СЕДМИ клас – 6 – Последни метри до…най-добрите резултати!(28.05.2018–03.06.2018)

  • 54 888
  • 642
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 7 075
Гледах пак ключа по математика, по повод изказването, че проверяващ учител отдавна не е виждал толкова ниски резултати. За мен няма много резон в това. Дори и за 23 зад, пропуснатият втори вариант за а=-2, като цяло в задачата, би трябвало да лишава децата само от 2 т. Остава проблем само 24 зад. Не вярвам, че в предните години всички са я решили, т.е. не е чудо невиждано последната задача да е препъни камък...

# 586
  • BG
  • Мнения: 4 458
Мен ме е страх да попитам какъв родител съм, щом тийнката слуша корейски поп Joy

А какъв родител ли съм аз, щом също го слушам Simple Smile
Няма да научи нещо от кей попа, за което трябва да се притесняваш. Айдълите им поддържат безупречен  имидж за пред феновете и обществото и всеки, който го наруши бива низвергнат. Не е лоша музика, няма общо с нашата чалга, съвсем не е лесно да станеш айдъл в Корея,  прекарват се  години като трейнита преди заветния дебют. А след него, особено ако е по-успешна групата, ги чакат изтощителни години докато са на върха на славата-концерти, участия в предавания, албуми, мъкнене по летищата и т.н., затова не са редки и случаите, в които някои изпълнители  дори припадат от изтощение.
Ето една песен, изпълнена от  от главните вокали на групата, която ми допада най-много.
Скрит текст:


Следя темата заради дъщеря ми, която е също седмокласничка. Надявам се балът и да и стигне, за да продължи в езиковата гимназия, в която учи в момента. Очаквам резултатите с нетърпение.
Видях дискусията за кей попа, затова се намесих. Извинявам се за отклонението.

# 587
  • Мнения: 419
Ох, те и да излязат резултатите, ние няма и да ги разберем. Бележката е изчезнала. А хем успях да вляза в системата един път..

# 588
  • София
  • Мнения: 5 152
Гледах пак ключа по математика, по повод изказването, че проверяващ учител отдавна не е виждал толкова ниски резултати. За мен няма много резон в това. Дори и за 23 зад, пропуснатият втори вариант за а=-2, като цяло в задачата, би трябвало да лишава децата само от 2 т. Остава проблем само 24 зад. Не вярвам, че в предните години всички са я решили, т.е. не е чудо невиждано последната задача да е препъни камък...

Ако беше само пропуснато а=-2... Има доста деца, които не са решили параметрично уравнение и масово деца, които не могат да привеждат параметрично уравнение в необходимия вид.

# 589
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
"Наруто " гледа ли ? 200 и нещо серии Само този запомних. Японските анимации и после музиката към тях която издирваше с акорди, ноти
беше съвсем скоро актуално при нас . Обаче си признавам, че тази музика е много красива
Наруто не го харесва. Миналата година любимо ѝ беше Fairy Tale и Fullmetal Alchemist. Изгледала е доста, мъжът ми има огромна колекция и някои ги гледаме заедно. Има много интересни сценарии. И доста добра музика наистина.
Спирам със спама. Grinning

# 590
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Моят син снощи  ме уби, като поиска да му пратя линк за "Миллион алых роз" на Алла Пугачова, като ми изтананика малко от песента. Слуша диско от 90те и изобщо, нищо модерно. Всякакви Тити, Герита и Крисковци не харесва и подиграва (любимо му е "Ах, каква си грозна, дебела! Стига тъпка пуканки и Нутела!"). Иначе в класа има деца, които слушат чалга, но това не го впечатлява.
 Също е искал да си тръгва от дискотека на зелено заради чалга. Това, обаче не означава, че догодина няма да прослуша чалга или да пропуши, независимо от супер твърдото му мнение по тези въпроси сега.
 
 

# 591
  • Мнения: 1 945
"Наруто " гледа ли ? 200 и нещо серии Само този запомних. Японските анимации и после музиката към тях която издирваше с акорди, ноти
беше съвсем скоро актуално при нас . Обаче си признавам, че тази музика е много красива
Наруто не го харесва. Миналата година любимо ѝ беше Fairy Tale и Fullmetal Alchemist. Изгледала е доста, мъжът ми има огромна колекция и някои ги гледаме заедно. Има много интересни сценарии. И доста добра музика наистина.
Спирам със спама. Grinning
Не е спам , това е част от живота на седмокласниците . Ама-ха живота не е само матури .
Знае ги тези филми -единия е за магьосници и не му харесва , а Железния алхимик го е гледал целия ...сега го питах и ми каза .

# 592
  • София
  • Мнения: 18 679
А моят ме уби преди няколко месеца, като поиска да му дам "Птиците умират сами" да я чете. Тъкмо реших, че най-сетне това дете прояви нещо от мене, и той я заряза на втората глава Joy

# 593
  • София
  • Мнения: 7 075
Значи, за к-попа интереса идва от аниметата, поне май при момчетата, които проявяват такъв е така.
А моето чете книги, създадени по игри. За  рождения си ден пожела последната серия /игра/ на Assassin's creed. След това изкупихме излезлите до сега книги, а като капак отидохме и на кино, за да изгледаме и филма. Вече съм експерт по темата. И всичко това, в годината на матурите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 594
  • Мнения: 1 945
Не чете книги от месец. Не дочете  Вазов и "Под игото " Немили недраги"изобщо не го харесва .Само ме питаше какво означава тази дума ... Ботев и Вапцаров са му е любими .Нема това -онова , не обича локуми . Миналата седмица започна" Без дом" каза че е много жална и я заряза

Последна редакция: сб, 02 юни 2018, 22:38 от ***vasilena***

# 595
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не се оплаквайте:stuck_out_tongue_winking_eye:....щерката, след изричното обещание, че няма точно тази година да си намери първото гадже и ще изчака матурите...две гаджета завъртя...още е с едното...точно сега:grinning:
Иначе слуша метъл и найт кор...каквото и да значи това:imp:...чете в момента Стивън Кинг.

# 596
  • София
  • Мнения: 12 161
Не се оплаквайте:stuck_out_tongue_winking_eye:....щерката, след изричното обещание, че няма точно тази година да си намери първото гадже и ще изчака матурите...две гаджета завъртя...още е с едното...точно сега:grinning:

Ааа, ние сме с гадже още от август. Rolling Eyes

# 597
  • София
  • Мнения: 12 161
Хъм, сега влязох в профила на дъщеря ми в сайта на МОН. Няма оценки Grinning но данните в "Основна информация"" са подредени по различен начин. Човъркат нещо ... Wink

# 598
  • София
  • Мнения: 7 075
Сузане, Nightcore май са група, че даже май също са инспирирани от азиатската музика. Браво за вкуса на девойката за музика и книги. А някои от екранизациите по Стивън Кинг, по-старите филми особено, също са добри...

# 599
  • Мнения: 1 297
Ние нямаме гадже. Отказва да спортува. Натрупал е мазнини. Много го мързи. Стреля се с някакви, на някаква игра. "О, Шипка", му беше трудно и дълго, но текста на "Кекса" знае. Тела е само на Нешинъл Джиографик .

Общи условия

Активация на акаунт