоспоримо доказателство за еволюцията, че актьора Марк Уолбърг имал 3та цицка (което явно е вярно). И изведнъж ми просветна защо са го избрали за ролята в "Планетата на маймуните" - та няма нищо случайно на този свят Simple Smile

# 744
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 824
Вики, засега всичко е спокойно. Не сме се скубали Simple Smile.  Как е синчето ти?

punchinello, постът ти ме подсети за нещо, което видях на стената на един приятел:


# 745
  • Мнения: 15 619
Затрещя и заваля при мен. Ко хубу гърми, ако знаете... Разхлажда...  Даже и градец пада. Ся мога да се разчевръстя. Да пя кафе. Ей тия ми ти три работи. Grinning

# 746
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 824
Ааа, няма шанс да се разчевръстя. Днес е денят за тотален мързел Stuck Out Tongue.
Психически се нагласям за жегите, които ни очакват в България, когато се приберем за отпуска. Нещо много сме се разглезили откъм климат.

П.П. Еее, трите работи са отметнати, де Wink

# 747
  • Мнения: 15 619
Е, че аз от жега цял ден се чудя накъде да полегна... А работа имам за целия китайски народ...
Глътка кафе сега ще ми намести чакрите... Grinning

Хем го обича това лято, хем ми идва възтежко откъм температури...

# 748
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 824
И при вас ли е така? Satisfied

# 749
  • Мнения: 6 962
Хора, къде сте? Grinning Днес май за всички е много заспал ден.

Общи условия

Активация на акаунт